2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

tılsım

gülşencim kesinlikle katılıyorum çok değişik bi sevgi evlat sevgisi insan daha karnındayken anlamaya başlıyo

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

Suskunluğum Asaletimdendir..!!

su

İNANILMAZ Bİ SEVGİ ARKADAŞLAR BİLİR GEÇEN HAFTA KÖTÜYDÜ BENİM İÇİN BİR AN KAYBEDECEM ZANNETTİM VE DAHA ŞİMDİDEN İÇİMDE NASIL BİR SEVGİ OLDUGUNU ANLADIM
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

neslihan

30 Nisan , 2009, 12:44:42 #3498 Son düzenlenme: 30 Nisan , 2009, 12:47:44 neslihan
gÜNAYDIN KIZLAR ÖZGECİM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN.VE DÜZELDİĞİ İÇİNDE GÖZÜNAYDIN İNŞALLAH BİR DAHA TEKRARLAMAZ.

BENDE KIZIMDA İYİYİZ ÇOK ŞÜKÜR.BENİM KUZUM AKILLI MAŞALLAH MAŞALLAH.ZATEN ANNESİ DE BABASI DA YARAMAZ DEĞİLLERMİŞ ANNELERİN ANLATTIĞINA GÖRE.ŞUANDA BAKTIĞINDA AYNI SAKİN İNSANLARIZ.GERÇİ BEN BİRAZ SİNİRLİYİM AMA NESE  :suclu:

YAZDIKLARINIZA GÖRE SİZDE İYİSİNİZ ALLAH DAHA İYİ ETSİN.BUGÜN İTİBARİYLE BENİM İZNE AYRILMAMA 1 AY KALDI.
İNŞALLAH TEZ GEÇER.CİDDEN ÇOK YORULDUM VE SIKILDIM.HAYIRLISI OLSUN BAKALIM.

SUCUM BUARADA BEN 2 KEZ O KORKUYU YAŞADIM.BİR DAMLA BİR KANAMAM OLDU AĞLAYA AĞLAYA DOKTORA TAŞINDIM.BİDE SU BOŞALMASI GİBİ BİŞEY YAŞADIM AZ BİR MİKTAR.DOĞURUYORUM SANDIM.

ANNEM ÖNEMLİ OLAN SENSİN DİYOR,ÖLECEKSEK BENDE ÖLEYİM DİYORUM NST YE BAĞLANDIĞIMDA.ANNEM BANA AĞLIYOR BEN KIZIMA

AMA ÇOK ŞÜKÜR SONUNDA BEBEĞİM BENİMLE VE HAYIRLISIYLA DOĞACAK.

RABBİM KİMSEYİ EVLADININ ACISIYLA İMTİHAN ETMESİN EN ZORU BU.DÜŞÜN BİZ EL KADAR DAHA 2 KG OLMAMIŞ BEBEĞİN HERAN KORKUSUNU TAŞIYORUZ.DÜN 10 AİLENİN YÜREĞİNE KOR DÜŞTÜ 20Lİ YAŞLARDA GENCECİK 10 İNSAN.SEBEP OLANLAR UTANSIN

tılsım

su canım inanılmaz bi sevgi evet rabbim daha şimdiden onun sevgisini veriyo görmediğimiz bişeyi seviyoruz aşık oluyoruz onlara  :y25:

(gülşen)

canlar  :love9:  geçenlerde annemle konuştum karşılıksız bi sevgi varsa oda evlat sevgisidirdedi annem bende evet bunu anne olduğum gün  daha iyi anladım  dedim  hele hele bukadar çıkarcı bir dönemde yaşarken  :igrenc:   bunun bozulması imkansız heralde  :love3:

tılsım

Neslihancım iyi olmanıza sevindim canım  :nazar: :nazar: çok haklısın dün insanların içine kor düştü biz daha küçücük şeylere korkarken insanlar büyüttükleri gözlerinden sakındıkları evlatlarını kaybettiler ne yazıkki  :crybaby2: allahım kimseye evlat acısı yaşatmasın bununla sınamasın  :amin: :amin: :crybaby2: :crybaby2:

gülşencim çok doğru karşılıksız tek sevgi evlat sevgisi  :love9: :love9: :love9:

nazan

slm kızlar nasılsınz bebisler nasıl ozgecım çok gecmıs olsun

Angel

neslihancim hosgeldin canim Allah kimseye evlat acisi gostermesin yasatmasin   :amin:

annelik bambaska bir duygu rabbim olmayanlarada nasip eder insallah   :amin:

tılsım

nazan selam canım ben iyiyim bebişimde iyi çok şükür  :amin:

amin tülincim rabbim olmayanlarada nasip etsin   :amin: :amin:

su

nesli canım hoşgeldin sevindim ii olmanıza evet ya hiç sorma içim parçalandı o şehitlere allah rahmet eylesin ailesine sabır versin  :amin: :amin:

gülşen kesinlikle karşılık sız bi aşk

yeşim bende ogluma aşıgım şimdiden daha  kızz biz bunları nasıl evlendirecez şaka şaka
:ehi: :ehi: :ehi:

su

nazan hoşgeldin canım miden nasıl oldu aldınmı şurubu

GAMZE&FIRAT

SELAM KIZLAR YENİ ANNE ÜYELERİ NASILLAR BAKALIM
GAMZE

su

tılsım

su bende oğluma aşığım  :love9: :love9: :love9: kuzum o benim kurabiyem  :love9: :love9: :binkybaby: :binkybaby: zor evlendirriiz cadı kaynana olmayalımda  :ehi: :ehi:

gamzecim hoşgeldin canım nasılsın