28 Nisan , 2024, 07:52:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

zen_s

Tamam balım hakkında hayırlısı olur inşallah öpüyorum seni  :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

zeeeynooooooom geldim nerdesin...  :opucuk:

asilamayi yapmiyor suanda doktorum... beklemede yani yine...  ;D

Mavish

klomene devam yani...  ;D ;D ;D ;D ;D

liste acicam yine....  :ehi: :ehi: :ehi:

zen_s

Burdayım canım neden yapmıyor aşılamayı  :icon_scratch:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

asilama spermlerde sorun yasayanlar icin önerildigini söyledi...
benim durumda dogal yöntemlerle olmadiysa asilamada bir sonuc vermez diyor...
anlamadim gitti canim...  :dontknow:

eea2005

FURKAN SURESİ 74. AYET;
"Velleżîne yekûlûne rabbenâ heb lenâ min ezvâcinâ veżurriyyâtinâ kurrate a'yunin vec'alnâ lilmuttekîne imâmâ(n)"   
Onlar, "Ey Rabbimiz! Eşlerimizi ve çocuklarımızı bize göz aydınlığı kıl ve bizi Allah'a karşı gelmekten sakınanlara önder eyle" diyenlerdir.

Rabbim isteyen herkes hayırlı evlatlar müjdelesin. hayırlı cumalar....

Mavish

cok güzel Ebrucum...

hayirli cumalar olsun hepimize... rabbim dualarimizi Kabul buyursun ve kucaklarimizi hayirlisiyla doldursun!!!  :opucuk:

eea2005

Mavish

ben betül  :k06: :k06: :k06:

hamd olsun canim iyim.. sen nasilsin?

var mi gelismeler... ne durumdasin...  :opucuk:

eea2005

Betül çok özür dilerim aşkım ya  :honk: bu aralar zihinsel performansım pek iyi değil.

gelişme yok aslında iki aydır klomene ara verdim ilk klomenden sonra 3 haftalık düşük yaptım.  :crybaby2: şubat tatilinde şehir dışana çıktım tatil yapıp kafamı rahatlattım. pazartesi başlayacağız tekrar doktora gideceğim  :violent1:  bakalım ne olacak  :amin:

Mavish

sorun yok bitanem.... ha burcu ha betül yani  :ehi: :ehi: :ehi:

hayirlisi olsun canim.... kimyasal gebelik mi oldu yani?

bende bu doktorlardan bisey anlamadim inanki  :dontknow: :dontknow: biri anya diyo biri konya...
bende ne yapacagimi bilmiyom....  :icon_scratch: klomene baslicam sanirim yine... bakalim hayirilisi artik....  :sad1:

Mavish

zeynooooooooooooom nerdesin kuzummmmm...  :opucuk:

zen_s

Alıntı yapılan: Mavish - 14 Şubat , 2014, 14:57:49
zeynooooooooooooom nerdesin kuzummmmm...  :opucuk:
tatlım arada girip çıkıyorum çok ıssız buralar ne yapim sıkılıyorum diyet forumlarına takılıyorum bol bol  :k06: kendimi motive etmek açısından işe de yarıyor ama  :icon_thumright:

zen_s

Eşim güzel bir çiçek almış iş yerime gönderdi çok mutlu oldum özellikle kartta yazdıkları beni benden aldı  :love9: :love9: :love9: :love9:
Çok seviyorum aşkım çokk  :love8: :love8:

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 14 Şubat , 2014, 15:24:22
Eşim güzel bir çiçek almış iş yerime gönderdi çok mutlu oldum özellikle kartta yazdıkları beni benden aldı  :love9: :love9: :love9: :love9:
Çok seviyorum aşkım çokk  :love8: :love8:

ooOOOooo arkadasim... ne güzeeeeeeeeeeeeel... askiniz ebediyyen daim olsun!!!  :love9: :love9: :love9: :love9:

e buda bebis icin en güzel motivasyon.. aksama Hazir ol  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: