27 Nisan , 2024, 17:05:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

CUMALİ'den İNCİLER

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 31 Mayıs , 2007, 19:50:49

« önceki - sonraki »

adalet

evet jbdun teyzesi cok bilmis kerata
aksam babasi git uyu diyor oda bizmizlaniyor niye uymak istemiyon oglum
anne ne sen nede babam beni anlamiyorsunuz,niye anlamiyoruz .benim uykum yok siz beni zorliyorsunz olmazki
sabah zor uyandirdim okula gitmek icin hava biraz soguktu disariya ciktik of bu hava bile beni acamadi nasil uykum geliyorsa eh oglum ben sana bosunami diyorum yat anne haklisnda uykum gelmiyor ben ne yapayim :k06:

jbdun

valla ne diyim adaletcim,
cumaliyi bıraksan 24saat bulur çokbilmiş lafları :k06:
yerime öp cumaliyi canım

Almiş'inAnniş'i

adalet bi gün oğlun yüzünden altıma kaçırıcam gülmekten "dinlediğin için teşekkür ederm" ha  :toothy10:

ayrıca biraz anlayın çocuğu sizde canıııııımmmmmmmmm alla alla   :ehi:

yaw sen git şu çocuğun zekasını bi ölçtürsene  :suclu:

adalet

razi teyzesi iltifatlarina tesekur ediyor :flowers:

dun erdemi saliyordu bende isim vardi biraz daha bak dedim eh dedi oldu olali memeyeide ben vereyim sen hic karisma :ehi: :toothy10:

ღ°cerenay.♥.

ayy cumaliiiii allah iyiliğini versin  :-* :D

jbdun

Alıntı yapılan: adalet - 27 Haziran , 2007, 22:59:11
razi teyzesi iltifatlarina tesekur ediyor :flowers:

dun erdemi saliyordu bende isim vardi biraz daha bak dedim eh dedi oldu olali memeyeide ben vereyim sen hic karisma :ehi: :toothy10:

:toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi:

şerife Berat

cuamalıye nazar değecek adaletcim dikkat et  :nazar:

Almiş'inAnniş'i

ay evet bu çocuğun zekasına nazar değerse vicdan azabı çekerim vallah sayfayı ben açtım.
maşaallah benim akıllı yeğenime  :nazar:

adalet

teyzoslar kucuken ben nazardan cok korkardim ve basina gekmiyen kalmadi simdi saldim cayira mevlan kayira :hello2:
bir bucuk yasindayken dustu hem ondeki bes tane dis kirildi hemde gozlerinde kayma var gozluk takiyor kucuken cok asiri akiliydi biz bazen korkiyorduk bu yasta bu akil diye ama buyuyunce normal cocuklara benzedi kucuken yasinda buyuk konusurdu
ornegi dort yasindayken bursaya ailemin yanina gitiyordum arabadan indik abim bizi bekliyordu beni valizlerimi abime verdim cumali dayi bu siyah bizim deyil bizimkine benziyor valizi actim bizim deyil hemen deyistirdik tamda araba gidecekti butun yaz abim benle alay etmisti

bugun beni biraz uzdu okulda yaramazlik yapmis ogretmeni babasina sikayet etmis derst diyer cocuklarla konusuyormus ve cocuklarda cumaliyi dinleyip guluyorlarmis ogretmeni takan yok ogretmenin zoruna gitmisti
ben cok uzuldum oglum ogretmeni uzdu diye dahada cok uzuldum ademde cumaliye kizdi ve cumalide uzuldu gerci nasihat verdi kismadi ama birdaha ogretmeninde sikayet duysam seni doverim dedi buda beni cok uzdu neyse velete birazcik hak ediyor ama anne yuregi

oglum sen onlara ne soyliyon onlar seni dinleyipte ogretmeni dinlemiyorlar anne ben onlara esek oglu esek diyorum onlarin cok hosuna gidiyor ve eyleniyoruz.
peki niye kufur ediyon
yok anne bu kufur sayilmazki onlar bu lafi cok seviyorlar ve guluyorlar
tabi cocuklar turkce bilmedikleri icin cumali onlara guzel birsey soyliyor saniyorlar :k06:

Almiş'inAnniş'i

jbdun

:toothy10:

cumalinin şimdiki hali 4yaşından belliymiş zaten adaletcim ,
maaşallah  :nazar:

Tebessüm :)

yicem ben çocuğu yaaaa, demek bi emzirmesi eksik kalmış :ehi: yazık annesi çok yükleniyosun cumaliye. :caca: :k06:

adalet

jabdun aysegul :flowers: teyzelerimize tesekur ediyoruz
aysegul demi oglana cok yukleniyoruz :k06:

Tebessüm :)

tabi yaaa, salla cumali, eğle cumali, uyut cumali, çocuk haklı isyan etmekte. :D

şerife Berat