28 Nisan , 2024, 08:35:14

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAYATIMIN ANLAMI ARDAM

Başlatan -GAMZE-, 29 Kasım , 2008, 23:07:02

« önceki - sonraki »

emel efe

sayfanız hayırlı olsun canım benım allahım  masallah ardusuma  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

kem gozlerın serrınden korusun pasamı :amin: :amin:

ıı kotu butun haberlerını burdan paylasman dılegıyle tekrardan hayırlı olsun  :flowers:

Angel

amaninnnnnn   masallah  cokkk tatliii 41 kere masallah     :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

AMANDA AMAN  TEYZESİNİN GÜLÜ YAAA  :love9:

MAŞALLAR 41,5 KERE  PAŞAMA  :love9:

KIZ BU BAL  TANESİİ YA BEN BUNU NE ZAMAN ÖPÜP KOKLAYACAĞIM ACABA

GAMZE BU ÇARŞAMBA GELMİYOMUSUN BEBEM İSTANBULA PLANLAR DEĞİŞTİMİ

KIZ BU ARDA ÇOK YAKIŞIKLI OLCAK VALLA BAK ARKADAŞIMM, ÇOK CANLAR YAKICAKK  8)

BİR SÜRÜ SEVGİLİSİ OLUCAK.....  ;D

FACEDE VİDEOSUNU İZLEDİM O GÜLDÜKÇE BENDE GÜLDÜMM  :laughing7:

RABBİM YÜZÜNÜ SOLDURMASIN , GÜLÜCÜKLER YÜZÜNDEN EKSİK OLMASIN...

NASILDA BÜYÜDÜ KOCAMAN OLDU GÖZÜMÜZÜN ÖNÜNDE VE DE  ONLİNE  :k06:

SAYFANIZ HAYIRLI OLSUN CNMM GÜZEL PAYLAŞIMLARRR BİTANEM :flowers:

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

-GAMZE-

Alıntı yapılan: emel 19884 - 01 Aralık , 2008, 21:45:50
   sayfanız hayırlı olsun canım benım allahım  masallah ardusuma  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

kem gozlerın serrınden korusun pasamı :amin: :amin:

ıı kotu butun haberlerını burdan paylasman dılegıyle tekrardan hayırlı olsun  :flowers:
çoks aol bıtanem allah hepımızın yavrusunu korusun   tatlılıkta efemınde üstünee yok   :opucuk: :opucuk:

-GAMZE-

Alıntı yapılan: ఇ-Oº°'¨ :opucuk: :opucuk:selin¨'°ºO-ఇ - 02 Aralık , 2008, 09:50:34
AMANDA AMAN  TEYZESİNİN GÜLÜ YAAA  :love9:

MAŞALLAR 41,5 KERE  PAŞAMA  :love9:

KIZ BU BAL  TANESİİ YA BEN BUNU NE ZAMAN ÖPÜP KOKLAYACAĞIM ACABA

GAMZE BU ÇARŞAMBA GELMİYOMUSUN BEBEM İSTANBULA PLANLAR DEĞİŞTİMİ

KIZ BU ARDA ÇOK YAKIŞIKLI OLCAK VALLA BAK ARKADAŞIMM, ÇOK CANLAR YAKICAKK  8)

BİR SÜRÜ SEVGİLİSİ OLUCAK.....  ;D

FACEDE VİDEOSUNU İZLEDİM O GÜLDÜKÇE BENDE GÜLDÜMM  :laughing7:

RABBİM YÜZÜNÜ SOLDURMASIN , GÜLÜCÜKLER YÜZÜNDEN EKSİK OLMASIN...

NASILDA BÜYÜDÜ KOCAMAN OLDU GÖZÜMÜZÜN ÖNÜNDE VE DE  ONLİNE  :k06:

SAYFANIZ HAYIRLI OLSUN CNMM GÜZEL PAYLAŞIMLARRR BİTANEM :flowers:

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

selom cok saol bıtanem butun ıyı dıleklerın ıcınn      msn dedıgım gıbı bu akşam cvp gelcek gıdıp gıtmıycemız konusunda  bakalım hayılrııs ama gelırsem çok manyak olur varya   allah senındee yavrunaa uzun ömürler   versin hayatında hıc uzulmesın  küçük pıtırcıgım benımm  öp o  fıstıgımı yerımee cnım arkdasım

-GAMZE-

ben burdayım bugn forumun bekcısı ben olayım napım arda uyumadı hala saat 12.00 banyo yaptırdım maşaj yaptım yok uyumadıı   en sonunda o uyudu ama  benım uykum kaçtıı bugun bekçiyimmmm  :toothy10: :toothy10:

-GAMZE-

bayadır oğlumun sayfasını ihmal ettim bayramdır şudurr budurr ama iyi haberlerimizz yok ardaa hastaa acayip kusuyoo ishal ateş  :'(  doktora götürdüm ilaçlar verdi çok halsizz eskisi gibi gülmüyorr çok üzülüyorumm çok bi an önce kendıne gelsın yavrum dua edin  :amin:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

duaların ardayla  :amin:

inş iyileşicek annesi üzülmee  :opucuk:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

Angel

canim gecirir insallah  uzulme annesi     :flowers: :flowers: :flowers: