27 Nisan , 2024, 08:46:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İSTANBUL BULUŞMASI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Başlatan ponçik, 12 Haziran , 2007, 15:18:18

« önceki - sonraki »

ponçik

ARKADAŞLAR İSTANBUL BULUŞMASI OLAYIMIZ İYİCE GÖZE ÇARPSIN DİYE YENİ BİR KONU BAŞLIĞI AÇIYORUM

ŞİMDİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ
HERKESTEN GELEN ÖNERİLER NETİCESİNDE EN UYGUN YERDE,EN UYGUN TARİHTE, EN FAZLA KATILIMLA
BU BULUŞMAYI ALNIMIZIN AKIYLA GERÇEKLEŞTİRCEĞİMİZE İNANIYORUM  :flowers:

BENİM ÖNERİM
14-15 TEMMUZ CUMARTESİ VEYA PAZAR Kİ PAZAR OLURSA HANİ EŞLERLE GELMEK DAHA Bİ RAHATLIK OLUR BİZİM İÇİN  :laughing7:

BAKALIM SİZLERDEN GELEN ÖNERİLER NASIL OLACAK
:hello2: EVET ARKADAŞLAR YENİ KONU BAŞLIĞIMIZ HAYIRLI OLSUN  :hello2:
                :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:

jbdun

bana uyar goncacım, eşim istanbula gelemiyeceği için ben muhtemelen kızkardeşimle gelirim :laughing7:

estim

ben o tarihte oğluşumun doğum gününü yapmayı planlıyordum  :icon_scratch: acaba bizde mi toplansak :laughing7: :toothy10:

estim

bide buluşma avrupa ??? yoksa anadolu  ??? yakasında mı gerçekleştirilecek.  avrupa yakası bana uyar   :icon_thumright:

Ardaömür(Arzu)

oh oh buluşun tabii biz hiç kıskanmayız burada  :y25:

Zara82

sayfaniz hayirli olsun ama ben coook üzülüyorum yaaa.........ben yokum!!!
Insaallah ben de bir gün sizlerle karsilasirim... :amin:

ponçik

Alıntı yapılan: estim - 12 Haziran , 2007, 21:30:36
ben o tarihte oğluşumun doğum gününü yapmayı planlıyordum  :icon_scratch: acaba bizde mi toplansak :laughing7: :toothy10:
ASLINDA FENA DA OLMAZ AMA BİZİMLE VE ÇOCUKLARLA NASIL BAŞ EDECEKSİN  :ehi:  :ehi:  :ehi:

bu tarih şimdilik bir öneri tabiki hani en çok katılımı nasıl sağlayacaksak ona göre bir tarih ayarlayacağız
Jbduncum benim eşimde galiba iş seyahatinde olacak o tarihte  :laughing7:  :laughing7:
Zehra kısmet diyelim inşallah başka bi sefere  :dontknow:
Arzuuuu aşkolsun kalbimi kırıyosun bebişiiiiiiim  ;D

Almiş'inAnniş'i

bencede buluşma temmuzun başında olsun. ve anadolu yakası ortak nokta. çünkü kocaelinden arkadaşlar da bu buluşmaya katılacak. avrupa yakası da katılacak. en orta nokta anadolu yakası olur  :icon_thumright:

ღ°cerenay.♥.

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
buluşun buluşun ,bende burdan resimlerinize bakar ,anılarınızı dinlerim ...  :sad1:
hiç üzlmem ... :-\
kıskanmam...  :'(
bananeki  naparsanız yapın :honk:
umrumda değillllllllllllllllllllll  :y25:
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Almiş'inAnniş'i

ya bi gün bütün forum toplanmak kısmet olur mu acaba  :occasion16:

nagihan

puysal

Sizleri evimde ağırlamaktan mutluluk duyarım:)

Ümraniye ankara gişelerinin hemen dibinde oturuyorum. Kocaelinden gelende avrupa yakasından gelende aynı sürede gelebilir. Hani katılım çok olursa ortak noktalardan minibüs bile ayarlarız yane..

Ayyy çok güzel olur.. Bence bu fikrimi bir düşünün.. Haa bu arada asansörden korkan falan varsa ben 10. katta oturuyorum sonra neden söylemedin falan demeyin:)))

Almiş'inAnniş'i

ŞU TARİH Bİ AN ÖNCE BELLİ OLSUN BEN BU BULUŞMAYI KAÇIRMAK İSTEMİYORUM VE MEMLEKETE GİDİCEEMMMMMMMMM  :sad1:

jbdun

he yaaaaa ne olcak bu buluşma hakkaten de  :caca:
bu gidişle toplu görüşemiycez tek tek görüşücez galiba :director: