28 Nisan , 2024, 14:41:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

zen_s

Alıntı yapılan: eea2005 - 16 Ocak , 2014, 08:56:31
Alıntı yapılan: zen_s - 16 Ocak , 2014, 08:24:14
Alıntı yapılan: eea2005 - 16 Ocak , 2014, 08:16:55
selam kızlar ben geldim,
düşük olayı sinirlerimi bozdu bir süre uzak kalmak istedim ama çok özledim sizleri. Betül burcu Zeynep ne alemdesiniz. ben bu ay klomen başlamadım. ütü yapmak konusunda da kasmadım valla. rahatladım baya ne kasmışım kendimi. zamana ve oluruna bırakmak lazım biraz. sizlerden hayırlı haberler bekliyorum. bebiş bekleyenler vardı ponçik doğuma az kaldı değil mi? hadi bakalım hepimiz için hayırlısı...
selam canım hoş geldin ben bildiğin gibiyim hamiş falan değilim yani bu ay 3 klomen kullandım bugün doktora gideceğim birazdan
valla en iyisini yapmışsın canım iyice sıkılıyor insan ilaç olmayınca daha rahat oluyorsun yuurtlamada yok bende yine off gıcık oldum bakalım ne diyecek bugün  :dontknow:
Zeynep'ciğim çok yüklenme kendine ben geçen ay 2 klomenle başlamıştım inan etkisi 10 gün önceye kadar devam etti. :cildir: 3 klomeni düşünemiyorum. Allah yardımcın olsun. :amin: eşinin stres yapması çok normal bu erkekler için çok hassas bir konu zaten normalde bence kendinize iyi davranın bir evladınız var çok şükür Allah ona ömür versin hakkınızda hayırlıysa ikinciyi nasip etsin sıkma kendini tatlım :opucuk:
haklısın canım bende eşime öyle diyorum ama istiyor illede ikinciyi doktordan geldim ovulasyon görünmüyor dedi 21. günü progesteron testi istedi yine onda belli olur dedi eşimin değerlerinede sınırda dedi ama pek üzerinde durmadı sonuçta ben yumurtlayamadımki sperm kaliteli olsa ne olacak 3 klomene bile banamısın demedi benim bünye pes diyorum gerçekten
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

zeynebim hayırlısı olsun balım belki biraz zamana yaysan kendiliğinden oluvericek ilaca filan gerek kalmayacak inş doğru zamanı bekliyor bence ogün geldiğinde olucak inş

zen_s

Alıntı yapılan: **fatoş** - 16 Ocak , 2014, 10:38:43
zeynebim hayırlısı olsun balım belki biraz zamana yaysan kendiliğinden oluvericek ilaca filan gerek kalmayacak inş doğru zamanı bekliyor bence ogün geldiğinde olucak inş
canım benim haklısın inan doktora gidiyorum ama hikaye geliyor bana kendiliğinden gelecek gibi hissediyorum bebeğimi ama eşime anlatamıyorum sonunda numara yapıcam  :k06: :k06: çok üzgün ve gergin olucam oda bana kıyamamyıp belki vazgeçer  :k06:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

hayırlısı olsun canım ya , dediğin gibi ve hissettiğin gibi olur inşallah , senin yumurtalar nereye gitmiş ki  :icon_scratch:

**fatoş**

kesinlikle öyle tmm doktora gitmek gerekli ama bu süreç biraz yıpratıyor insanı hem seni hem eşini olacağı varsada olmuyo çünki sürekli o psikolojidesin yok oldu olmadı tuttu filan ister istemez ikinizde geriliyorsunuz sen blirsin ama biraz zamana bıraksan daha iyi sanki olcağı varsa zaten olur tatlım ben eminim daha huzurlu kafan sakin olunca kendliğinden oluvericek :icon_thumright:

zen_s

Alıntı yapılan: **fatoş** - 16 Ocak , 2014, 10:44:14
kesinlikle öyle tmm doktora gitmek gerekli ama bu süreç biraz yıpratıyor insanı hem seni hem eşini olacağı varsada olmuyo çünki sürekli o psikolojidesin yok oldu olmadı tuttu filan ister istemez ikinizde geriliyorsunuz sen blirsin ama biraz zamana bıraksan daha iyi sanki olcağı varsa zaten olur tatlım ben eminim daha huzurlu kafan sakin olunca kendliğinden oluvericek :icon_thumright:
evet canım inan ilaç kullandıktan sonra adetlerim dahada düzensizleşti yazın ne güzel yürüyüşle kilo verdikçe adetlerim düzene girmişti ve yumurtladığım gün, bile anlıyordum bebek işi olmadığı için sadece adetimin düzeni beni mutlu ediyordu şimdi yumurtlamıyorum ilaçdan iştahım 2 kat arttı 5 kilo almışım  :-ooo :-ooo artık ipin ucunu tutacam valla bebek olacak diye şişecem sonunda o olacak

**fatoş**

cnm benim ilaçları istersen biraz ara ver belliki faydadan çok zararı dokunuyo bi süre dinlenin bakarsın bu sürede oluverir

zen_s

Alıntı yapılan: ponçik - 16 Ocak , 2014, 10:43:53
hayırlısı olsun canım ya , dediğin gibi ve hissettiğin gibi olur inşallah , senin yumurtalar nereye gitmiş ki  :icon_scratch:
canım benim yumurtalar oldukları yerde duruyorlar bir türlü gün yüzüne çıkamıyorlar öyle saklanıyorlar  :ehi: :ehi:
Benden önce bir kadıncağız vardı sperm sonuçlarını gösterdi doktora canlı ve hareketli çok az dedi bu şekilde aşılama olmaz direk tüp bebek olur ancak dedi kadında 40 yaşındaymış tüp bebeğede 39 dan sonra devlet yardımı yokmuş  :-\ :-\
sonra çıkışta kadını gördüm eşinin yanındaydı ağlıyordu eşide yazık çok üzüntülüydü onları gördüm çok üzüldüm rabbime şükürler olsun bize bir evlat verdi neler var yarabbi inşallah o kadıncağızda en kısa zamanda muradına erer  :amin: :amin:

zen_s

Alıntı yapılan: **fatoş** - 16 Ocak , 2014, 10:49:37
cnm benim ilaçları istersen biraz ara ver belliki faydadan çok zararı dokunuyo bi süre dinlenin bakarsın bu sürede oluverir
bende öyle düşünüyorum valla eşime çaktırmadan nadasa çekebilsem kendimi  :ehi: :ehi:
şaka bir yana eşimle konuşacağım bugün biraz ara verelim diyeceğim alttan alaraktan

eea2005

senin yumoşlar bu kadar nazlandığına göre kız gelecek :hieyt: inşallah biraz sabır ve sakinliğe ihtiyacın var canım :flowers:

zen_s

İnan benimde aklıma geldi kız olacak galiba dedim içimden  :k06:
sabırlıyım bir an önce olsun diye inan stres falan yapmıyorum ama sıkıldım biraz ara versem iyi olacak aslında ilaç kullan kullana şiştim

zen_s

Artık burayada kızlar takılmıyor ne Betüş nede Burcu uzun zamandır görünmüyorlar  :(

ponçik

belki de psikolojik olarak etkilenmemek için girmiyorlardır  :dontknow: bi yandan haklılar aslında, ben de bebek istedigim o ilk dönemlerde okuduğum her konudan etkileniyordum

zen_s

olabilir  :icon_scratch: bende fazla giriyorum ama etkilenmiyorum fazla yani olumsuz yönde etkilenmiyorum şükür

Mariee

Eea rumuzu ve zen
Dun dr kadin aynidini banada dedi
klomen almayin finlrnin biraz dedi bebektn vazgecmefim ama hakkatten adet olsyim istiyorm mshvetti beni gunde 2 doz coktu hisdettim
hala adet olmadim a
beta hcg 5 cikti deger dusmus catlatma ignesi yuzundenmis
yupler tikalimi edininde sperm sayilarina bakmaliyiz once
sonra gerekirse ilac menopoza girmeden once gec kalmadan tup bebek gerekirse dedi
ben cop yemis gibi ciktim odadan
DR BANA BIOSTERON 25 MG DHEA VRRDI HEMEN BASLA DEDI 90 TL DOGAL YOLDN YUMURTALARI DESTEK BUYUTUYORMUS
hic fuydunuxmu bu ilaci gunde 3 tok  karinla dedi

Bana Herkes Huzur getirir ..Kimisi Gelerek Kimisi Giderek...