27 Nisan , 2024, 19:55:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Gebelik Testi Ne Zaman Yapılır

Başlatan sekaya, 07 Aralık , 2008, 10:32:59

« önceki - sonraki »

ayışığı

canım sagol mutlaka vardır bı hayır ama beklemek insanı yoruyo her belırtıyı ona yorup sonra sonuc negatıf olunca kotu oluyo.11 aydır aynı sonuc bı ay degısıklık olmazmı yaa olmuyo işte. :y25: neyse kısmet ben ıstıyorum olmuyo rabbım ıstesın ol desın.benımle bırlıkte ısteyen herkese ınsallah tez vakıtte bı evlat versın ınsalah.

şipidik şipidik yüzen balik

Alıntı yapılan: •°o.O gulsah23 O.o°• - 25 Kasım , 2010, 12:54:56
Alıntı yapılan: aybala - 25 Kasım , 2010, 12:46:17
of ya geri sayım ne zor geçiyo demii.okuyorum yazılanları evde test yapmıslar 5 gun 10 gun onceden adetlerı gecıkmeden hamile olduklarını öğrenmişler.geçen ay test aldım eve geldım adet oldum bu ay kullabılecekmıyım bılmıyorum belkı yıne öbür aya kalacak  ::)bu ay yine beklemedeyim bakalım inşallah bu ay olmuştur bi değişiklik yaa offf :y25:
inşllh cnm. ben de senin gibiydim. ama bu sonuncuda inat ettim hep negatif çıkıyo diye yapmadım tam 12 gün dayandım valla test yapmadan. 12. gün yapınca şokkk  :-ooo :-ooo rabbim sana da böyle bi sürpriz yaşatsın inşllh   :amin:
canım benim öyle olmuştu adetime 1 hafta kala kanda çıktı değerim 79 öle bişeydi 3 haftalıkken öğrenmiştim  adetime 3 4 gün kala evde bi test vardı onu yapmıştım çift çizgi göreyim diye:) ikinci çizgi çok silikti ama vardı hakkımızda hayırlısı

esraörs

ıdrar testınde 10gun onceden bellı olur adetten 10gun once benım cıkmıstı 2gun sonra ıdrar testı yptırdım degerım 91ıdı sonra dusuk yaptım ben

nana

merhaba ayışığı ben seninle aynı durumdayım 17 aydır evliyim ve yaklaşık 15 aydır bebek istiyoruz ama her ay hüsran adetim düzenli gelio ama 2 ay önce 10 gün geçti çok heveslendim ama yine bişi yoktu sadece adet günüm atlama yaptı. inşalllah 2011 herkese şans getirir ve allahım isteyen herkese bebek verir cnm

ayışığı

canım peki doktora gittin mi sen ? yani neden olmuyo diye bı muayeneden geçtin mi.ben bi kez gittim ama niye olmuyo diye değil bi dönem kullandıgım ilaçlar adet düzenimi etkilemişti ben onun için gitmiştim ama doktor ne rahimde ne de yumurtalıklarında bi problem göremiyorum çok saglıklısın demişti.niye olmuyo bilmiyorum :(

nana

gittim canım banada dr aynı şeyleri  söyledi hamile kalmaman için hiç bir problem yok dedi. Eşin test yaptırsın dedi o da gitmek istemedi  dr 1 sene daha bekleyin o zaman dedi ama eşimede muhakkak testi yaptır dedi. bizde  keçiboynuzu kürüne başladık hakkımızda hayırlısı tabi

ayışığı

amin canım amiin hayırlıs tabi. bizde de süre uzadıkca eşim acaba bende mi bişey var diyo ama o dr gitmeye dünden razı da ben bi ay daha bekleyecem.guatr tahlılı yaptırdım dr degerlerın degısımını gormek ıcın bı ay bekle dedı yıne gıdecem gelecek ay.sonucu alır almaz bı kadın doguma gıdecem ama bu kez bebek ıstıyorum ama olmuyo dıyecem bakalım ne dıyecek.

susanna

herkeze merhabalar 2 dk once uye oldum siteye ama uye olmadan once bu konuya yazilmis tum mesajari okudum. hamilelik mujdelerini buradan okudugum tum arkadaslari tebrik ediyorum cok sevindim sizler adina ayrica bekleyisleri simdilik uzayan arkadaslar rabbim buyuk bebeklerinizi insallah hayirli zamanda dusurecektir bereketli rahimlerinize umudunuzu kesmeyin lutfen sizler icin dua eden biri daha katildi araniza :D
benim hikayem bugun basladi aslinda. gectigimiz haftaya kadar sorsalar daha erken rabbim isteyene versin der gecistirirdim '' bebek nezaman?'' diye soranlari. ama dun gece adet olmam gerekiyodu gelmedi ve butun gunum kafamda kurarak acaba mi? diyerek gecti esim benden cok heycanlandi durumun bukadar komik ve asiri heycanli hale getiren ise 13 yasindan beri regl lerimin saatinin bile sasmiyo olmasi tabii yapi olarak inanilmaz tez canli bir insan olmaminda bunda etkisi yok diyemem :)))))
ozetle
bugun farkina vardimki aslinda esimde bende deli gibi bebek istiyomusuzda haberimiz yokmus :))))
aksamustu dayanamadim test yaptim haliyle negatif ama heyecani bile yetiyo insana
rabbim hepimizin hakkinda hayirlisini versin

ayışığı

canım önce hosgeldin zamanla yani alışınca burdan ayrılamayacaksın ben öyle oldum mesela :k06: yazdıklarını okuyunca benim bebek istemeye basladıgım ilk zamanlar geldi aklıma.tıpkı senin gibi her adet gecikmesini heyecanla beklerdim test negatif çıktığında tuhaf bi rahatlıkla kendimi teselli ederdim.ama zaman uzayıp 1 yıl gibi bi sürenin her ayını aynı şekilde hüsranla sonlandırınca o heyecan yerini bi korkuya bi endişeye bıraktı.dilerim senin bebeğin bizimkilerin beklettiği kadar çok bekletmez seni.hayırlı zamanda gönlündekine kavuşursun inşallah.tekrar hosgeldin aramıza

susanna

hosbuldum ayisigi  kismet  iste rabbim nezaman isterse ozaman gonderecek melekleri kucaklarimiza benim kendi adima aman olmadi karalar bagladim yada oldu nihayet gibi bi stresim yok sukurler olsunki rabbim isteyen herkeze versin insallah
ama iste o belirsizlik yokmu kivrandiriyo insani su karnimin icindeki gerginlik hissi mide bulantilari ve bel agrisi cok fenaa ve bunlarin sebebini bilmemek daha fena  :-[

ayışığı

ben o saydıgın şikayetleri yaşarken ne sevinirdim bebegım ben geldim diyo diye...testlere inanmaz tekrarlardım yalan söylüyosunuz vücudum bana sen hamilesin dedi defalarca midem söyledi,belim söyledi,karnım söyledi derdim inanmıyorum der düşerdim hastane yollarına kan verip bide onu beklerdim onda görünce 0.00 gibi bi değer tmm derdim yine yanılan benim,vücudum....ama senin için böyle olmaz inşallah bu sitenin ugurlu geldiini söyleyenleride okursun yakında.sende onlardan olup hemen bi gebelik haberi verirsin inşallah ;)

susanna

Alıntı yapılan: ayışığı - 28 Kasım , 2010, 00:53:23
ben o saydıgın şikayetleri yaşarken ne sevinirdim bebegım ben geldim diyo diye...testlere inanmaz tekrarlardım yalan söylüyosunuz vücudum bana sen hamilesin dedi defalarca midem söyledi,belim söyledi,karnım söyledi derdim inanmıyorum der düşerdim hastane yollarına kan verip bide onu beklerdim onda görünce 0.00 gibi bi değer tmm derdim yine yanılan benim,vücudum....ama senin için böyle olmaz inşallah bu sitenin ugurlu geldiini söyleyenleride okursun yakında.sende onlardan olup hemen bi gebelik haberi verirsin inşallah ;)

ah canim yaa uzuldum demek istemiyorum ama rabbiminde biz kadinlara sinavi bu sekilde oluyo demekki  :binkybaby:
benim basima ilk defa bole birsey geliyo dedimya cok sabirsiz bi yapim var adetlerim yillardir bayiltacak kadar sancili gecer her ay bir haftami lousa ile menepoz arasinda semptomlarla geciririm  :cildir:
bir hafta oncesinden baslar adet sancilari beni kivrandirmaya goguslerim siser bu ay ne sislik ne sanci kasiklarimda gerginlik belimde agri ufak bas donmeleri ve hafif hafif tiksinmeler
ama nie vucudum benle dalga geciyoki ne gerek vardiki sipanin aklina karpuz kabugu dusurdu  :crybaby2:

ayışığı

canımcım senin vücudunun bilemem ama ben öyle çok istiyodum ki bi bebek istemedende onu yalan söylemeye sürükleyen bendim heralde.tamamen duygusalll :k06: :dontknow:

DENİZGÖZLÜM81

slm kızlar aramıza yeni katılan arkadaşlar varmı varsa hoşgeldiniz aramıza kızlar nasılsınız hamileler arttımı

DENİZGÖZLÜM81