28 Nisan , 2024, 10:22:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

zen_s

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 17 Aralık , 2013, 11:21:05
Resim

kızlar bu oğluşumda yaptığım test... inşallah sizler de çift çizgi en kısa zamanda görürüsünüz
amin canım inşallah oğluşunun ilk fotosu bu olsun  :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 17 Aralık , 2013, 11:16:08
kafana takma... adetlerin düzenli değil mi?düzenliyse perşembeye test yap... benim düzensiz olduğu halde 3 günlük gecikmede çift çizgi çıktı... oğlum da ise yaklaşık 10 günlük gecikmede ikinci çizgi silik çıktı

evet iste aysem.... bende onu diyorum.... benim düzenli degildi bu triot icin hapi kullanmadan önce hep 30 ila 35 günde oluyodum... o yüzden daha beklemek istiyorum... testlerin sonuclari hep hüsrandi su son 2 yildir.....

Mavish

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 17 Aralık , 2013, 11:21:05
Resim

kızlar bu oğluşumda yaptığım test... inşallah sizler de çift çizgi en kısa zamanda görürüsünüz

paylasim icin tskler canim ... bizede nasib olsun in saa ALLAH!  :opucuk:

Mavish

zeynebim tatil isin süpermis yaaa....  :muzz: :hello2:

bende bir an önce hafta bitsin istiyorum cünkü haftaya 3 gün noel tatili var burda oh misss yan gelip yaticam in saa ALLAH....  :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2:

zen_s

türkiyede noel tatili yok bende aldım iznimi noel değil ütü yapıcam bol bol  :ehi: :ehi: :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

zen_s

Mavish

zen_s

kızlar benim akıntım çok fazla ve kasık ağrılarım var yeni yumurtluyor olabilirmiyim  ???

zen_s

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 17 Aralık , 2013, 11:35:22
kızlar benim akıntım çok fazla ve kasık ağrılarım var yeni yumurtluyor olabilirmiyim  ???

belki yumurta gelismis olabilir?  :icon_scratch:

sen bi doktora gitsen bi tekrar baksalar....

Mavish

hem hazir izinlisin.... firsat var...

zen_s

doktora gitsem ne diyecekki ben fırsatı değerlendiririm sıkıntı yok gece gündüz ütü yaparım eşimde evde çocuk okulda ohhh sefam olsun   :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:  :ehi: :ehi: :ehi:

Mavish

:toothy10: :ehi:

peki peki sen ütüyle degerlendir o zaman...  :love7: :love9: :love9: :love9: :love9:

Mavish

BURCUMMMMMMM NIRE KAYBOLDUNNN....  :director: