2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

tılsım

banucum ne güzel valla maşallah yaa kilosuda güzel olmuş ama doğru diyo artık tutmanın bi anlamı yok gelsin dünyaya  :muzz: :muzz:

ben iyyiim canım aynı devam işe gel eve git  :tongue3:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: su - 16 Nisan , 2009, 10:28:38
BANUCUM İYİYİM BİZDE DÜN GİTTİK DOKTORA BİRAZ CANIM SIKKIN ET YEMİYOMUŞUM DİYE BEYNİNDE Bİ BÖLÜM GELİŞMİYEBİLİRMİŞ ÖYLE İŞTE

SEN NASILSIN BİTANEM ŞAFAGA AZ KALDI AYYY HEYECAN NASIL

Canım üzülme. Et yemen lazım ama. Benim doktorum günde 100 gr muhakkak et tüketmemi söylemişti. Hiç mi et yemiyorsun. Bak zeytinin de et değerleri ile aynı olduğunu duymuştum. Yeşimin dediği gibi ceviz beyin gelişimde çok büyük bir etken.
Dikkat cevizin şekli beyne benziyor.  :ehi: :ehi: :ehi: Farkettin mi hiç?
Ben hamileliğimin başlarında çok ceviz tüketiyordum ama şimdi ağzıma koymuyorum tiksindim.
Ya bu Vejeteryanların çocukları nasıl oluyor bende bunu anlamıyorum. Tövbe tövbe beyinleri geliişmiyor mu yani.

(gülşen)

emir çok  iyi canım çalışmaları da son hız gidiyor eeee oğluşum damat olacak teyzesi takım elbise  papyon ben bile heyecanlanıyorum gösterisini dört gözle bekliyorum  :k06:  

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: tılsım - 16 Nisan , 2009, 10:30:43
banucum ne güzel valla maşallah yaa kilosuda güzel olmuş ama doğru diyo artık tutmanın bi anlamı yok gelsin dünyaya  :muzz: :muzz:

ben iyyiim canım aynı devam işe gel eve git  :tongue3:

Yani bir anlamı yokta, biraz daha gelişsin istiyorum. Hani erken olunca ciğer gelişimi tamamlanmıyormuş ya. Gerçi benimki pek erken olmayacak sonuçta 39 ncu haftada doğacak inşallah canımcım.

su

BANUCUM ALEMSİN İNANKI DÜN BENDE DOKTORA DİYİCEKTİM ŞU VEJETERYANLAR NASIL OLUYO DİYE AMA VAZGEÇTİM CEVİZ YENİ YENİ YEMEYE BAŞLADIM
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: (gülşen) - 16 Nisan , 2009, 10:35:03
emir çok  iyi canım çalışmaları da son hız gidiyor eeee oğluşum damat olacak teyzesi takım elbise  papyon ben bile heyecanlanıyorum gösterisini dört gözle bekliyorum  :k06:  

oy oy oy yakışır bizim prensimize  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Ne güzel yaa bende pazar gününü iple çekiyorum. Bizimkiler pazar günü yapacaklar. Tango yapacak benim kızımda bir de hadisenin Düm Tek Tek şarkısında oynayacak ayyyyy çok heyecanlı yaaa. Kız pazardan önce doğururum diye korkuyorum valla.  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: su - 16 Nisan , 2009, 10:37:00
BANUCUM ALEMSİN İNANKI DÜN BENDE DOKTORA DİYİCEKTİM ŞU VEJETERYANLAR NASIL OLUYO DİYE AMA VAZGEÇTİM CEVİZ YENİ YENİ YEMEYE BAŞLADIM

:ehi: :ehi: :ehi: sorsaydın ya bebem. Kıymalı yemekler felan yemeğe çalış bari canım ya.

tılsım

banucum valla bende anlamıyorum vejeteryanları ama sanırım onlara ek olarak ilaçlar veriyomuş doktorlar et yiyemeyenlere o eksiği giderici bi yerde okumuştum

cevizin şeklide beyin şekli evet çok ilginç ama beyinle bağlantılı olduğu içinmi acaba  :k06: :k06:

banucum 39. hafta zaten normal yani biliyosun miad dolması hariç bu süreç 40 hafta doktorlar zaten 37. haftadan sonra bile bekleyin diyolar doğumu

gülşencim demek damat olucak maşallah  :nazar: :nazar: prensimize

su

BU ARADA  KIZLAR BANA 50 GR ŞEKER VERDİ  3 HAFTA SONRA İÇİP GİDİCİM TAHLİLİM YAPILICAK
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

(gülşen)

ayyy maaşallah bestemizede  :nazar: eminim fıstık gibi olacak zaten öyle kız okula gitmeden bütün nazar dualarını oku prensesimize  :nazar: hadiseden daha güzel oynar eminim   :k06:   :nazar:

burcum

günaydın anneler ve bebişleri gününüz aydın olsun
su canım çok üzme kendini doktorlar bazen salakça konuşup insanın canını sıkabiliyorlar benim doktor da 2 hafta önce beni 2 gün ağlatmıştı süt falan içmemiştim kaç gün şimdi tınlamıyorum tabi ama ceviz ve balık önemli  tavsiye ederim

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: tılsım - 16 Nisan , 2009, 10:39:30
banucum valla bende anlamıyorum vejeteryanları ama sanırım onlara ek olarak ilaçlar veriyomuş doktorlar et yiyemeyenlere o eksiği giderici bi yerde okumuştum

cevizin şeklide beyin şekli evet çok ilginç ama beyinle bağlantılı olduğu içinmi acaba  :k06: :k06:

banucum 39. hafta zaten normal yani biliyosun miad dolması hariç bu süreç 40 hafta doktorlar zaten 37. haftadan sonra bile bekleyin diyolar doğumu

gülşencim demek damat olucak maşallah  :nazar: :nazar: prensimize

Canım bence öyle  :k06: :k06: :k06: :k06:
bak zencefil gördün mü muhakkak görmüşsündür o da kemik şeklinde ve hamilelikte içildiği zaman bebişin kemik yapısı için çok faydalıymış.

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: (gülşen) - 16 Nisan , 2009, 10:42:30
ayyy maaşallah bestemizede  :nazar: eminim fıstık gibi olacak zaten öyle kız okula gitmeden bütün nazar dualarını oku prensesimize  :nazar: hadiseden daha güzel oynar eminim   :k06:   :nazar:

sağol bebem yaaa. Tabikide bildiğim tüm duaları okurum. Aman sende oku yakışıklımıza.  :nazar: :nazar: :nazar:
Valla benim cimcime çok kıvırtgan bakalım heyecanlanmaz inşallahta güzel oynar.  :k06: :k06: :k06:

tılsım

banucum evet canım oda kemik şekilnde ne tuhaf valla  ::)

burcum hoşgeldin canım nasılsın bebiş nasılsı dün gördün kesinlikle balık ve ceviz çok önemli

(gülşen)

burcu hoşgeldin canım prensesin nasıl dün görmüşsün ne güzel  innnşşşşllll benimkide prensestiiirrrrr  :amin:  :amin:  :amin: