27 Nisan , 2024, 18:58:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

Mavish

amin goncam cok ssagol... sende bizim icin dualarini unutma lütfen nede olsa bir melek tasiyorsun sen suanda karninda....  :opucuk:

ponçik

Alıntı yapılan: Mavish - 06 Aralık , 2013, 12:16:14
amin goncam cok ssagol... sende bizim icin dualarini unutma lütfen nede olsa bir melek tasiyorsun sen suanda karninda....  :opucuk:

her zaman dua ediyorum  :amin: Allah kabul etsin

zen_s

Kızlar ben soğan kürünü uygulamak istiyorum ilkinde adete 15 gün kala 15 gün kullanın diyor klomende kullandım biliyorsunuz acaba ters etkisi olur mu
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Siteyi okudum herhangi bir etkisi olmuyormuş  :icon_thumright:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

eea2005

selam kızlar, bilgisayarımdaki sorundan dolayı 3 gündür bağlanamıyordum. özledim valla :opucuk:

eea2005

Alıntı yapılan: zen_s - 05 Aralık , 2013, 15:43:39
canım ben Ordu dayım 1 yıl oldu buraya geleli tavsiye üzerine gittiğim iki doktordan da memnun kalmadım hormonu dayadılar durdular pko yum diye bende iyisini bulana dek kür yapıcam hele şu progesteronuda yapayım

Zeynep ben de ordu da oturuyorum ;D anacığım ne oluyor yav korkmaya başladım sanki doğum günümüz yakın oturduğumuz yer aynı falan.  :k06: 

hangi doktora gidiyorsun bende 3 ay oldu buraya geleli. sevgi hastanesine gidiyorum sinan bey doktorum

eea2005

Alıntı yapılan: Mavish - 06 Aralık , 2013, 10:44:04
Isim                               KlomenTedaviSayisi                         Adet Günü                       Son yumurta büyüklügü

Mavish                                              1                                  20.gün                           16mm
eea2005                                           1                                  23.gün                           14mm
zen_s                                                2                                 16.gün                         beklemeli 20mm :ehi: 
BurcuÇ                                                                                  17.gün                           beklemede

betülcüm benim yumoşumda büyüdü  :) ama geçen salı 3 aralıkta  17mm idi . 14 kasım adetim ilk günü 18 kasımda klomene başladı hemde günde 2 tane :'( benim hesabıma göre bugün adetimin 24,  klomenin 20. gündeyim sanırım karıştırıyor muyum yoksa  :dontknow: :dontknow:

ütü ütü ütü  :toothy10: :toothy10:  çok yoruldum çok :ehi: :ehi:

Mavish

Alıntı yapılan: eea2005 - 07 Aralık , 2013, 10:56:23
Alıntı yapılan: Mavish - 06 Aralık , 2013, 10:44:04
Isim                               KlomenTedaviSayisi                         Adet Günü                       Son yumurta büyüklügü

Mavish                                              1                                  20.gün                           16mm
eea2005                                           1                                  23.gün                           14mm
zen_s                                                2                                 16.gün                         beklemeli 20mm :ehi: 
BurcuÇ                                                                                  17.gün                           beklemede

betülcüm benim yumoşumda büyüdü  :) ama geçen salı 3 aralıkta  17mm idi . 14 kasım adetim ilk günü 18 kasımda klomene başladı hemde günde 2 tane :'( benim hesabıma göre bugün adetimin 24,  klomenin 20. gündeyim sanırım karıştırıyor muyum yoksa  :dontknow: :dontknow:

ütü ütü ütü  :toothy10: :toothy10:  çok yoruldum çok :ehi: :ehi:

hemen yeni bir liste yapiyorum canim ... bak masa ALLAH ne güzel büyümüsler.... catlamislardir sanirim doktorun ne dedi? igne vuruldun mu catlama icin? hadi hayirlisi olsun...

yorulmak yok ebrucum yorulmak yok ütüye devam....  :ehi: :ehi:

Mavish

Alıntı yapılan: eea2005 - 07 Aralık , 2013, 10:45:20
selam kızlar, bilgisayarımdaki sorundan dolayı 3 gündür bağlanamıyordum. özledim valla :opucuk:

bende seni merak etmistim canim... ne yaptin diye...  :opucuk:

Mavish

Isim                               KlomenTedaviSayisi                         Adet Günü                    Son yumurta büyüklügü

Mavish                                              1                                        21.gün                           16mm
eea2005                                           1                                        24.gün                           17mm
zen_s                                                2                                        17.gün                         beklemeli 20mm  :ehi: 
BurcuÇ                                                                                        18.gün                           beklemede

Mavish

bugün benim 21. adet günüm ve 16.klomen günüm

krem seklinde akintim oldu bugün  :icon_scratch: normalde adet olmaya bir kac günü kala böyle bir akintim oluyor ama coook Nadir  :icon_scratch: :icon_scratch:

onun disinda baska bir belirti melirti yok... gazda azaldi ... artik hayirlisi!

zen_s

Alıntı yapılan: eea2005 - 07 Aralık , 2013, 10:48:44
Alıntı yapılan: zen_s - 05 Aralık , 2013, 15:43:39
canım ben Ordu dayım 1 yıl oldu buraya geleli tavsiye üzerine gittiğim iki doktordan da memnun kalmadım hormonu dayadılar durdular pko yum diye bende iyisini bulana dek kür yapıcam hele şu progesteronuda yapayım

Zeynep ben de ordu da oturuyorum ;D anacığım ne oluyor yav korkmaya başladım sanki doğum günümüz yakın oturduğumuz yer aynı falan.  :k06: 

hangi doktora gidiyorsun bende 3 ay oldu buraya geleli. sevgi hastanesine gidiyorum sinan bey doktorum
canım bende önce sevgi hastanesine gittim emine hanıma şimdi araştırmaya gidiyorum hulusi gürel var profa gidiyorum bakalım neolcek   :dontknow:

zen_s

Ebrucuğum görüşelim canım madem kader arkadaşıyız destek olalım birbirimize  :opucuk:

eea2005

Alıntı yapılan: zen_s - 07 Aralık , 2013, 17:51:05
Ebrucuğum görüşelim canım madem kader arkadaşıyız destek olalım birbirimize  :opucuk:

görüşelim tabi canım bu kadar tesadüf beni çok şaşırttı ve mutlu oldum.

eea2005

Alıntı yapılan: Mavish - 07 Aralık , 2013, 16:36:49
bugün benim 21. adet günüm ve 16.klomen günüm

krem seklinde akintim oldu bugün  :icon_scratch: normalde adet olmaya bir kac günü kala böyle bir akintim oluyor ama coook Nadir  :icon_scratch: :icon_scratch:

onun disinda baska bir belirti melirti yok... gazda azaldi ... artik hayirlisi!

canım akıntı çatlama olduğunun belirtisi olabilir  :aferin: hadi bakalım çalışmalara son hız devam :toothy10: :toothy10:
ütü ütü ütüüü  :ehi: :ehi: