İSTANBUL BULUŞMASI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Başlatan ponçik, 12 Haziran , 2007, 15:18:18

« önceki - sonraki »

estim

Alıntı yapılan: jbdun - 22 Haziran , 2007, 22:09:05
kadıköy iskelesinden 10dk bile sürmez mi iyiymiş o zamaan :k06:

o zaman benim güzergah;
yeşilköyden bakırköy
bakırköyden kadıköy
kadıköyden de fokurtu  :laughing7:

canım bende aynı istikamette gidicem. görüşelim hep beraber gidelim isterseniz

jbdun

tamam esincim uyar :icon_thumright: telimi veriyorum ben sana özelden, sen de bana yolla ;)

razi o zaman biz üsküdar dolmuşlarının ordan taksiye binek ???

Almiş'inAnniş'i

üsküdar dolmuşlarının oraya kadar yürürseniz dolmuşa da binebilirsiniz canım :D ben iskeleden oraya kadar yürümeyin diye dedim taksiye binin. :icon_thumright:

şeyda dan ses çıkmıyo hiç. o ne tarafta oturuyo? oysa gelmicek mi?  :-ooo

Almiş'inAnniş'i

arkadaşlar eşi ile gelmeyi planlayan var mı?

benim eşim pazar çalışıyor. sibel in eşi de çalışıyomuş. jbdun un eşi zaten aydın da kalıyo bildiğim kadarıyla...  :dontknow:

estim

benim eşim bizi getirmek için geleceğini söyledi ama bizim yanımızda kalmayacak. tabi o zamana kadar değişmeler olabilir   :dontknow:

jbdun

şeyda da yeşilköyde ama o tarihte istanbulda mı olacak hatırlamıyorum ,
10temmuza kadar olcaktı galiba :icon_scratch:
ve evet benim eşim aydında kalıyo  :crybaby2:

razi çok soru sormuş olmıycaksam  :k06:
deniz otobüsünden üsküdar dolmuşları uzak mı ki  :dontknow:

sibell&gökhan

Alıntı yapılan: REMZİYE (razi) - 23 Haziran , 2007, 10:44:43
arkadaşlar eşi ile gelmeyi planlayan var mı?

benim eşim pazar çalışıyor. sibel in eşi de çalışıyomuş. jbdun un eşi zaten aydın da kalıyo bildiğim kadarıyla...  :dontknow:

:y25: ACELE CEVAP ACELE  CEVAP NAGİŞ SEN NEYE KARAR VERDİN ACABA NASIL GİDECEKSİNN :'(

Tebessüm :)

jbdun razinin dediği gibi dolmuş durağına kadar yürüyceksen dolmuşa bin daha iyi :D iskeleden et ve balık kurumu i stikametine bayağı bi yürüyosun orda dolmuş durakları. siz iskeleden taksiye binin, en uygunu bu. ;)

Almiş'inAnniş'i

yani jbdun yürümeye yürünür elbet ama bu sıcaklarda ellerinizde çocuklarla pek çekilmez.  :honk:

Almiş'inAnniş'i

şeyda nın telefonu yok mu kimsede? aramızda ona ulaşıp haber verebilecek kimse var mıııııııııııııııııııı???????  :director:

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: REMZİYE (razi) - 22 Haziran , 2007, 22:48:16
jbdun siz telefonlaşın esin ile. birlikte binersiniz deniz otobüsüne saat 9:20 de var bi sonraki de saat 10:00 da
ordan da atlarsınız bi taksiye. tepe natilius a doğru gidicez dersiniz. biraz ilerisindeki fokurtu cafe diye de tarif edersiniz  :icon_thumright:

ayşegül kıııızzzzzzzz ideal tepedeki akrabaların da seni özlemiş, gelsene gelseneeeeeeeee  :muzz:

demiştim ama okumadın sanırım ayşegül  :k06:

jbdun

tamam taksüylen gelürüzzzz :director:
şeydanın tel bende var ama burda yane trde çekiyo mu bilmiyorum bi msj atıyım bakem :icon_thumright:

razicim, beybabamlar adatepe de oturuyo ama onlar şimdi yazlıkta, ekime kadar da dönmezler canım. :laughing7:

Almiş'inAnniş'i

aman ha adatepe ha ideal tepe o kadar uzakta değiller. yani sen şimdi ekimde mi gelceksin?  : :hello2:  :tongue3: