Evcil Hayvanlarımız

Başlatan suheyla, 12 Ocak , 2007, 14:43:23

« önceki - sonraki »

pelishh

ÇİTLENBİK

ilahi emine çok güldüm..
senin civcivvlerin sonu kötü bitmiş anlaşılan.

mia

SEVİNÇ

Oğlumun kardeşi (daha foğmamış lardeşi) oğluma geçen hafta 1 tanecik balık aldı.Onu besliyoruz gece gündüz.Sorumluluğunu bilirse oğlum akvaryumu büyütecem. Pardon kardeşi büyütecek.

ayşe

benimde muhabbet kuşum varadı mıstık göbek adı palaremzi ,herşeyi konuşuyor yeterki öğret,önceki evimizde gözünü birşey ısırdı  veterinere götürdük tedavi edildi ama gözündeki okızarıklık kaybolmadı arasıra damla alıpdamlatıyoruz onu kimseye güvenemiyorum ama eşimin işi dolayısıyla yurdışına gitme ihtimalimizvar durum ne olur bilmiyorum ama yeğenim istiyor ona verebilirim ama tabiki iyi bakmak şartıyla çünkü obizde 6 yıldan beri bulunuyor  mıstık bizim çocuğumuz gibi oldu

fatma

itina ile çocuk bakılırr  :toothy10: ayşecimm :occasion14: ayrıca geçmiş olsun :flowers:

ayşe

mia

07 Şubat , 2007, 01:10:39 #22 Son düzenlenme: 07 Şubat , 2007, 01:16:09 mia
Ben de maymun oğluşumun resmini ekleyeyim dedim. Kesinlikle bebeği aratmayan bir sıpa  :D
Adı Osman. Kucakta yatmayı ve kulağının etrafını sevdirmeyi çok sever. Kendi istediğiniz gibi sevmeye kalkıştığınızda, şööyle bi kafasını karnını seveyim oğluşumun dediğinizde hiç acımaz ısırır  :k06:

Resimleri anlatayım, ben bacağımı uzatmıştım bi tabureye, o da boyluboyunca bacağıma uzanmıştı. Sonra hoşuna gider diye üzerini örttüm ve böyle görüntüler ortaya çıktı  :D

mia

Oğluşum güzel değil mi arkadaşlar ya  :crybaby2:
Aslında ilk geldiğinde bana da çok çirkin gelmişti :k06: kafası biraz iran kedisi gibi ama sonra gözüm alıştı bayılıyorum onun o çirkin kafaşına ve çıkarıp durduğu diline :love7:

Emine

çok tatlı maşallah ..Çok ta uslu gibi görünüyor

mia

Genelde usludur ama birlikte oynamayı sevdiği bir kızımız var onunla koşuştururken ortalığı birbirine katıyorlar :)
Bir de çok yüksek sesle bağırıyor canı bir şey istediğinde.. sağır olduğu için ağzından çıkanı kulağı duymuyor sıpacığımın. Bize gelme nedeni de buydu zaten. Eski sahibinin komşuları şikayetçi olmuş. Onun dışında tam bi bebek işte tek istediği yalnız kalmamak ve kulağını sevdirmek. :aferin: :D

Emine

ilginç kedinin sağırını ilk kez duyuyorum nasıl anladınız sağır olduğunu ?

mia

Eski sahibi söylemişti forumda ona ev ararken ama zaten pisi pisi deyince hiç yüz vermemesinden, tabağa dökülen mama sesine koşmamasından, diğer kedilerimizin kulak kesilmesine neden olan seslere hiç tınmamasından da rahatlıkla anlaşılıyor :D
Ama nedenini hiç sorma... Güya güzel olsun diye hep birbirleriyle çiftleştiriyorlar zavallıları ve genetik bozukluklar, kalıtsal kusurlar da giderek artıyor böyle ne yazık ki  :-\

BALIM

MERHABALAR HERKESE BENDE YENI UYU OLDUM NERDEN BASLIYACAGIMI BULAMADIM BENDE BURDAN BASLAYIM BARI BIZIMDE BIR CIFT MUHABBETKUSUMUZ VARDI AMA SU ANDA YOK OGLUMUZ DOGDUKTAN SONRA BIRAKTIK COK TUGLERI DOKULUYORDU BEBEK ICIN SAGLIKLI OLMUYACAGINI DUSUNDUK :-\

ponçik

balım hoşgeldin  :hello:

diğer sayfalarada uğra ara sıra  :D