2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

(gülşen)

aferin sana burcu  :k06:  nasılsın hayatım prensesin nasıl   :opucuk:

burcum

iyiyiz gülşencim ne olsun eşimin yanındayım bugün fabrikada vakit geçiriyorum sen nasılsın??

(gülşen)

bizde iyiyiz işte sabah biraz yoğunduk ama şimdi iyiyiz canm negüzel boş bırakma kocişi aradabir kontrole git canım ama çaktırmadan  :k06:

tılsım

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

(gülşen)

yeşimcim kuzenim doğum yapmış onun haberini aldım sevindim ama bebişi kuveze almışlar onada çok çok üzüldüm  :crybaby2:

burcum

gülşencim kocam çağırıp duruyor zaten kontrol edilecek birşey yok mobilya fabrikası olduğu için 2 bayan var biri yemek yapan yaşlı ablamız diğeri muhasebe de o da çok hanım hanımcık bi kız geri kalan 30 kişi erkek  :ehi:  :ehi: herşey kontrol altında anlayacağın  :muzz: :hello2: yeşimcim iyiyim vallahi sabah 8.30 da kalktım uykum var oturmaktan da kelebeğim sıkışıyor herhalde kıpır kıpır  :nazar: at koşturuyo içeride  :nazar:

tılsım

gülşencim hayırlı olsun canım ama neden küveze almışlar sarılıkmı yoksa kıyamam yavrum geçmiş olsun üzülmeyin hiç bişi olmaz allahın izniyle  :amin:

burcum oturma kız sende bak bebişide sıkıştırdın ay benimkide öyle  :ehi:dört dönüyo içerde maşallah hepsine  :nazar: :nazar:

(gülşen)

:amin: rabbim tüm şifa arıyanlara şifa versin inş. çıkarıyorlarmış bugün geçen hafta doğum yapmış ben geç duydum üzülürümdiyede söylememişler bana ama çok şükür iyiymiş  :binkybaby:

tılsım

amin canım çok sevindim çıkıyo olmalarına  :sunny: :sunny: geçmiş olsun

burcum

gülşencim geçmiş olsun canım birşey olmaz üzme canını bak 1 haftayı atlatmış canım yeşimcim boşver hergün evde uzanıyorum bol bol bugün biraz sıkışıcak hoşuma da gidiyor tekmelemesi nasıl olsa  :ehi:  :muzz: :hello2: :hieyt: tekmelesin varsın

tılsım

haklısın burcumm insanın hoşuna gidiyo valla bende öyle diyorum şimdi bile nasıl tekmeliyor bi tatlılarki yaa yerim ben bunları karnımda hareket ettiği dışardan gözle görülüyo yavrumun bayılıyorum yaa  :nazar: :nazar: :hello2: :hieyt:

burcum

aynen yeşimcim bu yüzden ev de olmayı çok seviyorum açıyorum göbeğimi bi o yana toplanıyo bi bu yandan vuruyor  :nazar:  :nazar:  :nazar: çok gülüyorum yaptıklarına

(gülşen)

:nazar: bebişlerinize hıçkırığınıda hissediyormusunuz pekiii  :k06:

tılsım

burcum çok güzel bişey gerçektende evde olduğumda bende öyle göbüşümü açıyorum onu izliyoruz  :nazar: :nazar: çok gülünüyo gerçektende yaptıklarına hele eşim bayılıyo öyle güzel tepki veriyoki babaya tekme atıyo geriniyo içerde elini itiyo eşimin bazen ayağıyla  :ehi: :ehi:

ben dün akşam hissettim sanırım hıçkırdığını bilmiyorum doğrumu duydum ama  :k06: :dontknow:

burcum

gülşencim uzun süredir hissediyorum ben kelebeğimin hareketlerin hıçkırdığına hiç dikkat etmemiştim geçenlerde dikkat etmeye başladım sanırım anlıyorum düzenli ve aynı yerde v aynı şekilde oluyor hıçkırdığı zaman tekmelediği zaman farklı vuruşlar oluyor  :ehi: