29 Nisan , 2024, 04:01:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

göğüs ucu bakımı yapılmalı

Başlatan rannac, 03 Haziran , 2007, 11:46:03

« önceki - sonraki »

nelss

canım göğüs pompasından memnunmusun bende almayı düşünüyorm manuel iyi deil diyorlar

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: nelss - 11 Ekim , 2013, 16:10:36
canım göğüs pompasından memnunmusun bende almayı düşünüyorm manuel iyi deil diyorlar
evet cok memnunum cnm ben satin almadim burda eczanelerden kiralik aliyosun elektirikli ve cok iyi cekiyo inan emziriyom sonra makineylen cekiyom kalan sütleri cikariyo agri filanda hic yok cok rahat oluyor
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

cananyakut

http://minirome.com/Avent-Gogus-Ucu-Kremi-30-ml_1702.html#0 arkadaşlar ben bu kremi kullanmıştım.Memnundum da şuan küçük kız kardeşim doğum yapacak ona da almamız gerekiyor bir ablası olarak şuan onun için ürünlere tekrar göz atıyorum.Yine aventin ürünü alacak gibi görünüyorum.Size de faydası olacağını düşünüorum.

nelss

Kızlar göğüs ucum acıyor emzirirken zeytinyağı sürdü m ama faydası olur inşallah

iklima

Ben bu kontrolde sordum sağolsun ben sormasam söyliycegi yoktu
Dr un zaten kendide salmış kendini hiç bişey umrunda değil.
Zaten almıştim sür dedi hergün sürüyorum bu ay
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ponçik

Alıntı yapılan: nelss - 03 Kasım , 2013, 10:56:11
Kızlar göğüs ucum acıyor emzirirken zeytinyağı sürdü m ama faydası olur inşallah

Bebeğin sadece meme ucunu tutuyorsa daha çok acı verir, göğüsün koyu halkasını komple bebeğin ağzına almasını sağlamalısın, bir de karbonatlı su iyi geliyormuş
daha önce başka bir konuda okumuştum , bulursam yazarım buraya

ponçik

Alıntı yapılan: naz_pinar - 26 Ağustos , 2013, 18:36:14
evet canım hergün sürüyosun bi çy bardağına 1 çay kaşıgı karbonat koy uzerını su ıle doldur ve karsıtır hergun bır pamukla sür gogus uclarına :)

:icon_thumright:

nelss

Lansinoh krem sürüyorum bde ayva çekirdeği ni suya islattim sürüyorum biraz iyi bakalım karbonatli suyu da denicem  :icon_thumright:

iklima

Kremden memnun musun canım ben de onu aldım doğum çantasina koymama gerek var mi

Hepsi Bu..!

ponçik

lansinoh kimine iyi geliyor ama bana hiç yaramadı, ben medelanın purelan 100 kremini kullanmıştım, o zaman yani 7 sene önce bi tüpü 20.TL.di  :tongue3: bir de göğüs pedi kullanıyorsanız mutlaka sık sık değiştirin nemli kalmasın , ben son çare olarak göğüs kalkanı almıştım onun sayesinde epey iyileşmişti ama onu da sadece evde kullanabiliyorsunuz

ponçik

Benim aldığım aventin göğüs kalkanıydı , sonra doğum yapan birine verdim heralde çünkü sakladığım eşyaların arasından çıkmadı  :icon_scratch:

nelss

Hala acısı var ama eskisi gbi kotu deil agladm yani acisindan dün akşam
Bde memeyi verirken çok zor oluyor tufturmak
Sütüm gelsin diye göğüs pompası da kullandm pompa da acitti

iklima

Alıntı yapılan: goncik - 05 Kasım , 2013, 16:37:42
Benim aldığım aventin göğüs kalkanıydı , sonra doğum yapan birine verdim heralde çünkü sakladığım eşyaların arasından çıkmadı  :icon_scratch:

Kalkan ne işe yarıyor ucu dışarda kalıyor sonuçta
Ben uc aldim göğüs ucu sadece onu da mi koyayim çantama
Geçen bi arkadaşla görüstum kızı 6 aylık hala göğüs ucu kullanıyor her emzirmede yani ona da alışırsa fena

Hepsi Bu..!

nelss

Cantana koymaya gerek yok iklima acısı ilk gün olmuyor bde ben süt kanalları açılsın diye pompa kullandm bebegide tutturamadk memeye sagip verdk sütü o yüzden çatlak oluştu normalde dayanlmaz acisi ama bebeğin soz konusu olunca dayaniyorsun herseye  :love9:

RuHGuZeLi

Bende bakım yapmaya başladım valla 25. haftamıza girdik inanılmaz bir kaşıntım var göğüslerimde... O yüzden badem yağını göğüslerime de sürmeye başladım baya faydasını gördüm... Kaşıntım kalmıyor sürünce... Bir de 2 güne bir duşa girip badem yağını yedirince adam akıllı yumuşuyor başları rahatlıyorum... İnş doğumdan sonra bir sorun olmaz da rahat rahat emziririm oğlumu...