28 Nisan , 2024, 01:42:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 23 Aralık , 2013, 10:47:57
Alıntı yapılan: Mavish - 23 Aralık , 2013, 10:45:26
aysem öyle önden programlamasi varsa tüyolari ver bizede....  :ehi: :ehi: :ehi:

zeynom ragziyim her 2 saatte bir kalkmalara... yeterki gelsin o ku$um....  :love7: :love7: :love9: :love9: :love9:
canım benim  :opucuk: zaten uyanmalar falan insanı etkilemiyor onun aşkı yeter  :love9: :love9: hele emzirmek arandaki bağ çok kuvvetleniyor inşallah en kısa zamanda tadarsın bu duyguyu  :amin:

in saa ALLAH canim o duygulari tatmak nasib olur...  :amin:

Mavish

Alıntı yapılan: **fatoş** - 23 Aralık , 2013, 10:48:11
benim kızım çok usluydu yaa yeni doğduğunda biraz mızmızlandı onun haricince beşiğine koyardım kendi kendine uyurdu hiç sallamadım kızımı gündfüzleri beşiğind eoynardı hepp darısı size inş

oh fatoscum.. nazar degmesin!!  :nazar: masaa ALLAH ne güzel... bizede nasib olsun in saa ALLAH!!!

ยรlคภ๓คz göภlüm

sağlıklı olsunlar da uykusuzluğa razıyım. oğlum ilk dört ay  hastaydı o yüzden çok huysuz bir bebekti. sonra da ameliyat, işe başlamam da eklenince huysuzluğu katmerlendi.
huysuz bebeğin bir avantajı var, çok çabuk zayıflıyorsun. bir yıl olmadan tüm kilolarımı vermiştim. 52 ile hamile kalıp kısa zamanda 54 oldum  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:   daha sonra 50'ye kadar düştüm

**fatoş**

amin cnm darısı isteyen herkese uslu usluy bebiler nasip eder inş rabbim kızım şimdi 3 yaşını doldurmak üzere bir ay kaldı doğum günümüze kocamna kız oldu büyüdükçe deliriyor bunlar eskden daha usluydu şimdilerde durduramıyorum bıdıbıdı hiç ağzı durmuyor  :nazar: :k06: :k06:

Mavish

Alıntı yapılan: **fatoş** - 23 Aralık , 2013, 10:57:33
amin cnm darısı isteyen herkese uslu usluy bebiler nasip eder inş rabbim kızım şimdi 3 yaşını doldurmak üzere bir ay kaldı doğum günümüze kocamna kız oldu büyüdükçe deliriyor bunlar eskden daha usluydu şimdilerde durduramıyorum bıdıbıdı hiç ağzı durmuyor  :nazar: :k06: :k06:

masa ALLAH canim ALLAH bagislasin... bu zamani cocuklari cok fena yaaaa... bilmedikleri yok.... tablet veya cep telefonlariyla nasil oynuyolar...  :-ooo

Mavish

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 23 Aralık , 2013, 10:56:35
sağlıklı olsunlar da uykusuzluğa razıyım. oğlum ilk dört ay  hastaydı o yüzden çok huysuz bir bebekti. sonra da ameliyat, işe başlamam da eklenince huysuzluğu katmerlendi.
huysuz bebeğin bir avantajı var, çok çabuk zayıflıyorsun. bir yıl olmadan tüm kilolarımı vermiştim. 52 ile hamile kalıp kısa zamanda 54 oldum  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:   daha sonra 50'ye kadar düştüm

oyy kiyamam ona yaaa.... yavrum kücük yasda neler cekmis...  :y25:

rabbim beterinden saklasin!

kilo isi harikaymis  aysem... oh ne güzel.. hemencik kilolari vermek...  :ehi:

zen_s

rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

ohhhh yemeğimi, tatlımı yedim geldim :D :D :D :D

zen_s

bende yedim ama tatlı yasak sadece pekmez yedim bir kaşık oda üşümüştüm ısınırım diye  ;D
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

aşçımız un helvası yapmış ben de yedim

zen_s

Afiyet olsun canım bende spora diyete başlamasaydım dünyayı yerdim kışın ben hep açım genelde  :k06:

Mavish

kizlar...

az evvel doktoruma görüstüm telde... klomeni kullan yine dedi...  :icon_scratch: pazarteside gel kontrole dedi...  :icon_scratch:

ben aslinda relax olmak istiyodum.... bu ay bi ara vereyim diyodum.... ne dersiniz? ne yapayim.... akil verinnn... eger iceceksem bugün baslamaliyim....

zen_s

canım bende bu aykullanıp kullanmamak arasındayım ama kullanacağım galiba yine relax ol normal grip hapıymış gibi davrann klomene  :ehi: :ehi: ben hem kullanacağım her şeyi yapacağım ama kafama takmıycam spora ve diyete verecem kendimi  :k06:

Mavish

zeynebim öylede... ultrasona giricem nede olsa... o zaman ne düsüneyim?  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

zen_s

kendini kırlarda ormanlarda düşün  :ehi: :ehi: :ehi: