HAYATIMIN ANLAMI ARDAM

Başlatan -GAMZE-, 29 Kasım , 2008, 23:07:02

« önceki - sonraki »

-GAMZE-

BENİMM KÜÇÜK MELEĞİMM  28.04.2008 SAAT 11.35 SIRALARINDAA HAYATIMIZA MERHABA DEDİ AMA ÖYLE BİR MERHABA DEDİKİ ACI SEVİNÇ HERŞEYİYLE ANLAM KATTI HAYATIMIZAA  ÖNCELERİ HİÇ  HAYALLAERİM BİLE YOKTU ÇOÇUGUM OLSUN DIYE AMA OĞLUMU KUCAGIMA ALDIGIM ANDA İLK ONU KOKLADIGIM ANDAN ITIBAREN NE KADAR SALAK OLDUGUMU  ANLADIMM   O BENİM HERŞEYİM OLDU CANIM  ,CİĞERİM  ARKADASIM DOSTUM HERŞEYİM O OLDUU ÖMRÜM YETTİĞİNCEE ONUN GÜLÜŞÜNÜ  DOYASIYA İZLİYCEM ONUN TEKK GÜLÜŞÜ İÇİN NELER YAPILMAZKI  CANIM OĞLUMM SENI COK AMA COK SEVIYORUM IYIKI HAYATIMIZADASIN IYKI VARSIN BITANEM  :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9:

-GAMZE-

-GAMZE-

-GAMZE-

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

CANIM SAYFANIZ HAYIRLI UGURLU OLSUN  :k06: :k06: :k06: :k06:
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

oozge

canım hayırlı olsun sayfanız
da
fotolar mı yok banamı oyle gelıyo :-\

-GAMZE-

saolun canlarım bende bılmıom nolduysa fotolara tekrar yuklum bakım

öslem

canım ne güzel bebeğine bir sayfa açmışsın. allah bizlerede nasip eder inşallah  :amin: :amin: bebeğin çok tatlı maşallah  :nazar:
ay tülin bizde birgün anne olup bebişimize böyle sayfalar hazırlayabilecekmiyiz?
çok güzell yaaaaa  :k06:

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

-GAMZE-

-GAMZE-

sized
Alıntı yapılan: hicr_an - 01 Aralık , 2008, 14:41:45
canım ne güzel bebeğine bir sayfa açmışsın. allah bizlerede nasip eder inşallah  :amin: :amin: bebeğin çok tatlı maşallah  :nazar:
ay tülin bizde birgün anne olup bebişimize böyle sayfalar hazırlayabilecekmiyiz?
çok güzell yaaaaa  :k06:

saol canım çok teşekürler işallahh rabbim sizeede nasip eder bu güzel duygudyu yaşamaayı  :opucuk:

-GAMZE-

-GAMZE-

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

acıcaz tabiki özlem cim neden açmayalım hemde en güzellerinde en nadide olanlarından onlar bize gelsinelerde
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code