2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: su - 02 Nisan , 2009, 14:44:38
NİYE CANIM KOCİŞ NE DİYO AH BU KOCİŞLER VARYA BENİ DELİ EDİYOLAR :BangHead: :BangHead: :BangHead:

Amaaan ya ne desin. Niye temizlik yapıyormuşum, niye balkonları yıkıyormuşum v.s. v.s. v.s.
Ya beni cepten 10 kere aramış, tabiii ben makinanın sesinden duymadım, kapıcıyı aramış. Bir baktım kapıcı kapıda, "yenge eşin arıyormuş ulaşamamış merak etmiş. diye. Sonra kapıcı eşimi ara yenge temizliğe girişmiş diye. Bir aradım ki köpürüyooooooooooooor  :k06: :k06: :k06:
Ne bu yaaaa bir daha yapmayacağım mikrop kapsınlar diyeceğim ama kuzuma kıyamam ben.
Su tatlış senin derdin var galiba bu kocişleeerrden. Vurma kafanı kıııııız sana yazık. Akşam gelince kocişine vurursun.  :ehi: :ehi: :ehi:

su

HERŞEYE SÖYLİYECEK BİŞEYLERİ VAR ONA KIZIYORUM

YOKSA BENİM KOCİŞİM BİTANEDİR ONU SEVİYORUM BEN HEMDE ÇOK :love9:
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

tılsım

ya bu erkekler bi alem benimkide ulaşamsın hemen köpürüyo bide temizlik işime karışıyo arada sinir oluyorum gerçi camları o siliyo iyi oluyo ama  :toothy10: :toothy10:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

burcum

kızlar buarada bugün şeker yüklememi de yaptırdım çok berbat birşey  :honk:

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: tılsım - 02 Nisan , 2009, 15:12:27
ya bu erkekler bi alem benimkide ulaşamsın hemen köpürüyo bide temizlik işime karışıyo arada sinir oluyorum gerçi camları o siliyo iyi oluyo ama  :toothy10: :toothy10:

oooooooooo süper valla kııız. benim kociş kesinlikle cam silmez canım. Duvarları siler ama. Yani dışarıdan görünecek işleri yapmaz. evi süpürür, siler vs.svs.  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:
eee o kadar da yapsınlar canıııımm, biz herkül müyüz. Bu lafta eşimin "sen kendini herkül mü zannediyorsun" der.
Su çok haklısın canım, herşeye söyleyecek bir buluyorlar.

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: burcum - 02 Nisan , 2009, 15:15:43
kızlar buarada bugün şeker yüklememi de yaptırdım çok berbat birşey  :honk:

ayy hakkaten ya, bana önce 50 lik verdiler. sonuç iyi çıkmayacağınca birde 100 lük yüklediler. kaç saat aç kaldım yaaa, sinir olmuştuuum.

su

BENİM KOCİŞ DE ÖYLE DIŞARDAN GÖRÜNEN İŞLERİ ASLA YAPMAZ EVİ SİLER BAZEN DE BULAŞIK YIKAR HADİ MAKİNAYI O YAPAR
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

tılsım

banucum evet camları siler beni hiç çıkartmıyo cam silmek için cama bu başından beri böyle bide çok titizdir evde tam 14 tane temizlik malzemesi var halimi düşünün markete her gittiğinde bişey alır  :tongue3: yerleri siler toz alır bide becerirde yanii ama yinede sadece camları ona yaptırıyorum  :k06:

bana 7.ay yapıcak şeker testini aç gel dedi bi dahaki ay  :igrenc: :igrenc:

burcum

ben sabah 8 den 11 e kadar falan aç kaldım idrar tahlilini ayrı bir yerde yaptırdığım için eve gelesiye kadar bekledim ama o iirdikleri glikoz beter birşey ölücem sandım bi an  :ehi:

tılsım

tahmin edebiliyorum ben zaten yandım çok hassasım inş.. hastaneyi batırmam  :igrenc:  :ehi:

burcum

vallahi yeşimcim ALLAH kolaylık versin ben atlattım zorda olsa 1 saat aç susuz ve yürümeden bekletiyorlar  :igrenc:

Ada-beste-banu

ayyy neyse burcum biz kurtulduk o dertten.
darısı yeşimimin başına inşallah. benim açlıktan tansiyonum düşmüştü.  :igrenc: :igrenc:

burcum

doğru söylüyorsun canım ben iyi dayandım gene ordan idrar tahlili yaptırmaya gittim baya bi yürüdüm atlattık çok şükür inşallah güzel çıkar sonuçlarda rahat ederiz sabah gittiğimde glikoz yüklemeden önce ölçtüler 107 çıktı sende glikoz yüklemeden önce ölçtüler mi kaç çıktı?

tılsım

ay kızlar korktum yaa atlattınız siz darısı başıma inş..  :amin: bende kazasız belasız atlatsam   :honk:

Ada-beste-banu

yaa burcucum inan hatırlamıyorum. aradan baya bir zaman geçti. eeeeeeee ne de olsa benim doğuma son 28 gün kaldı, kızlar bu arada ben gün geçtikçe korkmaya başladım  :dontknow: :dontknow:
ilk doğumda hiç bir şey bilmeden tıpış tıpış gittim doğuma ama bu sefer korkmaya başladım, çok heyecanlanmaya başladım :honk: