Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 23 Aralık , 2013, 09:25:38
burcu burun farkıyla önde  :ehi: :ehi: kıyasıya yarışıyoruz  :toothy10: :toothy10:

:toothy10: :toothy10:

hayirli haberlerinizi bekliyoruz....  :amin:

zen_s

evet canım gerçek aşktan çok benim için evimin huzuru ve sağlığımız önemli  :love7: :love7:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

bir hafta sonra adet olurum büyük ihtimalle çünkü diğer klomendede öyle olmuştu yani 29 aralığa kadar sesim çıkmaz olmazsam başlarım vızıldamaya  :ehi: :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 23 Aralık , 2013, 09:34:18
bir hafta sonra adet olurum büyük ihtimalle çünkü diğer klomendede öyle olmuştu yani 29 aralığa kadar sesim çıkmaz olmazsam başlarım vızıldamaya  :ehi: :ehi:

:ehi: relax zeynebim relax...  :occasion5: :occasion5: ben kendime söz verdim artik üzmiceeeeemmmm....  :occasion14: :occasion14: :muzz: :muzz: :muzz:

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 23 Aralık , 2013, 09:33:02
evet canım gerçek aşktan çok benim için evimin huzuru ve sağlığımız önemli  :love7: :love7:

cok sükür...  :love9:

zen_s

valla ben çok relaxım sende öyle olcanım herşeyin hayırlısı olsun  :amin:

Mavish

aynen öyle canim benim... :opucuk:

burcummmmm nerelerdesin kuzummmmmmm....  

zen_s

burcu uyuyordur kesin hatun evde istediği kadar uyur bebeği olsun görecem ben onu  :ehi: :ehi:

Mavish

korkutma zeynoooo.. bebek olunca insan uyuyamiyor muuuuu :sad1:

zen_s

uyuyorda öyle kafana göre uyuyamıyorsun canım hele ilk zamanar gece 2 saate bir kalkıyon emziriyon sonra altına dolduruyor  :ehi: :ehi: altını değiştiryon uyuyor uykusuz gecelere hazırlanın yaniii  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

ยรlคภ๓คz göภlüm

ne yazık ki uyuyamıyorsun ama eskisine göre uykusuzluğa ve yorgunluğa daha dayanıklı oluyorsun... oğlumla anlaştım o akşam 22:00 uyuyup sabah da 09:00 kalkacak annesini hiç üzmeyecek çokkkkkkkkkkk uslu bir bebek olacak...  abisi gibi olmayacak  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Mavish

aysem öyle önden programlamasi varsa tüyolari ver bizede....  :ehi: :ehi: :ehi:

zeynom ragziyim her 2 saatte bir kalkmalara... yeterki gelsin o ku$um....  :love7: :love7: :love9: :love9: :love9:

zen_s

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 23 Aralık , 2013, 10:41:14
ne yazık ki uyuyamıyorsun ama eskisine göre uykusuzluğa ve yorgunluğa daha dayanıklı oluyorsun... oğlumla anlaştım o akşam 22:00 uyuyup sabah da 09:00 kalkacak annesini hiç üzmeyecek çokkkkkkkkkkk uslu bir bebek olacak...  abisi gibi olmayacak  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: yok öyle bir bebiş  :ehi: :ehi: varsa bir tanede ben istiyorum aynısından

zen_s

Alıntı yapılan: Mavish - 23 Aralık , 2013, 10:45:26
aysem öyle önden programlamasi varsa tüyolari ver bizede....  :ehi: :ehi: :ehi:

zeynom ragziyim her 2 saatte bir kalkmalara... yeterki gelsin o ku$um....  :love7: :love7: :love9: :love9: :love9:
canım benim  :opucuk: zaten uyanmalar falan insanı etkilemiyor onun aşkı yeter  :love9: :love9: hele emzirmek arandaki bağ çok kuvvetleniyor inşallah en kısa zamanda tadarsın bu duyguyu  :amin:

**fatoş**

benim kızım çok usluydu yaa yeni doğduğunda biraz mızmızlandı onun haricince beşiğine koyardım kendi kendine uyurdu hiç sallamadım kızımı gündfüzleri beşiğind eoynardı hepp darısı size inş