Saraçoğlu'ndan Yumurta Sayısını Artırmak ve Yumurta Çatlatmak İçin Kürler

Başlatan akrep79, 19 Aralık , 2008, 14:55:39

« önceki - sonraki »

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: çikolatalı - 01 Şubat , 2009, 17:04:06
ayy çok inandım bu kürlere hamile kalamazsam gerçekten üzülmeyeceğim bide lale konu açtı ya dua için oda var önümüzdeki ay tam techizatla başlıcam çalışmaya  :k06:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
kız alemsin
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

çikolatalı

ay bu arada pınarda yok ortada bugün görüşemedim ama alah ondanda razı olsun aklıma getirdi şu kürleri yoksa ben bu ay ilaç kullanmadan doktor görmeden  eli kolu bağlı bekleseydim ne olurdum bilmem

canım pınar bi ara geldi ama yazmadan hemen gitti bende görüşemedim. bu ay hamiş olamazsan regl döneminde bende söyliycektim sana boş boş bekleme bari bunları yap diye  :tongue3:  :k06: :k06:

pinar79

çikolatam naparsın bu saatte???  bende bir umutla başladım uygulamaya bilmiyorum ama belki onlarında etkisi olmuştur diye düşünüyorum.uygula sende canım inşallah şifa bulursun.ben biara girdim ama çabuk çıktığım için cevap yazamadım. :opucuk:

çikolatalı

kocişim maç özetini izliyor yatağa gidersem uyurum çalışma kalır diye takılıyorum pınarcım :k06:

pinar79

ben uyukladım uyukladım ve canım sıkıldı.yarın olmasını bekliyom sağlık ocağına gitcem ya  :k06:  aman uyuma dolu dolu devam et canım . daha çok önerim olurda sayfa kapanır bi ara msn de söylerim  :toothy10: :toothy10:

çikolatalı

msnin kapalı pınarcım  msne gel istersen ben birazdan çalışıcam ya  :tongue3:

Alıntı yapılan: çikolatalı - 01 Şubat , 2009, 22:34:16
kocişim maç özetini izliyor yatağa gidersem uyurum çalışma kalır diye takılıyorum pınarcım :k06:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

delisiniz yaa gece gece güldürdünüz beni kociş uyuyodu ne oluyo diye gelmiş  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

çikolatalı

aman be şeker sende ne yapalım gecenin bir yarısında pınardan taktik aldım fena bi niyetimiz yok herşey bebiş için

Alıntı yapılan: çikolatalı - 02 Şubat , 2009, 23:54:49
aman be şeker sende ne yapalım gecenin bir yarısında pınardan taktik aldım fena bi niyetimiz yok herşey bebiş için

:ehi: :ehi: :ehi:

çikolatalı

kızlar bugün karnım , kasıklarım ve bacaklarım felaket ağrıyor sanki regli olcam  :y25:

tatlım yaa daha çok erken değilmi regl için sen daha ovülasyon dönemindesin.

çikolatalı

evet ama geçen ay yanımdaki arkadaşımında aynı oldu bir ayda 2 kez regl oldu