Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 14 Şubat , 2014, 15:22:28
Alıntı yapılan: Mavish - 14 Şubat , 2014, 14:57:49
zeynooooooooooooom nerdesin kuzummmmm...  :opucuk:
tatlım arada girip çıkıyorum çok ıssız buralar ne yapim sıkılıyorum diyet forumlarına takılıyorum bol bol  :k06: kendimi motive etmek açısından işe de yarıyor ama  :icon_thumright:

yahu ben variiiiiiiimmmmmmmmmmmm yetmiyo muuuuuu  ;D ;D

zen_s

Hazırım canım bebiş bahanesi olur ancak bundan sonra inan artık ütülerimi bebek için yapmıyorum  :love9:  :love9: kafam çok rahat
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Alıntı yapılan: Mavish - 14 Şubat , 2014, 15:56:08
Alıntı yapılan: zen_s - 14 Şubat , 2014, 15:22:28
Alıntı yapılan: Mavish - 14 Şubat , 2014, 14:57:49
zeynooooooooooooom nerdesin kuzummmmm...  :opucuk:
tatlım arada girip çıkıyorum çok ıssız buralar ne yapim sıkılıyorum diyet forumlarına takılıyorum bol bol  :k06: kendimi motive etmek açısından işe de yarıyor ama  :icon_thumright:

yahu ben variiiiiiiimmmmmmmmmmmm yetmiyo muuuuuu  ;D ;D
canım yetmezmi  :opucuk: ama sende ben olduğumda olmuyon genelde  :k06:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

denk gelemedik bugün zeynom....  :y25: :y25:

iyi haftasonlari diliyorum hepinizeeeee....  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

Mavish

kolemencanlar nerdesinizzzzz...  :hello: :hello:

cok sessiz kaldi bu Forum...  :honk: :honk: :honk:

Mavish

nihayeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet....

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

adetim geldi.... oh beeeeeeeeeeeeeee  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

tam 2 hafta gecikmeyle...  :-ooo :-ooo :-ooo yani bu kadarda mi insan bekletilir yaaa...  :ehi: :ehi: :ehi:

ve bi insan bu Kadar mi sevinir adeti geldigine...  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

zeynom nerdesin giiiiii... klomene baslicam in saallah yineeee....
bakalim hayirlisi haktan....

yalniz O'na sigindim....  :amin: :amin: :amin:

serap41

Geçen ay günde 2 kez klomen kullandim bi tane yumurtam gelişti catlatma ignesiyle catladi ama tutmadi,bu ay günde 3 tane yutcam yan etki yapmaz mi bu ya

zen_s

selamlar  :wave:
iki haftadır izinliydim girmedim fazla arada bir girip çıktım
iki haftanın özeti 20 günlük gecikmeyle (3 klomen kullanmıştım) adet oldum bol bol ev işi yaptım gezdim ve film izledim
Bebek işini rafa kaldırdım kafama göre uğraşmıycam artık kendime bakıcam hazirana kadar 3 ayda 13 kilo verip idealime kavuşmayı düşünüyorum
şimdilik yürüyüş yapıyorum pazartesinden itibaren yürüyüş + plates yapıcam bebek fikrinden upuzak olmaya gayretliyim :)
herkese bol öpücükler sevgiler  :opucuk: :opucuk:

Mavish

zeynoooooooooom bende bi daha hic gelmicen sandim giiii...  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

oh cok sükür aman geri geldin ya.. kendimi Burda yalniz hissetmeye baslamistim...  :ehi: :ehi: :ehi:

en iyisini yapiyorsun canim... bol spor in saa ALLAH iyi gelicektir....  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

gel artikta söyle bir güzel eglenelim yaaauuwww özledim seni....  :opucuk: :opucuk:

Mavish

02 Mart , 2014, 21:08:28 #2814 Son düzenlenme: 02 Mart , 2014, 21:10:38 Mavish
nereye yazayim bilemedim ki ... en azindan cok baktigim bir topikte olsun istedim.. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

yine hüzün yine aglamalar...  :crybaby2: :crybaby2: bugün komsum hamile oldugunu söyledi.. 1. ayda hapi birakmisti ve simdi hamile... 2 ay icersinde...  :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: bana resim yolladi basta ultrasonda... kese belliydi....  :y25: :y25: :y25: zor tuttum aglamamk icin sonra kapimi caldi hamilyim dedi..  :y25: :y25: :y25: bende mutlu olmak zorunda kaldim... sevinmedim degil ama... kapiyi kapatir kapatmaz öyle bi r hüzün cöktü ki.....

ya RABB Yardimcim ol...  :y25: :y25: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

zen_s

Alıntı yapılan: Mavish - 02 Mart , 2014, 21:08:28
nereye yazayim bilemedim ki ... en azindan cok baktigim bir topikte olsun istedim.. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

yine hüzün yine aglamalar...  :crybaby2: :crybaby2: bugün komsum hamile oldugunu söyledi.. 1. ayda hapi birakmisti ve simdi hamile... 2 ay icersinde...  :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: bana resim yolladi basta ultrasonda... kese belliydi....  :y25: :y25: :y25: zor tuttum aglamamk icin sonra kapimi caldi hamilyim dedi..  :y25: :y25: :y25: bende mutlu olmak zorunda kaldim... sevinmedim degil ama... kapiyi kapatir kapatmaz öyle bi r hüzün cöktü ki.....

ya RABB Yardimcim ol...  :y25: :y25: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
Canım selam neden üzülüyorsun cok şükür sendede eşindede sıkıntı yok zamanı var demek Allahin takdiri üzülme lütfen gelecek inşallah bebeğin bende bugün film cektirecem saat 3 te bakalım sonuc ne çıkacak film cektirenlerin bazılarında 6 ay içinde gebelik oluyormuş cunku ilac hafif yapışıklıkları aciyormus hayırlısi bakalım ne olacak internetimde yok dairedeyimm telden yazdım

ponçik

Mavishim   :'( yaşadıkların çok zor ama Rabbim inşallah seni de mükâfatlandıracaktır  :amin:

Zeynepcim sonucu aldınmı , inşallah senin de en yakın zamanda bebeğin gelecek buna inanıyorum  :amin:

zen_s

Alıntı yapılan: ponçik - 04 Mart , 2014, 17:50:22
Mavishim   :'( yaşadıkların çok zor ama Rabbim inşallah seni de mükâfatlandıracaktır  :amin:

Zeynepcim sonucu aldınmı , inşallah senin de en yakın zamanda bebeğin gelecek buna inanıyorum  :amin:
Sonucu aldım canım çok şükür temiz çıktı açık kanallar ilkinde ilaç zor gitti çekim iyi olmadı ama sonra açıldı hepsi doktorun dediğine göre küçük yapışıklık varsa açılmıştır dedi yarın kendi doktoruma göstereceğim özelde çektirdim doktor herşey normal dedi çok şükür Allahıma  :amin: :amin:

ponçik

Hadi insallah bundan sonra guzel haberler aliriz hep birlikte  :hello2:

zen_s

Alıntı yapılan: ponçik - 05 Mart , 2014, 04:49:35
Hadi insallah bundan sonra guzel haberler aliriz hep birlikte  :hello2:
Amin canım insallah   :opucuk: