28 Nisan , 2024, 13:56:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

CUMALİ'den İNCİLER

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 31 Mayıs , 2007, 19:50:49

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

523     BEBEKLERİMİZ VE ÇOCUKLARIMIZ / Hamilelikte Bebekle İlgili Konular / Ynt: DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER
: 31 Mart , 2007, 20:59:37
bugun esim ise giderken cumaliye birsey demedi baktim hemen anne bugun fark etinmi babam bana birsey demidi her gun diyor anneni uzme diye bende dedimki demedi diye beni uzcenmi yok anne asil benim aklimda yok babam anneni uzme diyence benim aklima geliyor bende ondan seni uzuyorum 

Almiş'inAnniş'i

430     BEBEKLERİMİZ VE ÇOCUKLARIMIZ / Hamilelikte Bebekle İlgili Konular / Ynt: DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER
: 05 Nisan , 2007, 20:56:57
EVET ASIL PEK ONEMLI DEYIL R LERI SOYLEMESI BAZEN COK KOMIK OLUYOR BIR HAYIR DIYISI VARKI SORMA HAYIYYYYYYYYYY 
ESIM OKULA CUMALI DENIZ DEMISTI HANGISINI SOYLERSENIZ SOYLEYIN CUNKU BURDA DENIS ISMI VAR AMA ONLAR CUMALIYI TERCIH ETILER BIR GUZEL CUMALI DIYORLAR VALLAH BEN BILE SASIRIYORUM

Almiş'inAnniş'i

418     BEBEKLERİMİZ VE ÇOCUKLARIMIZ / Hamilelikte Bebekle İlgili Konular / Ynt: DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER
: 05 Nisan , 2007, 22:43:04
EVET CANIM ESIMDE ANLADI ZORLA OLAN BIRSEY DEYIL CUNKU ZORLASADA SOYLEYEMIYOR

HE HE VALLAH BENDE BAZEN COK GULUYORUM DUR BIR TANE YINE ANLATAYIM KENAN DOGLUNUN BIR SARKISI VAR YAKARIM ROMAYI OGLUMDA ONU SOYLIYOR

YAKAYIM YOMAYI YAKAYIM ALIYIM YINE SENI ALIYIM BULUYUM YINE SENI BULUYUM AY SARKI BOYLE UZAYIP GIDIYOR VARYA BEN KOPIYORUM NE KÖTU ANNEYIM 

Almiş'inAnniş'i

420     BEBEKLERİMİZ VE ÇOCUKLARIMIZ / Hamilelikte Bebekle İlgili Konular / Ynt: DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER
: 05 Nisan , 2007, 22:30:43
JBDUN SAGOL CANIM SENIN YERINE OPTUM SORUYOR HANGI TEYZE DIYE SENI GOSTERDIM MASALLAH NE GUZEL KIZI VARMIS DIYOR BENIM OGLAN MALIN IYISINDE ANLAR 
VALLAH BABASI ILAKI R LERI SOYLICEN DIYE BASKI YAPIYORDU SIMDI KARISMIYOR BELKI ILERDE SOYLER

BUGUN PARKTA OYNIYORDU BAKTIM EVE GELDI OGLUM NIYE ERKEN GELDIN DEDIM ANNE BUTUN COCUKLAR GITI PARKTATDA BIR SURU AYI VAR NE AYSI OGLUM SASIRDIM ANNE AYI SOKARYA
ANLADIMKI ARI VARMIS 

Almiş'inAnniş'i

364     BEBEKLERİMİZ VE ÇOCUKLARIMIZ / Hamilelikte Bebekle İlgili Konular / Ynt: DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER
: 11 Nisan , 2007, 12:10:20
gunaydin
jbdun sagol canim sende olmasan sayfaya ugrayan yok
dun burdaki turk komsuma misafir gelmisti ay cumali nasil seviniyor cocuklarla oyniyor bizde oraya gitik ilaki bize gelecekler diye saate dokuz bucuk onlarda baska zaman geliriz bugun gec oldu diye cumali bey basladi aglamaya bize kimse gelmiyor diye neyeseki arkadaslar cumaliyi kirmadilar o saate geldiler bir saat oturup gitiler turkideykende misafirleri cok seviyordu kaynanam gile gelenleri zorla getirip bizde yatiriyordu cok misafir perfer benim oglum 

Almiş'inAnniş'i

305     BEBEKLERİMİZ VE ÇOCUKLARIMIZ / Hamilelikte Bebekle İlgili Konular / Ynt: DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER
: 17 Nisan , 2007, 23:46:46
abalasi sagol huyu kurusun biraz oyledir

pazar gunu londaraya gitik turk marketine burda yok turk marketleri benle esim alis verise daldik cumali kasiyerlerin yaninda durdu basladi hayat hikayesini anlatmaya bunlarda bir guluyorlar biz alis verisi tamamladik kasiyerlerin yanina geldik cumali elinde meyve suyu iciyor esim adama cumali susturmak icinmi verdin :toothy10:adam yokya cok akili sohbetine bayildik birak konussun cocuk cekingen olmasin adama demezmi annemle babam bazen ben cok konusuyorum diye bana firca atiyorlar ben evde bazen simariyorum allahtanki isimiz bitmistide marketen ciktik yoksa cumali susturamazdik

Almiş'inAnniş'i

306     BEBEKLERİMİZ VE ÇOCUKLARIMIZ / Hamilelikte Bebekle İlgili Konular / Ynt: DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER
: 17 Nisan , 2007, 23:21:23
canım bende nereyı gorsem kendımı ıcerıye atıyorum malesef parkta tuvlet yok
cumalıde budurumda cok rahatsız oluyor anne dıyor suc senın deyıl hamıle kadınlar sık sık tuvlete gıdermıs kardesımın yuzunde tuvlete cıkmıyon akılı oglum benı cok dusunuyor nerde duymussa hamılelerın tuvlete gıtıgını gercı benım oglum herseye yorum yapar bılsede bılmesede ben bazen kızıyorum sen nerde bılıyon dıye soyledıgı sey bu ben herseyı bılırım 

Almiş'inAnniş'i

311     BEBEKLERİMİZ VE ÇOCUKLARIMIZ / Hamilelikte Bebekle İlgili Konular / Ynt: DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER
: 17 Nisan , 2007, 22:08:35
razi hanim hosgeldin sefalar getirdin vallah ozletin kendini masallah :nazar:almiraya cok tatli tombis yanaklarini yerim

kimse ugramayinca benimde keyim kalmiyor diyer sayfaya takiliyorum birde burcuyu merak etim odami dogurdu acaba

bende dun dr gitim hersey normal bebisin kafasi yerlesmis gitikce dogurmaya dogru gidiyoruz hayirlisiyla ama korkularimda basladi
burda havalar cok guzel parka gidiyoruz gerci ben kendimi zor tasiyorum ama yinede aksik kalmiyorum komsumla bugun cay demleyip parka indik parkta cumalinin arkadaslari vardi cumali yanimaza gelerek anne pogcalari verde arkadaslarima vereyim bende elline verdim git ver diye ama ingiliz sipalari oglumun elinde almadilar oda geri donerek cok uzuldu turkiydeyken yedigi herseyi arkadaslariyla paylasirdi burda orasi gibidir sandi sonra bana donerek anne su ingilizler cok nankorler dedi 

Almiş'inAnniş'i

286     BEBEKLERİMİZ VE ÇOCUKLARIMIZ / Hamilelikte Bebekle İlgili Konular / Ynt: DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER
: 18 Nisan , 2007, 23:01:36
istersen hic cikarmiyak al bendende o kadar bende cok korkiyorum seninkidemi normal

cumali gecen gun hastanedeyiz baba bu bebek ne zaman gelecek diyor babasida bilmiyorum oglum sonra biraz dusundu bebek biz istedigimiz zamanmi gelecek yoksa cani ne zaman istersemi bende dedimki cani ne zaman isterse karnimi oksiyarak velet artik gel hepimiz seni bekliyoruz 

Almiş'inAnniş'i

285     BEBEKLERİMİZ VE ÇOCUKLARIMIZ / Hamilelikte Bebekle İlgili Konular / Ynt: DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER
: 18 Nisan , 2007, 23:31:50
insallah senin oglusun daha zeki olur birde oglusum bana daha bagli babasindan daha cok seviyormus ama babasi duymasin bugun yine parktaydik komsumla beraber cumaliyle komsum bir salaniyorlar sorma bende dedimki yavas salanin basiniz doner komsum sen binmiyon diye benle cumaliyi kiskaniyonmu catla cumali bir sinirlendi anneme oyle seyler deme gormiyonmu hamile yoksa senle koserim ay benle komsum gulmekten olduk

Almiş'inAnniş'i

198     BEBEKLERİMİZ VE ÇOCUKLARIMIZ / Hamilelikte Bebekle İlgili Konular / Ynt: DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER
: 25 Nisan , 2007, 00:39:56
aslihan teyzesi sagol zaten bende fazla bir sey almadim ne olur ne olmaz kiz olsada bunlari giye bilir demi sonra ben ona neler neler alirim 

canim ben cok tuz tuketiyorum vucudum cok sis kendime kiziyorum ama yinede yiyorum
ay babayla ogul resmimi cekmiyorlar nerdeyse dogurcam dogru durust resmim yok dun cumaliye soyledim ceksin diye oglan yuzume bakarak gul diyor ya sen cek diyorum o bana daha sen sinirli cikiyon varya kiriz gecirdim velet cekmedi dun dr giderken esim cekti beni kiskaniyorlar galiba   

Almiş'inAnniş'i

78     BEBEKLERİMİZ VE ÇOCUKLARIMIZ / Doğumdan Sonra Bebekle İlgili Konular / Ynt: BAHAR ÇİÇEKLERİ (MART-NİSAN-MAYIS 2007)
: 16 Mayıs , 2007, 19:44:57
kislar sagolun vallah cikartirkin okadar zorlanmadim simdi daha cok canim yaniyor gogus uclarim cok kutu dikislerim bir yanda bebek uymuyor ben hem yorgunum hem uykusuzum ama kara bocugume baktigim zaman herseyi unutuyorum
tabi cumaliylede pek ilgilenemiyorum :crybaby2:dun babasina yardim ediyor yeter artik annem hamileykende isi bize yaptiriyordu dogurduda yine bize is yaptiriyor kendisi yatakta kalksin artik esimde anenin bacaklari agriyor dedi bugun okulda geldi bakti ben ayaktayim hani senin bacaklarin agriyordu nediye ayaga kalktin ah ah bilmiyor tabiki dikislerim var benim akili oglum

Almiş'inAnniş'i

79     BEBEKLERİMİZ VE ÇOCUKLARIMIZ / Doğumdan Sonra Bebekle İlgili Konular / Ynt: BAHAR ÇİÇEKLERİ (MART-NİSAN-MAYIS 2007)
: 15 Mayıs , 2007, 19:48:33
gelelim biraz kendimizde basedelim cumalinin kardesiyle ilk karsilasmasi hastaneye geldiginde bebege bakti bu cok kili diye sonra dr gelip bebegi asi yaptilar bebek hic aglamadi cumali vay be bu bebek bendende deli kanli cikti bana asi yapilirsa ben agliyorum bu aglamiyor biraz durunca cani sikilidi simarmaya basladi bende oglum ses cikarma basim donuyor diye esimde annen hasata ses cikarama dedi cumali dune kadar ben sizin biricik oglunuzdum bebegi gordunuz hemen deyistiniz bu ne ikiniz birden bana kisiyorsunuz neyese eve geldik bebek hic susmuyor cumali ya biz kac aydir bekleye bekleye boyle agliyan birseyimi beklemisiz ne bekliyordun oglum dedim bilmem anne ben daha uslu birsey bekliyordum yani kiskanclik yokta ama bebegin aglamasinda rahatsiz 

Almiş'inAnniş'i

52     BEBEKLERİMİZ VE ÇOCUKLARIMIZ / Doğumdan Sonra Bebekle İlgili Konular / Ynt: BAHAR ÇİÇEKLERİ (MART-NİSAN-MAYIS 2007)
: 24 Mayıs , 2007, 21:22:11
sagol nagis teyzsi bugun cok sukur biraz uyudu dogdugundan beri kucagimda yemek yerken bile bugun uymusken yedim suanda alti acik teyzeleri bana bakiyor 

cumalinin kiskancilik durumu yokta bazen  beli ediyor ben erdeme sana kurban olurum dedigimde cumali diyorki ikimizide ol bende tabi diyorum cumaliye soyledigimde bebegede ol diyor sonra erdeme guzel seyler diyince hemen efendim anne diyor sanki ona soylemisim gibi oyuzden onun yaninda erdemli pek sevmiyorum uzelmesin diye cunku bana cok duskun ama erdem dogdugunda beri baya ihmal ediyorum yakisikli oglumu

esim gece isten gec geliyor sabahta uyanip cumaliyi okula goturuyor tabi zor oluyor sen gotursen olmazmi bende bebege bakarim dedi bende tamam dedim okulda cok yakin dun kalktim cumaliyi goturdum geldimki ne erdem oyle yapmiski ademin dogduguna pisman etmis  :ehi:al su veleti ben oglumu okula gotururum bu ne bicim bebek ne yapmis susmamis eh kendi kasindi

Tebessüm :)

okudukça cumaliyi mıncıklama isteğim kabarıyo :director: adalet benim yerime mıncıklayıver cumaliyi. :opucuk: :opucuk: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: maşllah diyim kuzuma.