27 Nisan , 2024, 23:10:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım hadi bakalım adetin bir gün daha geçti inşallah senden güzel haberler alırız

Mavish

canim bilmem ki...  :dontknow: pek fazla umutlu degilim... cünkü kafama takmiyorum artik... olacagina varir ...  :muzz: :muzz: :muzz: benim hep gec gelebilme ihtimali oldugu icin... uykudan baska bisey yok suan... tek akintim cooook yogun... oda hepin tesiri sanirim.... kafa yormucam.. burda listeyi yapmasam hangi gün oldugunu saymicam aslinda .... taki pembisler gelene kadar...  :muzz: :muzz: :muzz: kafa relax....  :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :occasion14:

ยรlคภ๓คz göภlüm

en güzeli. sen rahat olursan bebişin gelmesi de rahat olur

Mavish

BurcuÇ

günaydın canlarım. Ebrudan hala haber yok  :dontknow: :dontknow:

Betüşüm bu relax olusun benı kasıyor ben olamıyorum dıe  :ehi: :ehi: :ehi: belkı adet gunume daha var dıe .  bekle bekle cuma gunu yaparsın test. Gerek yok dırek hamıssın dıyorum ama anlaıyorsun  :k06: :k06: :k06:

bende bugun ıyı uyudum ama yorgunum dı e

Mavish

:toothy10: :toothy10: :toothy10:

relax olmalisin burcummmmmm baska türlü cekilmiyor artik.... cünkü yoruldum artik kafaya takmaktan.... yok test mest yapmicam ben aarkidisim... radikallestim bu testlere karsi artik onlar ayagima gelicek ...  :toothy10: :toothy10: :toothy10: ben küstüm o testlere.... gelip benden özür dilesinler!!! hatta parami iade etsinler...  :ehi: :ehi: :ehi:

evet Ebruyu bende merak ettim....  :dontknow: :dontknow:

zen_s

selam kızlar nasılsın bakalım  :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

zeynebimmmmmmmmmmmm  :opucuk: hosgeldin caninm.... hamd olsun ben iyim... ya sen? :flowers:

kosu bandinda kostun mu bu sabah....  :occasion5:

BurcuÇ

betüş senı anlıyorum elbette ama eger 1 hafta gecer yapmazsan ne olucak ??? Bebegını doktorun gormesı gerekır Allah korusun bı tehlıke olur önlem alır bekle bekle ıstedgın kadarda 1 hafta sora bakman lazım ..

Oldugu kadar canım benım zaten daha cok var ogun gelsın ogun gecınce relax olurum  :sunny:

ยรlคภ๓คz göภlüm

kafana takma... adetlerin düzenli değil mi?düzenliyse perşembeye test yap... benim düzensiz olduğu halde 3 günlük gecikmede çift çizgi çıktı... oğlum da ise yaklaşık 10 günlük gecikmede ikinci çizgi silik çıktı

zen_s

Burcu canım çok iyiyim izin aldım 3 gün beş gün tatilim yani  :muzz: :muzz: :muzz:
koşu bandında koşamadım sabah akşam koşacam inşallah yatak odasına kurduk eşimi rahatsız etmek istemiyorum sabahın köründe salona taşıycaz bugün o zaman spora devam  :occasion14:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

ben betül zeynep betüüül... :ehi:

ben sordum o sorulari...  :toothy10: :ehi: :ehi:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Resim

kızlar bu oğluşumda yaptığım test... inşallah sizler de çift çizgi en kısa zamanda görürüsünüz

zen_s

kızlar kafaya takmayın hiçbir şey ben mesela işe geç girdim deli oluyordum atanamadıkça sonra bıraktm kendi haline hiç beklemediğim anda mucize gibi atamam oldu oğlum dört yaşındaydı şimdi bakıyorum da iyi ki erken başlamamışım oğlumla ilgilendim doya doya planlasam böyle olmazdı .Rabbim gerçekten hayırlı zamanda veriyor muradımızı  :laughing7:

Mavish

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 17 Aralık , 2013, 11:12:49
betüş senı anlıyorum elbette ama eger 1 hafta gecer yapmazsan ne olucak ??? Bebegını doktorun gormesı gerekır Allah korusun bı tehlıke olur önlem alır bekle bekle ıstedgın kadarda 1 hafta sora bakman lazım ..

Oldugu kadar canım benım zaten daha cok var ogun gelsın ogun gecınce relax olurum  :sunny:

simdi 1 gün mü gecti 2 gün mü bilmiom kiii... adetim bazen 35. günde geliyodu canim... simdi klomenle mi düzenli olur diyorsun?

ne yapayim sen süle bana....  :dontknow: