28 Nisan , 2024, 01:00:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Gebelik Testi Ne Zaman Yapılır

Başlatan sekaya, 07 Aralık , 2008, 10:32:59

« önceki - sonraki »

ayysnn

Alıntı yapılan: AŞKIMCIM - 14 Haziran , 2010, 10:35:51
Alıntı yapılan: ayysnn - 14 Haziran , 2010, 10:27:31
Alıntı yapılan: AŞKIMCIM - 14 Haziran , 2010, 10:18:20
ayysuncum inş hamişsindir canım :amin: :amin:
günaydın
inş. şekerim.bnde öle ümit ediorum
allah tüm isteyenlere evlat versin inş.
sen annemisin ?
canım keşke hamiş olsam ben 11haziranda oldum bakalım belki aşılama olcam bu ay 3aydır klomen ve catlatma iğnesi oluyorum 2sinde hamiş kaldım kimyasal gebelik oldu haziran ayındada hamişlik yoktu işte bakalım bugun saat 6,30da dr gitcez asılama dicek belkide
inş. canım bi an önce Allah anneliği tattırsın bize.
bn sadece normal kontroldan geçtim bi sorun görünmedi.eşim hiç gitmedi sürekli ertelio.bi tedavi olmadık

hasretALİ

eşler çekiniyolar galiba kızlar benimeşim kan görse bayılırı ayılır bide hahayyhyy

ayysnn

Alıntı yapılan: hasretALİ - 14 Haziran , 2010, 10:41:36
yok canım artık çok üzülmüyorum üzerinden zaman geçtikçe yenisine heveslendikçe :) şimdide öyle hamile oldumu duydum an sıkıntısı başlican acaba buda öyle olurmnu hatta şimidedn beşladı ay kızlar ya benim midem ara ara kalkıyo
çok geçmiş olsun canım. allah bş daha öle bi acı yaşatmasın inş.
bnce kendini o psikolojiye sokma sonucu alana kadar.hayal kırıklığı olmasın

ayysnn

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: ayysnn - 14 Haziran , 2010, 10:42:52
Alıntı yapılan: AŞKIMCIM - 14 Haziran , 2010, 10:35:51
Alıntı yapılan: ayysnn - 14 Haziran , 2010, 10:27:31
Alıntı yapılan: AŞKIMCIM - 14 Haziran , 2010, 10:18:20
ayysuncum inş hamişsindir canım :amin: :amin:
günaydın
inş. şekerim.bnde öle ümit ediorum
allah tüm isteyenlere evlat versin inş.
sen annemisin ?
canım keşke hamiş olsam ben 11haziranda oldum bakalım belki aşılama olcam bu ay 3aydır klomen ve catlatma iğnesi oluyorum 2sinde hamiş kaldım kimyasal gebelik oldu haziran ayındada hamişlik yoktu işte bakalım bugun saat 6,30da dr gitcez asılama dicek belkide
inş. canım bi an önce Allah anneliği tattırsın bize.
bn sadece normal kontroldan geçtim bi sorun görünmedi.eşim hiç gitmedi sürekli ertelio.bi tedavi olmadık
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

hasretALİ

öle hayırlısı canım benim:))))))))eşler bebek gibi

AŞKIMCIM SCS

hasretALİ

hele benimki açıktımı gözü bişey görmez karnı doydumu sesi dırdırı kesilir bi yere giderken çoraplarına kadar ben bulurum birinden bişey isteyemez vs heleki hastaysa allahım düşünmek bile beni yıpratıyo hahayhhyyyy rabbim önce bizlere sağlık sıhat versin sonra özürsüz kususrsuz bebeişler versin

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: hasretALİ - 14 Haziran , 2010, 10:50:29
hele benimki açıktımı gözü bişey görmez karnı doydumu sesi dırdırı kesilir bi yere giderken çoraplarına kadar ben bulurum birinden bişey isteyemez vs heleki hastaysa allahım düşünmek bile beni yıpratıyo hahayhhyyyy rabbim önce bizlere sağlık sıhat versin sonra özürsüz kususrsuz bebeişler versin
allah sabır versin sana

ayysnn

Alıntı yapılan: hasretALİ - 14 Haziran , 2010, 10:50:29
inş. canım benim yaa

hasretALİ

tşk ederimaşkımcım:) inş.aysun

ayysnn

günaydın canımm
erkencisin sende çalışıomusun aşkımcım

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: handan - 07 Aralık , 2008, 11:49:43
ewet anlayabilirsin gebe olduğunu, yanlız adetin geçmeden tıbben hemile sayılmazsın.
kanda titreli beta hcg testini adetinden önce yaptırabilirsin ve değerin 5 ten yüksekse döllenme olmuş demektir.
fakat hamile sayılmazsın çünkü bi çok gebelik adet öncesi dönemde kaybolmaktadır ve adet kanamasıyla birlikte vücuttan atılmaktadır.
buna da erken gebelik kaybı denir ve düşük sayılmaz. bi çok kişi buna farkında olmaz bile.
o yüzden adet gecikmesini beklemek psikolojik açıdan ve en doğru yanıtın alınması açısından en doğru olandır.
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: ayysnn - 15 Haziran , 2010, 09:57:34
günaydın canımm
erkencisin sende çalışıomusun aşkımcım
HAYIR CALIŞMIYORUM CANIM  :k06:

s.nur

mrb..bnim adetim 19 gün gecikti..12. günü test yaptım negatif çıktı.bgün dr.a gittim ultrasyonla baktı kesen yok dedi.snra kan testi yaptırdım degerim 5.18 çıktı dr yok bişi dedi ilaç verdi.ben hiç tatmin olmadım ama sizce hamilemiyim.baska dr.a gitmelimyim..?