göğüs ucu bakımı yapılmalı

Başlatan rannac, 03 Haziran , 2007, 11:46:03

« önceki - sonraki »

rannac

ANNE ADAYLARI NA
ARKADAŞLAR SİZLERİ  BEKLEYEN GÖĞÜ UCU PROBLEMLERNZ İÇİN ÖNERİM VAR...SON AYLARINIZA DOĞRU SIVI VAZELİN VE BEPATHENE KARIŞIMI İLE GÖĞÜS UÇLARINIZA BAKIM YAPIN.İLERİDE YAŞAYABİLECEĞİZ GÖĞÜS YARALARININ OLMAMASINA  yardımcı olacaktırr.. :hello:
"ÇOCUKLARINIZI ÇOK ÖPÜN,ZİRA HER  ÖPÜŞTE CENNETTEKİ DERECENİZ YÜKSELİR"

Emine

Ben de lansonih krem kullanmaya başlamıştım hamileliğimin sonlarına doğru bir sorun yaşamadım çok şükür

Pınar86

Kızlar bu baya eski konu ama yinede ben yenilemek istiyorum gercekten önemli bir konu anne adayları hamileliğinin 8.ci ayında başlayın göğüs ucu bakımı yapmaya. lansinoh adlı bir krem var mercimek tanesi kadar sürün  o cok iyi ben öyle yaptım ve bende hiç göğüs ucu yoktu onunla birlikte her banyodan sonra göğüs ucu çıkarma egzersizleri yaptım şükür çıktı ve emzirirken hiç problem yaşamadım. Çok korkmama rağmen bişey olmadı maşallah :)
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

gülfer

benim göğüs uçlarım çok acıyo elimi süremiyorum neden acaba  :icon_scratch:

Pınar86

Lansinoh krem var canım onu şimdiden kullan benimde öyleydi banyodan sonra bornozum bile sürtse acıdan ölüyordum o kremden sonra cok iyi oldu şükür.
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

hasretALİ

kızlar bunu bilmiyordum çok tşk ederim sizlere dün bi arkadaşşımdan duydum bebeği yeni oldu ağlaya ağlaya emzirdiğini söyledi bu aklımda olsun yoksa bende ağlamak zorunda kalıcam galiba:(
bide kızlar ya benim 16 haftam bitiyo 5 .ayıma giriyorum hiç göğüs ağrım olmadı sizce sit sorunu yaşayabilrmiyim bebeğim doğdunda

susanna

Arkadaslar ikinci bebegini dogurmus ve 10 aydir emziren bir arkadasimdan ogrendigime gore hamilelikte gogus uclarina bakim yapmaya baslayarak meme ucunun elastikiyetini arttirildiginda emzirme acilari dayanilmaz olmaktan cikiyormus
arkadasimin anlattigi sekilde anlatiyorum;
ilk bebeginde emzirmek yuzunden depresyona girmenin esiginden donen aglaya aglaya emzirip gogus uclari kanayan arkadasim
2. bebegine hamileyken daha 3. ayindan itibarenher aksam eczaneden aldigi  Evitamini kapsulerini acip gogus uclarina surdugunu ve bunu doguma kadar devam ettirdigini soyledi
dogumdan sonrada goguslerine her emzirmeden sonra gliserin surmus emzirirkende silmeye gerek yokmus her emzirmeden sonra gliserini tekrar tekrar surdum diyo
bu vitamin E+ gliserin kuru gogus uclarinin sertligini alip yumusatiyormus
ikinci bebeginde gogus ucu acisi yasamamis kizi 10 aylik hala emziriyor
:nazar:
bana mantikli ve denemeye deger geldi hemen e vitamini kapsulu aldim bikacaksamdir suruyorum bakalim dogumdan sonrasi nasil olacak  :icon_thumright: :occasion5:

Dilara Ebrar

evet aslında bunu doktora danışmak gerekiyor.bana bişiler verdi son 3 ayına girdiğinde bunları kullan diye ama pek ilgilenemedim.önlem önlem önlem  :-* :-* :-* :-*
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

tatlım bende lansinoh krem aldım düzenli onu sürdüm son ay
bu durumun sebebi göğüs ucunun emmeye uzun süre alışık olmaması
yani sorun yaşamamak için emilmesi lazım
anladın sen onuuuu :ehi:

seda87

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 31 Mayıs , 2011, 22:22:47
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi:güzeldi vallaa :toothy10: :toothy10: :toothy10:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

susanna

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 31 Mayıs , 2011, 22:22:47
iyide oncesi sonrasi farketmiyo desene bu memeler ezilecek bi sekilde  :icon_pale:

yaw gene bu forumda okumustum hamilelikte gogus uclerinin asiri uyarilmasi rahim kasilmalarini baslatiyomus erken sut uretimine sebep oluyomus diye  :suclu:

FeHi

Aytii

gögüs uçlari uyarilmasi derken neyi kastediyosun Sezen ben anlamadimda  :dontknow:

iklima

geçenlerde bu konuyu aramiştim da bulamamiştim
3.ayda başlamak çok erken ama ben bu konuyu doktorumla konuşmayi düşünuyorum bir daha ki kontrolumde.
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de 7. aydan itibaren tatlı badem yağı sürmüştüm... sonra hiçbir sorun yaşamadım, tavsiye ederim