2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

nazan

tılsım

oyy göbüşüde düşmüş kuzumuzun yerim onu ben canım benim yaa  :nazar: :nazar: :nazar: çok tatlı bayıldım bayıldım

bu yıkama olayı nasıl 1 hafta sonramı yoksa hemende yıkanabiliyomu doktor söyler heralde  :dontknow:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

neslihan

Banu ilk banyosu hayırlı olsun minişinin.Bende tam ayrıntılı bilmiyorum ama sanırım en doğrusu göbeği düşünce yıkamak bebişi

fıstık

bizde de göbüş düşünce yıkanıyor kıslar bende tehlikeli diye biliyorum amaaaan 1 hafta yıkanmasa bişi olmaz riske atmamak lazım

Ada-beste-banu

söyler bebem söyler. bizimki göbeği düştükten sonra yıkayın dedi.
Tülinim kızzz göbeğini nasıl saklıyorsun biz göbeği bir yerlere bırakırız üniversite, cami yada denize bırakırlar. ama bizde daha henüz bir şey yapmadık. evde duruyor.

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: neslihan - 05 Mayıs , 2009, 15:24:02
Banu ilk banyosu hayırlı olsun minişinin.Bende tam ayrıntılı bilmiyorum ama sanırım en doğrusu göbeği düşünce yıkamak bebişi

bencede tatlım ama herkes farklı bir şeyler söylüyor.

su

BANU CANIM HOŞGELDİN NASILSIN ADA MIZ NASIL UMARIM HERŞEY YOLUNDADIR
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

nazan

ama sıcıklarda doğcak bebısler yazık bısık olmazları mı

Ada-beste-banu

canım beniiiim sağol sen nasılsın. Su canım ben bir şeyler okudum ama tam anlamadım. Bebişimizle ilgili kötü giden bir şeyler mi var yoksa. Bebeğim beni bırakma felan demişsin. Ama konuyu tam çözemedim. Hayırdır tatlım.

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: nazan - 05 Mayıs , 2009, 15:29:36
ama sıcıklarda doğcak bebısler yazık bısık olmazları mı
hayatım zaten yıkanana kadar bebişi siliyorsun. hiç bir şey olmaz bebem.

fıstık

nazancım ılık suyla silersin bişi olmaz nolucak göbüş tehlikeli allah korusun ben doktorlar düşünce yıkayın diyor diye biliyorum

tılsım

ben bebişim göbeğini istanbul üniversitesine yada boğaziçine atıcam iyi yerlerde okur inş..  :k06: :k06:

nazan kıs kokmazlar hemen heralde bizden temiz oldukları kesin :ehi: :ehi:  silersin mendillerle hergün vücudunu ohh mis gibi

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

handan

Alıntı yapılan: tılsım - 05 Mayıs , 2009, 13:50:11
Handan selam nasılsın sayfamıza hoşgeldin öykü nasıl annesi başladımı yemeğe

sağol yeşimcim hoşbulduk. walla bu sayfaya hiiiç bakamıyorum ama tülinimin resmi olunca kendimi alamadım  :k06:
öykü artık hergün bi küçük kase yoğurt yiyor. sadece yoğrut ama başka bişi istemiyor.
yani yoğurdu ben yediriyorum o tv izlerken aaa kedi aaa köpek derken yiyor  :hello2:
ilk defa kızıma bişi yedirmenin tadını aldım şükür  :amin:  :nazar:
sen nasılsın?

bu arada daha sayfaları okumadım ama son sayfaya bakmıştım.
bende yaziiim yorumumu

ben öyküyü doğduğu günden itibaren hergün yıkadım.göbeğini ıslanmıcak şekilde sardık. hemen bi su döküveriyorduk.
zaten göbeği 5. günde düştü. bi enfeksiyonda olmadı şükür  :amin:
göbek bağını da çöpe attım walla  :k06: bizim kız çöpçü mü olcak ne  :ehi:
zaten yerde ne çöp görse yiyo  :ehi:

nazan

bende yıkamamda yıkatmamda o zaman gobus dusene  kadar sılerız  gobusu hemen dusuyomu balı

fıstık

yeşimcim ben ODTÜ ' ye gömücem eşim kardeşim ankara üniv mezunu ben ege kızımda odtü de okusun bari :k06: