29 Nisan , 2024, 19:06:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Evcil Hayvanlarımız

Başlatan suheyla, 12 Ocak , 2007, 14:43:23

« önceki - sonraki »

BALIM

HOSBULDUK CANIM :hello2: ZAMAN BULDUKCA GELECEGIM COK RENKLI BI FORM  :nazar:

yavrukartal

oy maaşallah osmana nekadar tatlıymış :nazar: :-[ çokta asil ;)

yavrukartal

bende pıtırın birkaç fotoğrafını eklemek istedim ama eklenmedi hata oluştu nedense:(
neyse artık daha sonra tekrar denerim:)

serena

bu da benim prensesim, kara kızım :k06:

мiŁenα.

09 Aralık , 2009, 20:43:03 #34 Son düzenlenme: 31 Aralık , 2009, 10:02:30 ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑

ahanda juniorum ;D ;D :love9:

:love9: :love7: :love9:

serena

βαlκιz

ben kedilerimimi köpeklerimi kıuşumu hangi birini eklim  :ehi: kedilerin fotosunu çekmemiştim hiç kuçularında birtanesinin var fotosu sonra eklerim kuşu ve kuçukuçumu gerçi mazi oldu onlar  :k06: balıklarım vardı onlarda mazi oldu yarın balık alcam akvaryumum boşş dolsun birazz  :D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

miray

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 09 Aralık , 2009, 23:23:15
ben kedilerimimi köpeklerimi kıuşumu hangi birini eklim  :ehi: kedilerin fotosunu çekmemiştim hiç kuçularında birtanesinin var fotosu sonra eklerim kuşu ve kuçukuçumu gerçi mazi oldu onlar  :k06: balıklarım vardı onlarda mazi oldu yarın balık alcam akvaryumum boşş dolsun birazz  :D
ooo gülşah hayvanat bahcenmi var bacım  :D
benn kedileri köpekleri uzaktan severim pek dokunamam huylanırım
benim karsı komsunun köpegi var adı kuki gece gündüz havlıyo kızım uyuyamıyo onun yüzünden yöneticiye sikayet etcem
cok kötüyüm dimi  ;D

βαlκιz

VALLA BEN ÇOK BESLEDİM BAHÇEDE KÖPEK KEDİ DOGURURDU YAVRULARI GİZLİCE EVE ALIR SEVERDİM EŞİM ALMA DERDİİ DAYANAMAZDIM KIŞIN EVİN ÖNÜNE YER YAPMIŞTIK ODUNLUK GİBİ ORDA BAKIYODUM BİRTANE KÖPEK BESLEDİM EVDE 2 KEDİ 2 KUŞ DAHA KÜÇÜKLÜKTEN GELİYO KEDİ KÖPEK SEVDASI BABAMLARDA ÇOK BESLEDİK KÖPEGİMİZ VARDI BENDEN BÜYÜKTÜ KEDİMİZ VARDI ODA BENDEN BÜYÜKTÜ YAŞI  :k06: :k06: TAVŞANMIZ BİLE VARMIŞ BEN DOGUNCA BİRİNE VERMİŞLER BENİ KITLAR DİYEE  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

bende kopek ıstıyorum yaaa

βαlκιz

bizim ev sahibinin köpegi vardı apartmanın girişinde kulubesinde kalıyodu köpek biz tasındana 1 hafta önce karokola vermişler köpegi bekçilik yapsın diyee  :k06: anam o burda olaydı ben kapıya çıkamazdım saldırıyoo  :ehi: mutfak pencerisini açıyorum tam önünde kulube penceren içeri girerdi valla  :k06: :k06: :k06: iyiki vermişlerr  :muzz:

miray

pirelenmiyomuydunuz kız benim rahmetli anneanneminde kedileri vardı bahcede camdan girerlerdi evde pire oluyodu  :)

βαlκιz

yok canım kedi köpek kuş onları yıkıyodum pire şampuanıylaa aşı yaptırıyodum zaten benim böcege falan alerjim var pire olsaydı beni kaşıntı tutardı uyuz gibi kaşınırdımm  :ehi: :ehi: :ehi:

мiŁenα.

anam ben bıt pıreden cok korkarım ...komsuda bakıyor benı orda pıre ısırdı :y25:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

BENDE HAYVANLARI SEVERIM AMA UZAKTAN...ÇOK KORKARIM DOKUNMAYA..SADECE UZAKTAN GOZLERIMLE SEVERIM..HIC EVCIL HAYVANIM OLMADI BU YUZDEN  :y25: