2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

selma005

hayır teyzesi 2. bebiş ama abimiz 10 yaşında o babasında kalıyo ondan ayrıyım ben hafta sonları alıyorum bu bebişimde erkek teyzesi. canım ben o hesaplamayı yaparken yanlış yapmışım 28 haftalık

tılsım

aa canım diğer yavrunu sadece hafta sonlarımı görebiliyosun  :y25: ay selmacım ozaman düzeltelim şafakta kaç günün kaldı senin yani ben 27. haftaya girdim doktor hesaplamasına göre 2 hafta var demekki aramızda sen hesaplada yaz banada canım

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

selma005

su

:director: :director:  ben geldim gerçi bırazcık kırgınım ama bu kadar ayrılık yeter

hepiniz nasılsınız kızlar ben iyiyim bebişimde iyi teyzeleri
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

tılsım

tamam selmacım düzeltiriz sayfadada

su canım nerdesin yaa
hoşgeldin kırıldınmı bize bencede yeter bu kadar ayrılık

nasılsın bebiş nasıl tekmeliyomu baya

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

su

geldim işte nasılsın tatlım dün yazdıklarını okudum ve üzüldüm üzme kendini ve şunu asla unutmaki maalesef eşlerimiz bizim kadar fedakar asla olmazlar

aranızanda düzelmesine sevindim ufak tefek şeyler için agzınızın tadını bozma benden sana tavsiye tabi en iyisini yine sen bilirsin

canım bişey sorucam sen tetanoz aşısı kaçıncı haftada yaptırdın bitanem bide şeker tahrili

Angel

selmacim simdi safak sayfasinda gordum erkek bebis bekledigini hayirli olsun canim Allahim hayirli dogumlar versin hepimizede yarabbim  :amin:  Allah bagislasin obur oglusunuda  

su canim hosgeldin  niye kirildinki   :sad1:  seni cok ozledik  nasilsin bebis nasil    :opucuk:

su

tülincim merhaba nasılsın bebişin nasıl umarım iyisinizdir tatlım ben dün siteye girdim slm yazdım bi allahın selamını karşılıyan olmadı bende kızdım ama sizi çok özliyince geri döndüm :love9: :love9: :love9:

Angel

canim insan bazen dalgin oluyor takma kafana olur boyle seyler  :opucuk:  tatanoz asisini sordun yesime ben druma sordumda hic gerek yok dedi bana  :opucuk:

su

yaptırmıyacakmısın sen peki şeker ne zaman yapılıyor biliyomusun

Angel

seker testini 20 ci haftalarda yapiliyor  tam olarak bilmiyorum dosyama bakmam lazim orda yaziyorda.   yok canim ben tatanoz yaptirmiycam burda yaptirmiyorlar hamilelere druma sordugumda ne alakasi var demisti bende ustune dusmedim dogrusu

Ada-beste-banu

su

slm banucum sen nasılsın ben iyiyim bebişte iyi şu tatanoz ve şeker testi ni merak ediyorum kaçıncı haftalarda yapılıyor  sen yaptırdınmı

tülin yapmamış doktoru tatanoza gerek yok demiş

Angel

hosgeldin banucum aayyyy yerim ben o kelebegiii   :nazar:   :nazar:  forumu nasil canlandirdii    :nazar:   :nazar: 

Ada-beste-banu

teşekkür ederim canımcığım, sen nasılsın bakiiiim