Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

Mariee

09 Ocak , 2014, 16:44:07 #2550 Son düzenlenme: 10 Ocak , 2014, 09:18:53 ponçik
Alıntı yapılan: ponçik - 09 Ocak , 2014, 05:02:51
Ben ilk bebegin sanmistim  ;D demek bir delikanli oglun varmis Allah bagislasin  ;)

Evet kocama  adam teşekkür ederim

Alıntı yapılan: zen_s - 09 Ocak , 2014, 08:07:58
Alıntı yapılan: Mariee - 08 Ocak , 2014, 19:39:31
Siz yone iyisinizdir ya ben napayım ta amerikada Kaan
Sesini bile zor duyuruyor
O küçükken sinavlarina  ödevlerini calistirdigim gunleri ozledim
Gramofon karbon kagitlari havalarda ucusurdu evin bi yerlerinde silgi kalem defter yapragi cikardi
O degilde sanki ben sinav olucakmisim gibi hissederek onu zorla calistirirdim
:aferin: :aferin:

Simdi kocaman adam oldu
Cok duygusala baglafim bugun firk  :y25:
Benim şimdiki halimi anlatmışsın canım şimdi bunalıyorum ama sonradan özleyeceğim biliyorum  :love7:

Evet ozlersin
Simdiki zaman kıymetini bil lutfen büyüdükçe degisiklik oluyor
Anne allah aşkına gene başladin bişey bildiğin yok konuşuyorsun boş boş diyor
Buyumeye başlıyor ergen normal diyo eşim

Benkm zamanımız da böyle değil di ama onada hak veriyorum kendjnj ispatlamak istiyor
Ckm yuklendim ona ben bide hatta abarttim bazen yok ispanyolca kursu yok amerikada ingilizce dil okulu yom fabrikada makina ogren calis bide Finlandiya'da fabrikada 3ay calusti egitim icin ok göndermişti o zaman daha 16 yaşındaydı
Onunla zaman geçiremedim doya doya hep onun gelecekte iyi olacağına bunların doğru olduğundan emin hareket ettim bazıları hataymis şimdi anlıyorum

Gelicek bir ayi kaldi bi dahaki sefere aynı hataları yapma diye kendime soz veriyorum şimdilerde
Ama can çıkıyo huy çıkmıyor :hieyt:

Bu arada catlatma iğnesi gebelik Testi ni etkiliyor pozitif gorunce bugun testde Dr aradim ama yanlis alarmmis butun ağrıları kayboldu catladi heralde

Bana Herkes Huzur getirir ..Kimisi Gelerek Kimisi Giderek...

zen_s

daha 18 inde çocuk bu kadar yüklenme bencede  :D benimki şimdiden beni beğenmemeye kendi fikirlerini savunmaya başladı ergenlikte nasıl olacak Allah bilir.
Yumurtan çatlamıştır umarım iyi değerlendirmişsindir senden güzel haberler beklyorum hayırlısı bakalım
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mariee

Catlamadi bilakis 2cm e dustu iki gun once 4 cm e yakindi dr da sasirdi
bu ayi pas gectim ben beni beklemeyin
pazartesi turkeys gidiyorum antalyaya cuma donucem gene yazarim ama yumurtaliklarla ilgili degil

bu arada cocuk mevzusu
evet simdiden basliyoryeni generation Boyle fikkat et evde kimin patron oldugunu bilsin
cok yuz vermeyin benim oglan asi hemde coooooook

serap41

bugün ilk defa ben de başladım klomene hepimizin hakkında hayırlısı olsun,PKO luyum bu durumda olupta klomenle gebe kalan var mıdır ya çok uzak geliyo bana inş olur  :amin: :amin:

Mariee

Alıntı yapılan: serap41 - 11 Ocak , 2014, 23:40:08
bugün ilk defa ben de başladım klomene hepimizin hakkında hayırlısı olsun,PKO luyum bu durumda olupta klomenle gebe kalan var mıdır ya çok uzak geliyo bana inş olur  :amin: :amin:

serap inan bilmiyorum pkolu degilim ama pkolu olan arkadasim hamile ben hala yerimde sayiyorum
hayirlidi hakkimizda

Mariee

Ben geldim TURKIYEDEYIMMMMMMMMMMMM
ilk isim dostum nilgunle ocak asina gitmek oldu sahilde mis gibi taze etler ocakbasi sohbeti acili salgamm
nasil ozlemisim.m yazik bana yaa

bu arada bendeki son durum 8 ocak çatlatma ignesi oldum  10 ocak dra gittim ultrasonda bebek yok dedi
6 gun  oldu test yaptim pozitif cikiyo ama cat ignesi yaniltirmis testi

m8xem bulaniyor
atesim hep 37 (her gu  olcuyorum) ates hic dusmedi akinti. Var sabah yemiyorum canim istemiyor aksam manyak gibi yiyiyorm
bu sabah dusseldorf havalimaninda turk restauranti da paca corbasi ictim patates bi er kizartmSi yedim esim saskin
Ucakta kocaman toblerone cukulata yedim zart zurt wc ye gidiyorum
kasigimda agri bicak sirti gibi hayirlisi hakkimizda NERDESINiZ KIZLARRRRRRRR

Mariee

Zennnn
naaptin test sonucu neymisss??????

zen_s

Selam mariee hoş geldin  :flowers:  :flowers: umarım hamilesindir
Canım pazartesi gidemedim doktora yoktu çünkü  :-\ bende perşembeye gidecem evde ovulasyon testi yaptım maalesef yumurtlama yok  :'(
Alıntı yapılan: serap41 - 11 Ocak , 2014, 23:40:08
serap canım bende pkoluyum ilk çocuğuma tedavisiz hamile kaldım pko engel değil hamileliğe  :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mariee

14 Ocak , 2014, 21:17:29 #2558 Son düzenlenme: 14 Ocak , 2014, 21:19:13 Mariee
YAA ANLAMIYORUM ARKADASIM DAHA DUNE KADAR TEST POZITIF DEN NASIL NEGATIFE DONER YAAA
BASLIYCAM CATLATMA IGNESI ETKISINEE
BU SABAH JINEKOLOGA GITTIM TURKIYEDEYKEN KENDI DILIM MEMLEKETIM DR UM DEDIM 200 TL ALDI 10 DK ILGISIZ KIST VR BEBEK YOK dedi gonderdi beni O KLINIKTEN BI CIKISIM VR GORMELIYDINIZ BENI TAKSIDE OTELE GIDERKEN NASIL AGLADIM ANLATAMAM  TAKSICI AMCA MENDIL VERDI NOLDU KIZIM DEDIM BOYLEYKEN BOYLE amca.
Baska dr a git dedi sabah 9 civari aklima kan testi geldi dedim sur arabayi jinefem klinige gittim beta hcg 8.5 cikti
testi yapan adam persembe gine gel degerde artis varmi bakalim dedi çatlatma ignesi mi yoksa ge elikmi anlariz dedi

bu arada esim sabahtan beri ariyor bebek odasi icin proje ciziyormus yikildim diyemedim Boyle Boyle
persembe netlessin size yazicam sonucu az once odada test yaptim hame degilmisim digital ekran negatif yazdi

bu arada zen ne ksdar sabirlisin kuzum hala yok persembeydi yok doktor gelmemis bekliyorum diyosun gitsene baska dr a goster sperm sonucu iyimiymis ogrensene

zen_s

Canım ya üxüldüm gerçekten ne olur bunaltma kendini  :opucuk: adetine kaç gün varondanda düşük çıkmış olabilir değerin ben sabırlıyım evet çünkü iyi bir doktor bulamadım kafama göre seninde dediğin gibi iyisi olmayınca sıkıntı oluyor bende kafama takmakistemiyorum bu süreci sancılı geçirmemek için

