28 Nisan , 2024, 03:13:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

CUMALİ'den İNCİLER

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 31 Mayıs , 2007, 19:50:49

« önceki - sonraki »

duru boncuk

adaletcim nerelerdesin canım cumalinin espiri süper :toothy10: :toothy10: :toothy10: bence sen bunları yaz bi köşeye büyüyünce gösterirsin cumaliye oda kitap yapar belki süper valla çok akıllı maşallah :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

adalet

fatosum iyiz canim sizi sormali optum guzel kizlarini

ozgul canim nasilsin hosgeldin vallah yeri baya beli oluyordu
zaten bu sayfa cumaliye hatira kalsin insallah seneye kendizi size yazar iyice okuma yazmayi  ogrensin  :k06:
seni ve prensesi opyorum

busem gordum super resimler kiz ne cilvelisin  :k06:ha ha acik banada ogret  :tongue3: :k06: hele kirmiziya bayildim

benim askimda bana kolye aldi ay adam bana gore romantik ama bende is yok  :k06:bende acik romantigim pasta yaptim ne zahmetle h :k06:mde rulo olaninda en zor  :laughing7:

iki oglusta rahatsizlar
cumali oksuruyor
erdemde hem oksuruyor hem dis cikariyor hemde nezle yavrum ayrica gece iki sefer kustu sabahta ayni neyseki simdi uyuyor
iki gecedir uykusuzum

semra

gecmis olsun kuzulara  :sad1:yunus emrede de ayni der var öksürük grip vs discikartiyor  :honk:insallah kiz cabucak gierde hastaliklarda gider :amin: :opucuk:

KEVSER

:hello2: :hello2: canım merhaba çok geçmiş olsun zaten grip heryerde salgın dikkat etmek lazım

-Butterfly-

Adiloscum cilve benim kinci adim dermisim  :toothy10:  hihihi yok be annem nerdeee cilve kim ben kim bakma resimlere odun gibiyimdir tabiri caizse  :ehi: bence sen benden  daa cilvelsin diye dusunuyorum ben nedense  :suclu:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

CUMALININ ESPIRISINE PAYILDIM AFERIN PASAMA :aferin: :aferin:

GECMIS OLSUN CANIM INSALLAH KUSMALAR SIKLASMAZ EN KISA ZAMANDA ATLATIR KUCUK PASAM BIZIMDE RAHATSIZLIGIMIZ KUSMAYLA BASLAMISTI AMA INSALLAH SONUC BIZIMKI GIBI OLMAZ EN KISA ZAMANDA ATLATIR KUZUM  :amin: :amin:

CUMALIYEDE COK GECMIS OLSUN CANIM ACIL SIFALAR DILIYORUM MINIKLERE :amin: :amin:

sevda

Vayyy adalet dimek pasta yaptın haaa aferin sana... :aferin:

Bu arada zamanın olunca tabiki bizi bilgilendir....

duru boncuk

canım çok geçmiş olsun ikisinede  :amin:cumali yazmaya başlarsa hepimiz birleşsek ona laf yetiştiremeyiz diye düşünüyorum valla  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

sevda

Nasıl oldu meleklerim umarım iyidirlerr.. :amin:

adalet

kizlar hepinize cok tesekur ederim sayfami ihmal etmediginiz icin sag olun var olun  :opucuk: :opucuk:iyiki varsiniz

bzim sayfaya yazmistim buraya kopyalayayim  :k06:
bildiginz gibi zayaflamaya calsiyom cocgu zorla aldim parka gitik yurus yapcam erdemi ademe biraktim

cumalinin vukati parkta beraber kosmaya basladik ordan iki kopekte geldiler onlarda beraber kosuyorlardi
dediki anne siyah sen ol kahve rengliside ben olayim bakalim hangimiz kazaniyoruz  :toothy10: :violent1: dedim insan annesine kopek dermi  :caca:ama ben kotu baglamda demedimki yaris icin dedim yanlis birseymi  :k06:

sevda

:k06: :k06: :k06: hay allahım yaa ne alem bu çocuklarrr besle sonra köpek yapp... :-\ bakalım bizimki nelere benzetcek kimlerlen yarıştırcakk... ??? :k06:

-Butterfly-

Adiloscumm besle kargayi oysun gozunuu lafi tam sizlik olmus :toothy10: :ehi:. Bi opu ver o  yanaklardan olurmu  :opucuk: Erdemcimide unutmadim. :opucuk:

sevda