29 Nisan , 2024, 12:00:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Evcil Hayvanlarımız

Başlatan suheyla, 12 Ocak , 2007, 14:43:23

« önceki - sonraki »

βαlκιz

pek isim koymadım valla
hepsine aynı isim minnoş pamuk öyle şeyler diyorum  :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

buda diğer cam güzelimm  :ehi: :ehi: :ehi:

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ☆☆BaLkIzZ☆☆ - 15 Mart , 2010, 15:39:23
buda diğer cam güzelimm  :ehi: :ehi: :ehi:

wowwwwwwwwwwwww sundaki asaleteee bahh helee  ;D bu kesin erkekkk degilmi disi degil??? yerimm seni benn,yaa inanirmisin isvecte sokak kedisi görmek mumkun degil cok nadir, disarda sahipsiz hayvanlari polis topluyor 3 ay bekletiyor kimse almazsa oda cok kötu igne yaparak ölduruyorlar... bunlara göre ölmeleri sahipsiz sokakta ac yasamalarindan daha iyiymis... ben turkiyeye gelirsem diyorum her sokak basinda dururum elimde mamayla :toothy10: :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

evet bu galiba erkek  :k06:
yaa orda öldürüyolar demek sokakta aç kalmasıda kötü ölmeside kötü :y25:

βαlκιz

bizimm miniiik minnoşşş az önce katıldı aramıza
eşim almış gelmiş biyerden yıkadım pakladım ilaçladım  :ehi: :ehi: çok tatlıııı

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

SiRiNe

Yerimm yerim guzel pisicikkkk

iyi bak ona olurmuu gulsahhh  :love9:

βαlκιz

bakmazmıyım canım minicik
balkonda yatıyo kutusundan çıkmış duvarın dibinde yatıyoo
kıyamadımda almaya çok güzel uyuyo
yarın yine ilaçlim ice temizlensin uuuy onada bi beşik alırız evde yatar  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
benim oğlanlar bırakmıyoki evde cici diyerekden kafasını bi avuçluyolar ayunck sanıyolar  :toothy10: :toothy10: bi ara kedi uguru kovaladı nasıl kaçıyo ugur  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

SiRiNe

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 29 Ağustos , 2010, 02:39:59
bakmazmıyım canım minicik
balkonda yatıyo kutusundan çıkmış duvarın dibinde yatıyoo
kıyamadımda almaya çok güzel uyuyo
yarın yine ilaçlim ice temizlensin uuuy onada bi beşik alırız evde yatar  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
benim oğlanlar bırakmıyoki evde cici diyerekden kafasını bi avuçluyolar ayunck sanıyolar  :toothy10: :toothy10: bi ara kedi uguru kovaladı nasıl kaçıyo ugur  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:k06: :k06:

βαlκιz

ya bu kedi çok şımarık yollıycam bunu ya
eşim getirdi yere götürsün
balkonda durmuyo kapıyı tırmalıyo ve kapıyı açana kadar miyav miyav miyav  :ehi: :ehi: :ehi: açıyorum bi koşuyo içeri hemen oyun oynamak istiyo
e çocuklarda elliyo olmaz
yollamakda istemiyorum acıyorum kanım kaynadı  :k06: :k06: :k06:
ayy napcam kii  :icon_scratch: :icon_scratch: ice temizleyip eve alsam çocuklar bogar valla  :k06:  uğur kediyi elledi elleme diyorum elin kirlendi ayy pis olur diyorum ellemedi daha ben elledim kediyi ellerimi çekti ıh ıh diyo pis olmuş yanii  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: