27 Nisan , 2024, 16:33:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Gebelik Testi Ne Zaman Yapılır

Başlatan sekaya, 07 Aralık , 2008, 10:32:59

« önceki - sonraki »

ayışığı

mrb arkadasım.yeni katılan arkdas dedın hemen bılgı vereyım :k06: susanna yı bılıyorum yenı uyelerımızden.hamilelik haberleride aldık kötü haberlerle birlikte ama hayırlısı.beni soracak olursan ben bekleme listesindeki kadrolu eleman olarak her ay diğer aya terfiyle gün dolduruyorum işte :BangHead:

susanna

yepisyeni ben varim arkadasim merhabalar hos buldum

ayisigi kotu haber dedin hayirdir ???

DENİZGÖZLÜM81

umarım iyi haberlerinizi alırım kızlar bende bebek istiyorum hayırlısı benimde düşük olmuştu

susanna

rabbim isteyen herkezin kucagini bos birakmasin

nezamandan beri bebis istiyosunuz kac yasindasin ilk bebisinmi olcak kismetse ???

DENİZGÖZLÜM81

kızlar ben 24 yaşındayım mayıs ayından beri üyeyim ilk bebişim 5+5 günlükken düşük yaptım hatırlamak istemiyorum ogünleri şu anda bebek düşün müyorum hayırlısı diyorum

susanna

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 28 Kasım , 2010, 15:09:41
kızlar ben 24 yaşındayım mayıs ayından beri üyeyim ilk bebişim 5+5 günlükken düşük yaptım hatırlamak istemiyorum ogünleri şu anda bebek düşün müyorum hayırlısı diyorum

hatirlatmak istemezdim k.bakma once senin sagligin esinle huzurun ondan sonrasi kismet  :)

ayışığı

insanın önce agzının tadı tam, kafası rahat olacak.rabbimde saglık sıhhat verirse niye olmasın ki.bize evlat ama ona kul.bizdenönce o istesin sonrada verdiğine bizi razı etsin inşallah  :amin:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

RABBİM BEBEK İSTEYEN HERKESE TEZ VAKİTTE KUCAKLARINI ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ցö২ժε & гü২ցձг - 28 Kasım , 2010, 17:16:27
RABBİM BEBEK İSTEYEN HERKESE TEZ VAKİTTE KUCAKLARINI ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

sevtapunsal2

Alıntı yapılan: mucize - 15 Eylül , 2009, 22:34:40
ARKADAŞLAR BEN DE BEBİŞ İSTİYORUM 8 GÜN GEÇİKTİ DDÜN TEST YAPYIM AMA DİGER ÇİZĞİ BELLİ BELİRSİZ ÇIKTI POZİTİFMİ DESEM NEGATİFMİ TABİ BEN POZİTİF DÜŞÜNMEK İSTİYORUM AMA ÇİZĞİ BELLİ BELİRSİZ OLUNCA NEYE İNANACAGIMI ŞAŞIRDIM DAHA ÖNCE YAŞAMIŞ OLAN VARMI BU GİBİ DURUM MERAK ETTİM
cnm ben 3 kere gebelik testi yaptım 3 de silik çıktı farklı markalarda saglık ocagına gıttım o da gebelik var dedı önce kahverengı bır akıntım geldı sonra çok fazla kan geldi hastaneye gttım sonuç koskoca bır negatıf

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: ցö২ժε & гü২ցձг - 28 Kasım , 2010, 17:16:27
AMİN GÖZDECİM AMİN.  :amin: :amin: :amin: :amin:
DUA EDEN DİLİNE SAĞLIK  :opucuk: 

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

pertelote

adetim 8 gün gecikti.iki kez test yaptım ikiside negatif çıktı.geçen ay da gecikmişti ama o zaman en azından adet belirtilerim vardı. koltuk altım ve karnım ağrır genelde. ama bu defa hiç bir ağrım yok test sonucuda negatif korkmaya başladım. tavsiyelerinize ihtiyacım var. :'(

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: pertelote - 14 Ocak , 2011, 09:50:49
adetim 8 gün gecikti.iki kez test yaptım ikiside negatif çıktı.geçen ay da gecikmişti ama o zaman en azından adet belirtilerim vardı. koltuk altım ve karnım ağrır genelde. ama bu defa hiç bir ağrım yok test sonucuda negatif korkmaya başladım. tavsiyelerinize ihtiyacım var. :'(

canım bi kaç gün daha bekle adet olmazsan hastaneye git canım.normal değil 8 gün gecikme geçen ayda gecikti diyosun çünkü.test yapar doktor negatif çıkarsada gecikmen için bi tedavi uygular
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

pertelote

teşekkür ederim nur. insan ister istemez panik oluyo. tabi gecikince insan hamileliği umut ediyo ama değil işte.

Aytii

Alıntı yapılan: ♥..يėКėяΐм..♥ - 15 Eylül , 2009, 18:29:00
ister basla ıster baslama sen aklında buyuttukce ılacın etkısı olmaz hayatım ...

ılk olrak beynını bosalt rahatlattır bak her hamıle kalan aynı seyı dıyor stres yapma bebek dusunme demekkı var bır hıkmetı dnle benı..

nbuyutme kafanda..eger dusunmeye baslarsan baska bırsey bul ona yor kafanı  :opucuk:

bende buna kesinlikle katılıyorum  :icon_thumright: