2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

tılsım

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

nazan

çok sukur bende bebısımde çom ıyıyız bu arada aklıma bısey takıl 23 ile 24 hafta arası seker olçuluyomus ya bu her hamıle ıçın mecburmu

oozge

EVET CNM MECBUR
GITMEN GEREK IHMAL ETME

BUARADA KAC GUNUN KALDI GUN OLRK HESAPLARSAN SAFAGA EKLEYELIM SENIDE HERGUN TAKIP EDICEKSEN :icon_thumright:

tılsım

nazan yaptır testini canım ilerde bi sorun olup olmıcanada bakıyolar

nazan

yaptırıcam  20+ 5 gunluk hamısım  kaç gunum kaldı bılmıyorum hesabım bıras gıt ;D

Angel

nazancim hosgeldin canim    :flowers: 

ozgem icimdengelmiyor canim yaa artik forum eskisi gibi degil artik  bazen yazmak gelmiyor icimden  yazdiklarinizi okuyup cikiyorum  bazen    ???  sen nasilsin bitanem isler nasil ayrildinmi ordan yoksa daha ordamisin    :opucuk:

selma005

selam arkadaşlar ben epeydir giremiyorum uyuz patron net i yasakladı bide işyerinde tadilat var o yüzdeniyice koptum. nasılsınız neler yapıyosunuz güsel anneler

oozge

Alıntı yapılan: Angel - 09 Nisan , 2009, 14:17:49
nazancim hosgeldin canim    :flowers: 

ozgem icimdengelmiyor canim yaa artik forum eskisi gibi degil artik  bazen yazmak gelmiyor icimden  yazdiklarinizi okuyup cikiyorum  bazen    ???  sen nasilsin bitanem isler nasil ayrildinmi ordan yoksa daha ordamisin    :opucuk:

cok haklısın tulınımmm

eskı tadı tuzu kalmadı malesef nerde eskı gunler ahhhhhhh ahhhhhhhhhh

tılsım

evet yaa çok karıştı forum tadı tuzu pek kalmadı

selma005

evet baya değişmiş selam bile alınmıyor artık

Angel

selmacim hosgeldin canim herkes kendi derdinde nasilsin bebis nasil canim kac aylik oldun ben seni hatirliyamadim kusura bakma ben  Tulin canim   :opucuk:   :flowers:

tılsım

selmacım hoşgeldin canım nerelerdesin sen bakıyım nasılsın bbeişimiz nasıl annesi

selma005

iyiyim teşekkür ederim ben burdayımda nete girmek yasak. tülincim bebiş 28 haftayı doldurduk bakalım bebiş çok iyi bende ii sayılır işte sizler nasılsınız

Angel

:nazar:  masallah demek 28 haftaliksin canim az kladi seninde    :binkybaby:   ilk bebisinmi cinsiyetini ogrendinizmi    :opucuk:

tılsım

selma cnm senin 26 haftalık değilmi bebişin şafakta benlesinde o yüzden  :icon_scratch: