2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

tılsım

canım mümkün olduğunca akşamları ağırlık vericeksin bilmiyorum işyerinde ne tarz yemekler yiyosunuz  ??? biz burda dışardan söylüyoruz ama malum hep aynı şeyler oluyo genelde  :honk:

su canım çok sağol o senin güzel bakışlarından dolayı öylee

ay pek bi mütevazı olduk  :k06: :k06:

güzeliz iştee saklamaya gerek yok  :ehi: :ehi: :nazar: :nazar:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

oozge

Alıntı yapılan: su - 16 Nisan , 2009, 09:57:55
YAAA ANLAMADIM GİTTİ NE YİYECEZ OFFF NEYSE ARTIK EVDE YERİZ

ÖZGECİM O SENİN GÜZELLİĞİN BİTANEM  :love9:

SAĞOL YEŞİMCİM SENİN KADAR OLMASAKTA İDARE EDİYORUZ :love9:

canımmmm saollll kuzumm bnmmm bende dıodum bu hatun şeker gbı bırı meğer kendı şekermışş ondanmış bu tatlı dilll :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

yeşimim doru dıosun walla hepımız guzelız burdaaaa  :nazar: :nazar: kaşıyalım bıyerlerımızı mazallahhhhhhhhh
gercı ben ztn kaşınıom :toothy10:

mavili

su merhaba canım
kilosuna çok takma canım son haftalarda inanılmaz hızlı kilo alıyorlar ama et önemli

et yiyemiyorsan yerine başka şeyler yiyebilirsin sonuçta protein içeren başka şeyler de var ben kırmızı eti degilde tavuk etini çok yemiştim

benim kızım 2750 gram dogdu
sen daha yaklaşık 5 aylık hamilesin bundan sonra kilo alacak bebişin kendini üzme
hamilelikte ceviz çok önemli bebegin beyin gelişimi için
kuru üzüm de kan yapar ayrıca

iş yerine giderken al yanına fırsat buldukça at agzına ben öyle yapardım yemek pek dogr dürüst yiyemezdim hastanede çalışıyorum yemekler midemi bulandırırdı ama atıştırırdım ben hep
ceviz badem kuru üzüm felan bol bol tüket
tüm hamişlere hayırlı dogumlar

fıstık canım korkma bu kadar normal dogumdan ben normal dogum yaptım iyikide normal yapmışım yine hamile kalsam yine normal dogururum bende sezeryan olmak sitiyorum diye aglayanlardandım
ama buradaki arkadaşlar ve doktorumun ısrarı ile normal dogum yaptım aynı gün hastaneden çıktım ve hiç yatmadım eve geldim üstümü degiştirdim ve o akşam misafirim vardı düşün artık ve yanımda kimse kalmadı uzun süreli annem 1 hafta kaldı iyi oldugumu görünce gitti kardeşimin okulu dolayısıyla

aksi bir durum gelişmedikçe yada tıbben gerekli olmadıkça normal dogumu tercih edin derim ben canlarım  :opucuk:

tılsım

özgemmmmmmm tabiki hepimiz güzeliz  :k06: :k06: :nazar: :nazar: kaşıyalım kaşıyalımm

canım sen hala kaşınıyomusun yaa geçmedimi  :honk:

(gülşen)

özgecim hoşgeldin canım  :opucuk: sen nasılsın senin ikizler nasıllar annesi  :ehi: yaramazlık yapmıyorlar değilmi  :caca:
evet arkadaşlar  :nazar: bu formdaki hatunlar hepsi birbirinden güzeller  :nazar:

mavili

ikizlermi

ösge ne ikizleri kız
sen bizden izli çocuk yaptın
birde ikizmi oldu o
, :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

tılsım

selmacım hoşgeldin canım sayfamıza nasılsın eloş nasıl

sanırım benim bebeğimde o kilolarda doğucak yani 2500- 3500 arası ee anası ne ki bebek ne olucak bendende 4 kiloluk bebek beklenmez  :ehi: :ehi: ama dediğin doğru asıl bebek 6.aydan sonra almaya başlıyo beynini geliştirici şeyler yemek önemli ceviz gibi

bencede normal doğum en güzeli en sağlıklısı sezeryanda kendini toparlayana kadar uzun bi süre geçiyor ben inşallah aksi bi durum olmazsa normal istiyorum inş..

su

CANIM DEDİĞİNİZ GİBİ YAPICAM CEVİZ ALICAM YANIMA BEN HER SABAH AÇ KARINA TANA FELAN ATARIM AGZIMA YANIMADA ALIYIM BUNDAN SONRA MAVİLİ ÇOK SAGOL CANIM

YEŞİM CANIM BİZİM YEMEKLER BURDA PİŞİYOR VE KÖTÜ AKŞAMLARI İYİ BESLENİRİM ARTIK ÖGLENDE DIŞARDAN FELAN YERİM
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

Ada-beste-banu

Canlar GÜNAYDIIIN  :flowers:
Nasılsınız bakalım bugüün  :love9: :love9: :love9:

tılsım

selmacım özgenin ikizleri olucak ama şafaklareı bi anormal bitmek bilmiyo bi türlü  :ehi: :ehi:

su iyi yaparsın canım ceviz badem bunları bol tüket evet aç karnınada at ağzınada zaten kahvaltıda da güzel gidiyo

su anlıyorum canım orda yapılıyo ama kötü dışardan söylersin et tavuk gibi şeyler biraz idare ediceksin oğluşun için

kızlar bu arada ben 89 a düşmüşüm şafağım az kaldı az  :suclu: :k06: :k06: :muzz: :muzz:

tılsım

banucum selam canım nasılsın

bebiş nasıl şafak azalmış ne güzel yaa hadi hayırlısı olsun canım  :muzz:

Ada-beste-banu

Sağol yeşimim. Ya canım benim doktorum sağolsun her gittiğimde şafağımı düşürüyor ve beni heyecanlandırıyor. Bebiş 2 hafta önden gittiği için beklememiz gereksiz dedi. 3.538 gr olmuş meleğim.  :occasion5: :occasion5: :occasion5:
Bak önce 2 Mayıs dedi. Sonra 30 Nisan dedi. Dün de 27 Nisan dedi. Çarşamba günü yine çağırdı sanırım bu seferde 23 Nisan diyecek :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Sen nasılsın bakalım.
Su canım nasılsın?

(gülşen)

banucum hoşgeldin cnm şafak dahada azalmış ne güzel senin meleğin dünyaya hemen gelmek istiyor anlaşılan ne güzel  :k06:

su

BANUCUM İYİYİM BİZDE DÜN GİTTİK DOKTORA BİRAZ CANIM SIKKIN ET YEMİYOMUŞUM DİYE BEYNİNDE Bİ BÖLÜM GELİŞMİYEBİLİRMİŞ ÖYLE İŞTE

SEN NASILSIN BİTANEM ŞAFAGA AZ KALDI AYYY HEYECAN NASIL
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

Ada-beste-banu

Sağol gülşenim sen nasılsın bakiiiim.
Ya bilemiyorum iyi mi olacak kötü mü olacak Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah. Emirimiz nasıl bakiim. 23 Nisan çalışmaları nasıl gidiyot.