Mariee

Ya zen
bana yardim edermisin
arik 16 adet baslangic tarihim 20 sinde bitti 4 gub surdu
U tarihlrre gore benim adetim bugun gelmeliydi tik yok..adeti nasil hesapliyoruz??
Gogusler davul
mide  bulantisi vr
yorgunluk paso
yarin zabah bi daha beta hcg testi yapgirca.m deger ne durumda gorcez

sen gosterdinmi esinin sperm sonucunu bende istiycem esimden ona gore neymis deger kac olmasi geremiyormus bileyimde

eea2005

selam kızlar ben geldim,
düşük olayı sinirlerimi bozdu bir süre uzak kalmak istedim ama çok özledim sizleri. Betül burcu Zeynep ne alemdesiniz. ben bu ay klomen başlamadım. ütü yapmak konusunda da kasmadım valla. rahatladım baya ne kasmışım kendimi. zamana ve oluruna bırakmak lazım biraz. sizlerden hayırlı haberler bekliyorum. bebiş bekleyenler vardı ponçik doğuma az kaldı değil mi? hadi bakalım hepimiz için hayırlısı...

zen_s

Alıntı yapılan: Mariee - 16 Ocak , 2014, 00:26:14
Ya zen
bana yardim edermisin
arik 16 adet baslangic tarihim 20 sinde bitti 4 gub surdu
U tarihlrre gore benim adetim bugun gelmeliydi tik yok..adeti nasil hesapliyoruz??
Gogusler davul
mide  bulantisi vr
yorgunluk paso
yarin zabah bi daha beta hcg testi yapgirca.m deger ne durumda gorcez

sen gosterdinmi esinin sperm sonucunu bende istiycem esimden ona gore neymis deger kac olmasi geremiyormus bileyimde
canım kaç günde bir adet oluyorsun ona göre hesaplama yapılıyor sen bayağı hamile belirtileri gösteriyorsun ama bu psikolojikde olabilir çok dinleme kendini iyice bunalırsın
eşimin sonuçları bugün göstereceğim doktora eşim çok stres yaptı testi yaparken ondan dolayı volüm düşük biraz bakalım doktor be diyecek gerçi bendede yumurta yok sperm olsa ne olacak  :k06: doktora gidip geleyim haberleri veriirim

zen_s

Alıntı yapılan: eea2005 - 16 Ocak , 2014, 08:16:55
selam kızlar ben geldim,
düşük olayı sinirlerimi bozdu bir süre uzak kalmak istedim ama çok özledim sizleri. Betül burcu Zeynep ne alemdesiniz. ben bu ay klomen başlamadım. ütü yapmak konusunda da kasmadım valla. rahatladım baya ne kasmışım kendimi. zamana ve oluruna bırakmak lazım biraz. sizlerden hayırlı haberler bekliyorum. bebiş bekleyenler vardı ponçik doğuma az kaldı değil mi? hadi bakalım hepimiz için hayırlısı...
selam canım hoş geldin ben bildiğin gibiyim hamiş falan değilim yani bu ay 3 klomen kullandım bugün doktora gideceğim birazdan
valla en iyisini yapmışsın canım iyice sıkılıyor insan ilaç olmayınca daha rahat oluyorsun yuurtlamada yok bende yine off gıcık oldum bakalım ne diyecek bugün  :dontknow:

eea2005

Alıntı yapılan: zen_s - 16 Ocak , 2014, 08:24:14
Alıntı yapılan: eea2005 - 16 Ocak , 2014, 08:16:55
selam kızlar ben geldim,
selam canım hoş geldin ben bildiğin gibiyim hamiş falan değilim yani bu ay 3 klomen kullandım bugün doktora gideceğim birazdan
valla en iyisini yapmışsın canım iyice sıkılıyor insan ilaç olmayınca daha rahat oluyorsun yuurtlamada yok bende yine off gıcık oldum bakalım ne diyecek bugün  :dontknow:
Zeynep'ciğim çok yüklenme kendine ben geçen ay 2 klomenle başlamıştım inan etkisi 10 gün önceye kadar devam etti. :cildir: 3 klomeni düşünemiyorum. Allah yardımcın olsun. :amin: eşinin stres yapması çok normal bu erkekler için çok hassas bir konu zaten normalde bence kendinize iyi davranın bir evladınız var çok şükür Allah ona ömür versin hakkınızda hayırlıysa ikinciyi nasip etsin sıkma kendini tatlım :opucuk: