28 Nisan , 2024, 02:00:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

sabr

canım benim 2 ye cevap vermedi 3 de cevap vermedi 4 kulllandım bugun doktora gittim 2 yumurta olgunlaşmış ama 10 mm acaba yeerli mi bana çatlatma iğnesi yapmadı gerek yokmuş

çikolatalı

e doktor söylemedimi 10 mm yeterli olup olmadığını ay ben çok merak ediyorum bakalım bendede  işe yarayacakmı

sabr

ilaç içtin zaten iğneye gerek yok dedi gün aşırı ilşki önerdi . hatta bu ilacı 3 ay daha iç bana gelmene gerek yok. 3 ay sonra olmazsa gel dedi

çikolatalı

iğneyi zaten yumurta çatlamasını kesinleştirmek için yapıyorlar kendiliğnden çatlamassa diye hazır yumurta olgunlaşmışken çatlasın bari diye

arkadaşım buay iğnede oldu ama olmadı kısmet ten öte gidilmiyo hayırlısı olsunda

sabr

ya keşke :( bana da çatlatma yapsaydı

mitna

belki size garip gelecek ama gerçekten merak ediyorum(cahilliğime verin:) ) bu çatlatma iğneleri nasıl yapılıyor?normal iğne gibi mi?

sabr

SONSUZSEVDAM

kızlar ben iki kez klomen ve çatlama iğnesi kullandım..normal iğne gibi ...ama sonuç alamadım şimdi puregon kullandım ve çatlama iğnesi..bekliyoruz...

mitna

Alıntı yapılan: SONSUZSEVDAM - 17 Ocak , 2009, 11:30:58
kızlar ben iki kez klomen ve çatlama iğnesi kullandım..normal iğne gibi ...ama sonuç alamadım şimdi puregon kullandım ve çatlama iğnesi..bekliyoruz...
canım sana da polikistik over teşhisi mi koydu doktorun?

çikolatalı

benimde minumum seviyede over kistlerim var ve yumurtam buay cylo hapına rağmen olgunlaşmadı o yüzden bu ay klomene geçtik

destina

klomenin fazlasıda kst yapıyormuş kızlar
anne olmak istiyorum

handan16

bende içtim ama malesef bir gelişme göremedim.kızlar aranızda bursada oturan varmı merak ettimde :D
benimde güzel kokan bir melegim olsun

mitna

Alıntı yapılan: handan16 - 19 Ocak , 2009, 11:38:40
bende içtim ama malesef bir gelişme göremedim.kızlar aranızda bursada oturan varmı merak ettimde :D
ben eşimin görevi dolayısıyla hatay da oturuyorum ama eşim dolayısıyla Bursalıyım:) Ayrıca üniversiteyi de Bursa da okudum çok seviyorum orayı.çok güzel bir şehir ikinci memleketim:)

aslım

arkadaşlar merhaba bende 4 ay klomen kullandım bişey olmadı 1 ay önce pregnly oldum ama regl oldum 1 hafta klomen içtim yine bugün dra gittim yumurtalıklarım çok iyimiş ama bakalım sonuç ne olcak

sabr

Alıntı yapılan: mitna - 17 Ocak , 2009, 12:24:04
Alıntı yapılan: SONSUZSEVDAM - 17 Ocak , 2009, 11:30:58
canım sana da polikistik over teşhisi mi koydu doktorun?

eevt benide polikistik over senin de mi