Saraçoğlu'ndan Yumurta Sayısını Artırmak ve Yumurta Çatlatmak İçin Kürler

Başlatan akrep79, 19 Aralık , 2008, 14:55:39

« önceki - sonraki »

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

geçen ay benimde aynı oldu ama o ay yumurtlama olmadı bende canım stres yapma belkide üşütmüşsündür sadece
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

çikolatalı

şekerim bugünde bi gelip bi gidiyo karın ağrım kesin üşüttüm yumurtlama ile ilgili bir ağrı olabileceğiniz sanmıyorum .. :dontknow:

..BahaR●●

HERŞEYİN HAYIRLISI CNM ÜZME KENDİNİ SAKINA STRES YAPMA DİYCEM AMA STRESTE OLMADAN OLMUOO.... :ehi:

Alıntı yapılan: çikolatalı - 04 Şubat , 2009, 21:35:00
şekerim bugünde bi gelip bi gidiyo karın ağrım kesin üşüttüm yumurtlama ile ilgili bir ağrı olabileceğiniz sanmıyorum .. :dontknow:
canım benim stres yapma ne olurrr oluruna bırakmaya çalış iştee

Alıntı yapılan: BahaRx - 05 Şubat , 2009, 10:29:20
HERŞEYİN HAYIRLISI CNM ÜZME KENDİNİ SAKINA STRES YAPMA DİYCEM AMA STRESTE OLMADAN OLMUOO.... :ehi:

haklısın bahacım maalesef stres yapmadan olmuya yaw  :honk:

çikolatalı

lalecim pınarcım şekerim az kaldı pazara evime geçiyorum bol bol görüşcez inş. yine

pinar79

çikolatalım özledim valla gelde doya doya msn de yazışalım

aysekorkmaz

çikolatalı arkadasım benım doktorum çok bilgili olmasına karsın pek konuşmaz detay anlatmazdı bisorun yok çoçugun olur dediama aylarca olmadı sonra yumurtlamagunumu takip etti 16 olunca çatlatma iğnesi vurdu ve ogün kocamla ilişkiye girmemisoyledi çokşukur allah ıma ogün hamile kaldım şimdi 7 aylık bi oğlumvar darısı tum evlat isteyenlere versin mevlam

çikolatalı

Alıntı yapılan: aysekorkmaz - 07 Şubat , 2009, 13:18:31
çikolatalı arkadasım benım doktorum çok bilgili olmasına karsın pek konuşmaz detay anlatmazdı bisorun yok çoçugun olur dediama aylarca olmadı sonra yumurtlamagunumu takip etti 16 olunca çatlatma iğnesi vurdu ve ogün kocamla ilişkiye girmemisoyledi çokşukur allah ıma ogün hamile kaldım şimdi 7 aylık bi oğlumvar darısı tum evlat isteyenlere versin mevlam

ayşecim allah analı babalı büyütmeye nasip etsin canım verdiğin bilgiler için tşk. ederim...

çikolatalı

pınarcım bende (lale,şeker) sizi çok özledim bugün evimi toplamaya geldim 10 gündür hep gece geliyorum diye baya dağılmış ütü falan yapcam yatmaya annemlere giderim  yarında kociş geliyor temelli evimdeyim çok görüşcez inş. öpüldünüz

Alıntı yapılan: çikolatalı - 07 Şubat , 2009, 19:10:38
pınarcım bende (lale,şeker) sizi çok özledim bugün evimi toplamaya geldim 10 gündür hep gece geliyorum diye baya dağılmış ütü falan yapcam yatmaya annemlere giderim  yarında kociş geliyor temelli evimdeyim çok görüşcez inş. öpüldünüz

inşallah canım. özlettin kendini kızz yeter gel artık

çikolatalı

kızlar ;
kociş geldi eve geçtik ama bu seferde ben işten eve gelemiyorum ne olcak bu halim hangi arada çocuk yapcam ben ya :dontknow:

çikolatalı

kızlar ya ;

hamilemiyim  yoksa üşüttümmü bilemiyorum ya buay çok ağrım var karnım şikin idrarımı tutmakta zorlanıyorum ne yapcam ben 3 daha bekleyemiyorum test te yapmak istemiyorum  :dontknow: ???

destina

canım ben bekle derim.test için. ya birşeyler yap kafanı dağıt.valla benimde geçen ay beş günüm geçti beşinci gün okadar asabileştimki yatamadım biir türlü aman valla bebek yapmak çok zor ya neyse Allhatan hayırlısını dileyelim.
anne olmak istiyorum

..BahaR●●

Alıntı yapılan: çikolatalı - 16 Şubat , 2009, 00:36:34
kızlar ya ;

hamilemiyim  yoksa üşüttümmü bilemiyorum ya buay çok ağrım var karnım şikin idrarımı tutmakta zorlanıyorum ne yapcam ben 3 daha bekleyemiyorum test te yapmak istemiyorum  :dontknow: ???

AYNN BENİM DE YA ADETİMİ GEÇELİ 10 GÜN OLDU YUMURTALIĞIM GEÇEN AY GELİŞMEDİĞİ İÇİN İHTİMAL VERMİYORUM OLABİLİRMİKİ ACABA...?KARNIM ŞİŞ Bİ AĞRI VAR İDRAR SIK SIK KESİN ÜŞÜTTÜM :)