Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

Mavish

bugün benim 20. adet günüm ve 15. klomen günüm

sikayetlerim gün gectikse sanki azaliyor...   :icon_scratch:
siskinlik pek yok... gazda düne nazaran daha az...
tek ince bir sancim oluyor oda sadece bacagimdan belime yansiyor..

bakalim hayirlisi!

zen_s

hayırlı cumalar canım  :opucuk: listeyi görünce gülesim geliyor beklemede yazısı komiğime gidiyoryumurta bekliyorum  :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

:ehi: napim bacim ne yazayim sen söyle...  :ehi: 15 mm mi istersin 18 mm mi?  :ehi: :ehi:

zen_s

garanti olsun 20 mm yaz  :icon_thumright:  :ehi: :ehi: olmayan yumurtaya don biçtik  :toothy10: :toothy10:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

:ehi: :ehi:

donuda tam büyük biciyoruz yani  :toothy10: :toothy10:

Mavish

Isim                               KlomenTedaviSayisi                         Adet Günü                       Son yumurta büyüklügü

Mavish                                              1                                  20.gün                           16mm
eea2005                                           1                                  23.gün                           14mm
zen_s                                                2                                 16.gün                         beklemeli 20mm :ehi: 
BurcuÇ                                                                                  17.gün                           beklemede

zen_s

E ne yapalım ferah ferah olsun hanımefendi belki rahatlığı görürde bir tane sipirmene sende gel yamacıma diye davtede bulunur   :ehi: :ehi: Ayy ne çok yazdım

zen_s

Mavish

:toothy10: :toothy10:

e yani bi zahmet o hanimefendi artik ne yapicaksa yapsin o sipermenleri yamacina alsin  :ehi:

zen_s

hiç sorma ben nazlı bir kadın değilim ama maşallah benim yumurtalar pek nazlı olsammı olmasammı çatlassammı çatlamasammı yediler beni  :ehi: :ehi:

Mavish

nazli olabilirler ... ama lütfen süpermenlerle birlessinler ...  :ehi:

zen_s

inşallah canım güzel haberler alırız bu ay peşpeşe Allahım nasip etsin önce hiç bebeği olmayan sizlere sonra bizlere  :amin:

Mavish

mübarek cumanin yüzü suyu hürmetine rabbim hepimize bir anda versin canim bebislerimizi!

:opucuk:

ebru burcu sen ve ben bu ay hamile kalsak ayni anda... ay in saa ALLAH!!!  ;D

zen_s

ponçik

Alıntı yapılan: Mavish - 06 Aralık , 2013, 11:36:57
mübarek cumanin yüzü suyu hürmetine rabbim hepimize bir anda versin canim bebislerimizi!

:opucuk:

ebru burcu sen ve ben bu ay hamile kalsak ayni anda... ay in saa ALLAH!!!  ;D

İnşallah hanımlar inşallah mubarek saatlerde Rabbim gönlünüzdekini hayırlı olarak nasip etsin  :amin: