Gebelik Testi Ne Zaman Yapılır

Başlatan sekaya, 07 Aralık , 2008, 10:32:59

« önceki - sonraki »

ırmak_begüm

Alıntı yapılan: tatlı bebek - 27 Ekim , 2010, 13:44:04
Alıntı yapılan: ırmak_begüm - 27 Ekim , 2010, 13:29:13
tatlı bebe benimde en son sat tarihim 03.10.10 da oldum fakat dün olmam gerekiyordu aynen senin gşbş ama bugün oldu hala olmadım bakalım hayırlısı ama ben hastalancam sanırım çünkü karın ağrılarım var canım...

cnm ya inşallah olmayız ikimizde insan böyle sabırsızlıkla bekleyince zaman duruyo sanki.İyi ki burda birbirimizle paylaşabiliyoruz biraz olsun rahatlamaya çalışıyorum.Rabbim hepimize hayırlısını nasip etsin. :amin:
evet cnm hayırlısını versin yüce rabbim :amin: çok kafana takma strese girme ...

Yaseminnn

Alıntı yapılan: hasretimsana - 25 Ekim , 2010, 17:12:20
canım tebrik ederim gözün aydın
Tebrik ederim canım benimde günüm gecmedi adet günüme 2-3 gün var ama kan testi yaptırsam diye düşünüyorum :)
Bi yandan da negatif cıkarsa diye düşünüyorum  :'(

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

slm yasemin. valla sana bi tavsiyem var. sakın kan testini de erken yaptırma.ben bikere yaptım o hatayı. adetim 1gün gecikmişti.kanda göründü bebek ama biyokimyasal gebelik çıktı. 2gün sonra adet oldum. okadar üzüldümki anlatamam.sadece 3 gün sevinebildim hamileyim diye. oyüzden sen bikaçgün daha bekle sonra idrarda test yap. ondan sonra kanda yaptır. kan testi bazen yanıltıyo  :'(
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

kızlar bazen erken döllenme sebebiyle regl tarihinden 1 gün sonra dahi evde yapılan gebelik testlerinde pozitif sonuç çıkabiliyor.ama geç döllenme olduysa eğer bazen 1 hafta sonrasına bile sarkabiliyor.bende erken döllenme olmuştu ilişkinin üzerinden 3 gün geçtikten sonra rahmimde ağrı tuvalete çıkmamda ve vajinal salgımda artış gögüslerimde şişlik ve uyku hali görünür vaziyetteydi..regl tarihim geldiğinde 2 günlük bir kanama geçirdim ( üzerine görme 1 ay sürüyormuş zaten ) başlarda kahverengiyken pembemsi olarak bitti bende regl olduğumu sanarak tahlil yapma gereği duymadım ama bittikten 1 hafta sonra testi yaptığımda pozitif sonucu gördüm.dilerim allah isteyen herkese bu muhteşem çift çizgiyi göstersin  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

ayışığı

of ya geri sayım ne zor geçiyo demii.okuyorum yazılanları evde test yapmıslar 5 gun 10 gun onceden adetlerı gecıkmeden hamile olduklarını öğrenmişler.geçen ay test aldım eve geldım adet oldum bu ay kullabılecekmıyım bılmıyorum belkı yıne öbür aya kalacak  ::)bu ay yine beklemedeyim bakalım inşallah bu ay olmuştur bi değişiklik yaa offf :y25:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: aybala - 25 Kasım , 2010, 12:46:17
of ya geri sayım ne zor geçiyo demii.okuyorum yazılanları evde test yapmıslar 5 gun 10 gun onceden adetlerı gecıkmeden hamile olduklarını öğrenmişler.geçen ay test aldım eve geldım adet oldum bu ay kullabılecekmıyım bılmıyorum belkı yıne öbür aya kalacak  ::)bu ay yine beklemedeyim bakalım inşallah bu ay olmuştur bi değişiklik yaa offf :y25:
inşllh cnm. ben de senin gibiydim. ama bu sonuncuda inat ettim hep negatif çıkıyo diye yapmadım tam 12 gün dayandım valla test yapmadan. 12. gün yapınca şokkk  :-ooo :-ooo rabbim sana da böyle bi sürpriz yaşatsın inşllh   :amin:

ayışığı

ayyy inşallaah canımcım yaa çok istiyorum 11 ay oldu yaa ınsan yoruluyo.bıde bu ay baska dr benı ümitlendirdi bekliyorum inşallah dediğin gibi olur :amin:

ayışığı

ben yine gelecek ayı iple çekecem bu kezde olmadı yine kırmızı kart gördükk :-\

masalım

OLUR İNŞ.CANIM YA ÜZME KENDİNİ

ayışığı

Alıntı yapılan: masalım - 25 Kasım , 2010, 23:48:08
OLUR İNŞ.CANIM YA ÜZME KENDİNİ
arkadasım bunu fazla basaramıyorum ben yaa.üzülmemiş gibi yapıyorum ki eşim etkilenmesin diye ama olmuyo.ıkı ay oldu test aldım duruyo öyle.bu gidişle son kullanma tarihi geçecek heralde :((

masalım

NE ZMANDR İSTİYON CANIM YA OLUR İNŞ.

ayışığı

gecen ocak tan beri istiyorum bi yıl olacak ama anca istiyorum işte.değişiklik yok beklemede askıda kaldık  :dontknow:

masalım

ZAMANI VARDR CANIM AMA BİLİYORUM ELİNDE DEĞİL ÜZÜLÜYON AMA NAPCAN ALLAHTAN HERŞEY BENDE ÇOK BEKLEDİK AMA ZAMNI VARMIŞ DEMEKKİ SEN NE KADAR ÜZÜLSENDE ELDE OLAN BİŞİ YOK

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: aybala - 25 Kasım , 2010, 23:46:07
ben yine gelecek ayı iple çekecem bu kezde olmadı yine kırmızı kart gördükk :-\

canım ya üzüldüm valla. ama vardır bunda da bi hayır. rabbim sağlıklı hayırlı evlat versin size. siz sağlıklı olun da onun da nasibi varsa gelir zaten  :amin: :amin: