Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

°º•✿gülümse01✿•º°

05 Mart , 2014, 14:50:24 #2820 Son düzenlenme: 05 Mart , 2014, 14:58:08 °º•✿gülümse01✿•º°
Alıntı yapılan: Mavish - 02 Mart , 2014, 21:08:28
nereye yazayim bilemedim ki ... en azindan cok baktigim bir topikte olsun istedim.. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

yine hüzün yine aglamalar...  :crybaby2: :crybaby2: bugün komsum hamile oldugunu söyledi.. 1. ayda hapi birakmisti ve simdi hamile... 2 ay icersinde...  :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: bana resim yolladi basta ultrasonda... kese belliydi....  :y25: :y25: :y25: zor tuttum aglamamk icin sonra kapimi caldi hamilyim dedi..  :y25: :y25: :y25: bende mutlu olmak zorunda kaldim... sevinmedim degil ama... kapiyi kapatir kapatmaz öyle bi r hüzün cöktü ki.....

ya RABB Yardimcim ol...  :y25: :y25: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
Canım, ben de benzer bir şeyi yakınlarda yaşadım. Ama ne yapalım. Rabbim herkesi türlü türlü sınıyor. Bizim sınavımız da buymuş demek. Ben de aşılamam tutmayınca oturup saatlerce deli gibi ağladım :y25: :y25: :y25: Bir müddet sonra dedim ki napıyorum ben :caca: :caca: :caca: Ya hayırsız evlat verseydi, ya evlat verip gözümün önünde eriseydi (Allah korusun) o vakit ne yapardım ben. Rabbbiiimmmm, yoktan var edenim, elbet bizlerin de yüzünü güldürecek :amin: :amin: :amin: Bize sabretmek düşüyor...
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

suomisuomi

Herkese merhaba. Bugun rahim filmimi cektirdim cok sukur ki acikmis kanallar. Doktor klomen verdi önumuzdeki ay baslicam. Ben yurt disinda yasiyorum, doktoru cok iyi anlayamadim. Önumuzdeki ay asilama dusunuyoruz ayni zamanda. klomenin herhangi bir yan etkisi var mi ya da asilamadan önce klomenle beraber normal yoldan hamile kalmayi denemek nasil olur bilemedim. Tecrubeli arkadaslardan cvp bekliyorum

Mavish

Alıntı yapılan: °º•✿gülümse01✿•º° - 05 Mart , 2014, 14:50:24
nereye yazayim bilemedim ki ... en azindan cok baktigim bir topikte olsun istedim.. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

yine hüzün yine aglamalar...  :crybaby2: :crybaby2: bugün komsum hamile oldugunu söyledi.. 1. ayda hapi birakmisti ve simdi hamile... 2 ay icersinde...  :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: bana resim yolladi basta ultrasonda... kese belliydi....  :y25: :y25: :y25: zor tuttum aglamamk icin sonra kapimi caldi hamilyim dedi..  :y25: :y25: :y25: bende mutlu olmak zorunda kaldim... sevinmedim degil ama... kapiyi kapatir kapatmaz öyle bi r hüzün cöktü ki.....

Canım, ben de benzer bir şeyi yakınlarda yaşadım. Ama ne yapalım. Rabbim herkesi türlü türlü sınıyor. Bizim sınavımız da buymuş demek. Ben de aşılamam tutmayınca oturup saatlerce deli gibi ağladım :y25: :y25: :y25: Bir müddet sonra dedim ki napıyorum ben :caca: :caca: :caca: Ya hayırsız evlat verseydi, ya evlat verip gözümün önünde eriseydi (Allah korusun) o vakit ne yapardım ben. Rabbbiiimmmm, yoktan var edenim, elbet bizlerin de yüzünü güldürecek :amin: :amin: :amin: Bize sabretmek düşüyor...

canimm.. tsk edeirm...

toparlandik.. yapcak bisey yok...  :opucuk:

bazen iste böyle iyice bi bosluga düsüyorum ama ordanda beni yine RABBIM cikariyor.... herseye kadir olan mevlam.. bilirim ki elbet bir gün bizimde yüzümüzü güldürecek.... buna inaniyorum....

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 04 Mart , 2014, 10:14:58

Canım selam neden üzülüyorsun cok şükür sendede eşindede sıkıntı yok zamanı var demek Allahin takdiri üzülme lütfen gelecek inşallah bebeğin bende bugün film cektirecem saat 3 te bakalım sonuc ne çıkacak film cektirenlerin bazılarında 6 ay içinde gebelik oluyormuş cunku ilac hafif yapışıklıkları aciyormus hayırlısi bakalım ne olacak internetimde yok dairedeyimm telden yazdım

zeynom... canim klomen arkadasim.. haklisini biliyorum.... insanogluyuz iste... cok sabirsiz....
ara ara böyle cok üzülürdümde... artik o Kadar degil... hani derler ya... zamanla aslisiyor insan... o misal yani...

seninde filmin Temiz cikmis canim... cok sevindimmmmmmmmmmmm...  :opucuk: :opucuk:

ne var ne yok gülüm benim.. özledim yaaa... burasida pek bi sessiz oldu....

Mavish

Alıntı yapılan: ponçik - 04 Mart , 2014, 17:50:22
Mavishim   :'( yaşadıkların çok zor ama Rabbim inşallah seni de mükâfatlandıracaktır  :amin:

Zeynepcim sonucu aldınmı , inşallah senin de en yakın zamanda bebeğin gelecek buna inanıyorum  :amin:

insaa ALLAH Goncam.. in saAALLAH... zaten rabbimize sigindik... Ondan baska gidecek kapimiz yok ki....

Mavish

simdi geri geldim ve neselenme zamaniiii...  :ehi: :hieyt: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ne var ne yok kizlar?

kimler klomen Aldi bu ay....???

ben aldim ve sistim tabii ki yine...
  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

Mavish

Alıntı yapılan: suomisuomi - 12 Mart , 2014, 18:00:05
Herkese merhaba. Bugun rahim filmimi cektirdim cok sukur ki acikmis kanallar. Doktor klomen verdi önumuzdeki ay baslicam. Ben yurt disinda yasiyorum, doktoru cok iyi anlayamadim. Önumuzdeki ay asilama dusunuyoruz ayni zamanda. klomenin herhangi bir yan etkisi var mi ya da asilamadan önce klomenle beraber normal yoldan hamile kalmayi denemek nasil olur bilemedim. Tecrubeli arkadaslardan cvp bekliyorum

canim adetin 5. günü basliyorsun ve 5 gün boyunca iciyorsun....

bende feci bir siskinlik ve gaz problemi yapti...  :sad1: :sad1:

kiloda aldiriyor.. istah acici yani... basladin mi icmeye?

zen_s

Alıntı yapılan: Mavish - 13 Mart , 2014, 20:18:42
simdi geri geldim ve neselenme zamaniiii...  :ehi: :hieyt: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ne var ne yok kizlar?

kimler klomen Aldi bu ay....???

ben aldim ve sistim tabii ki yine...
  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
selam canım ben bu ay film çektirdim klomen kullanmadım daha zaten adetim çok geç oldu filmi gösterecem doktor bir türlü yerinde olmuyor  :sad1:  :sad1: gıcık oldum iyice pekde takmıyorum açıkcası hayırlısı olsun
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

hayirli cumalar bitanem...  :opucuk:

hakkinda hayirlisi olsun canim... bu doktorlarda bazen adami gicik ediyolar...  :caca: :caca:

sen degistirdin mi doktorunu?

zen_s

hayırlı cumlar canım :opucuk:
Yok değiştirmedim diyorumya takmıyorum artık filmi özelde çektirdim doktor çok iyiydi valla sorun yok açık kanallar dedi  :nazar: :nazar: açık olmasa direk tüp bebek olurmuş zaten adet almadım daha olana kadar gösterebilirsem sonucu ne yol izleyecek söyler herhalde öff sıkıldım vallla ağırdan alıyom bende kanallar açık herşey normal yumurtlamamda problem var oda hallolur sıkıntı yok :)
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

suomisuomi

Alıntı yapılan: Mavish - 13 Mart , 2014, 20:19:55

Hayir daha baslamadim adet gununu bekliyorum. Yurtdisinda yasiyorum daha önce de konusmustuk sanirim. Bizim butun tahlillerimizin sonucu normal görunuyor. Mayis sonu turkiyeye gidicem ama gitmeden burda asilama deneyip eger olmazsa tup dusunuyorum. Insallah gerek kalmaz ama bakalim hayirlisi

Mavish

Alıntı yapılan: suomisuomi - 14 Mart , 2014, 22:23:10
Alıntı yapılan: Mavish - 13 Mart , 2014, 20:19:55

Hayir daha baslamadim adet gununu bekliyorum. Yurtdisinda yasiyorum daha önce de konusmustuk sanirim. Bizim butun tahlillerimizin sonucu normal görunuyor. Mayis sonu turkiyeye gidicem ama gitmeden burda asilama deneyip eger olmazsa tup dusunuyorum. Insallah gerek kalmaz ama bakalim hayirlisi

evet hatirliyorum yazismisdikburda... hakkinda hayirlisi canim.... fazla kafani takma asilamada olsanda....  :opucuk:

zen_s

Mavish

oy kuzum ne iyi yaptin geldinnnnnnnnnnnnnnnnnnnn... iyim canim benim hamd olsun ya sen?

istemisin... haril haril calisiyormusun  ;D

zen_s

:ehi:  :ehi:  :ehi: hee bir çalışıyorumki sorma işteyim ama boş boş oturuyorum çok fena okeye sardım oynayıp duruyorum iyiyim çok şükür keyfim yerinde  :nazar: :nazar: Oğlumun dersleri sıkıntılıydı öğretmeni aradı gayet iyiy gittiğini söyledi sınavlarda güzel gidiyor daha ne olsun  :occasion5: