2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

GAMZE&FIRAT

Alıntı yapılan: su - 30 Nisan , 2009, 13:01:15
hoşgeldin biz iyiyiz sen nasılsın canım
BENDE İYİYİM TATLIM.SENİ TANIMIYORUM AMA SENDE DÜNYANIN EN GÜZEL ANNELERİNDEN TEKİSİN :love8:BEN GAMZE EN KÜÇÜGÜNÜZ :love7:
Alıntı yapılan: tılsım - 30 Nisan , 2009, 13:02:47
su bende oğluma aşığım  :love9: :love9: :love9: kuzum o benim kurabiyem  :love9: :love9: :binkybaby: :binkybaby: zor evlendirriiz cadı kaynana olmayalımda  :ehi: :ehi:

gamzecim hoşgeldin canım nasılsın
ÇOK İYİYİM YEŞİM ABLACIM.SEN NASILSIN BAKALIM EN TATLI ANNE ADAYI.BEBEGİ GİBİ NARİN VE TATLI ANNE.
GAMZE

su

gamzecim bu ne güzel iltifat canım sagol

ben su 25+1 günlük hamileyim bi oglum olucak allahın izniyle memnun oldum bak tanıştık

yeşim kızz bizden nasıl kaynana çıkar acaba cadımı yoksa melekmi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

GAMZE&FIRAT

30 Nisan , 2009, 13:09:04 #3512 Son düzenlenme: 30 Nisan , 2009, 13:18:17 GAMZE&FIRAT
NE DEMEK SİZE YAKIŞAN KELİMELER BUNLAR
GAMZE

tılsım

gamzecim iltifatların için çok teşekkür ederim canım benimm  :k06: şımardım valla  :k06: :k06:

su canım bence bizden iyi kaynana olur cadı olmayız heralde melek oluruz melek sende iyi bi kaynana olursun bence  kaynanadan çeken biri olarak melek olucama inanıyorum  :ehi: :ehi:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

(gülşen)

gamzecim küçük anne hoşgeldin  :opucuk:
valla kızlar ben bilemiyorum nasıl kaynana olacağımı  onu bir başkasıyla paylaşabilirmiyim çok tartışılacak bi konu  :suclu:  :suclu:  :suclu:  :suclu:

GAMZE&FIRAT

Alıntı yapılan: (gülşen) - 30 Nisan , 2009, 13:17:08
gamzecim küçük anne hoşgeldin  :opucuk:
valla kızlar ben bilemiyorum nasıl kaynana olacağımı  onu bir başkasıyla paylaşabilirmiyim çok tartışılacak bi konu  :suclu:  :suclu:  :suclu:  :suclu:
HOŞBULDUK GÜLŞEN ABLACIM.BEN DAHA ANNE OLAMADIM AMA OLMAYA ÇALIŞIYORUZ.AZIN BAL YESİN İNŞALLAH OLUR :love7:
GAMZE

(gülşen)

inşallah bebeğim inşallah enkısa zamanda alırız haberlerini  :love3:

tılsım

Gülşencim kıskançlık yoooookkkkkkkkkkk aa senin kaynanan kocişini kıskansa senden olurmu yanii kıyamet kopar bizde olduğu gibi  :k06:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

GAMZE&FIRAT

Alıntı yapılan: (gülşen) - 30 Nisan , 2009, 13:21:40
inşallah bebeğim inşallah enkısa zamanda alırız haberlerini  :love3:
İNŞALLAHHH ABLACIM İLK İŞİM SİZİ HABERDAR ETMEK OLUCAK ZATEN  :love8:
GAMZE

su

gamzecim stres yapma ben öyleydim 6 ay felan istedik ama olmıyodu ben çok takıyodum kafama son ay artık olmıyor diye doktora gidicektimki bide baktım aman allahım hamileyim sende takma olur inşallah en kısa zamanda

melek kaynana olucam söz
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

burcum

kızlar 2 dk yemek yapayım dedim gene 3 sayfa atlatmışsınız hızınıza yetişmek  imkansız :ehi:
gülşencim yaptığın tanıma bayıldım şu kirpi yavrusunu pamuğum diye severmiş koptum bizde de kuzguna yavrusu güzel görünürmüş derler  :ehi: :ehi: :ehi:

(gülşen)

Alıntı yapılan: burcum - 30 Nisan , 2009, 13:25:19
kızlar 2 dk yemek yapayım dedim gene 3 sayfa atlatmışsınız hızınıza yetişmek  imkansız :ehi:
gülşencim yaptığın tanıma bayıldım şu kirpi yavrusunu pamuğum diye severmiş koptum bizde de kuzguna yavrusu güzel görünürmüş derler  :ehi: :ehi: :ehi:
:toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:   :toothy10:
ne yemek yaptın söyle bakim seni hamarat anne acıktık zaten  :hungry:  :hungry:

burcum

aaa kızlar çok ayıp bir kız annesi olarak hiç yakıştıramadım erkek annelerine bir tek yeşimcim sana aferin :ehi: bizim kayınvalideler oğullarını paylaşmasa aman ne biçim kadın falan deriz kıskanıyor deriz aaa lütfen geleceğin erkeklerini anne bağımlısı yetiştirmeyin lütfen  :ehi:

(gülşen)

Alıntı yapılan: tılsım - 30 Nisan , 2009, 13:22:52
Gülşencim kıskançlık yoooookkkkkkkkkkk aa senin kaynanan kocişini kıskansa senden olurmu yanii kıyamet kopar bizde olduğu gibi  :k06:
yeşimcim bizim kaynana kızını hiç paylaşamıyor 1.5 yıllık evli kızı hala damadına ısınamadı  :ehi:  :ehi:  :ehi:

burcum

yok söylemem gülşencim ayıp valla bu kadar hamile var  :ehi: :ehi: canları çeker olmaz