28 Nisan , 2024, 16:41:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

gülay t.

Bebişimiz hoşgeldin. Canım ben de Klomen kullananlardanım. Kolomen yumurta büyütmede çok iyi bir ilaç ama hamile kalıp kalmamak kişiye göre değişiyor. Ben de işe yaramıştı. Ama kullanmak istersen bu ilacı önce bir doktora muayene olmanı tavsiye ederim. Doktor gözetiminde kullan çünkü doktor muayene edip yumurta büyüklüğünü takip ediyor ilacın ardından. Sonra da seni yönlendiriyor ilişki günleri konusunda

bebisimizz

:hello2: :hello2: :hello2: :hieyt:yaiasın cevabım gelmiş yeni olduğum için anlamıordum nasıl okucam die hepini zi öptümm:):) teşekkür ederim cevaplarınız için rabbim en kısa zamanda bebsimize kavuştursun hepimizii :amin: :amin: :k06: :k06: :k06: :k06:

gülay t.

Amiiiiin canım. Yeni de olsan zamanla öğreniyorsun herşeyi, kimse soruları cevapsız bırakmıyor bu sitede  herkese teşekkürrler.

mitna

merhaba arkadaşlar,eşimin spermiyogram testinde sperm sayısı 24 milyon çıktı.toplam sperm sayısı da 72 milyon.doktorumuz orta seviyede ama çok iyi de değil dedi.iki tane ilaç verdi eşime.bronşit ilacı bir tanesi sıvılaştırıp hareketliklerini hızlandırıyormuş.sizce 24 milyon çok mu düşük?

g_ülten

kızlar merhaba ben yeni üye oldum bende sizin gibiyim klomen hakında banada bilgi verin nasıl kullanılıyo

gülay t.

Gültencim hoşgeldin canım. Klomen eğer doktor başka şekilde önermediyse genellikle adetin 5. günü başlanıyor ve 5 gün süreyle 1 adet kullanılıyor. Tabi ilacı kullanmadan önce doktora gitmen ve onun gözetiminde kullanman gerek, doktor seni ilaç bitince tekrar çağıracak ve yumurtanın büyüklüğüne bakacaktır. Sonrasında yönlendirir seni. Büyümüşse çatlamasını bekleyip veya çatlatıcı iğne verip yumurta çatladıktan sonra ilişki günleri önerecektir sana. Sonrasında döllenme olursa ay sonunda bebiş olarak ortaya çıkacaktır inşallah :k06:

g_ülten

teşekkürler güleycıgım ben zaten dr gözetimideyim ayın 4de hgs çektirdim herşey normal çıktı hiçbir sorun yok adetime 2gün var eger  hastalanırsam klomen kullanmak istiyorum dr gerek duymadı bilmiyorum ne yapacam

sabr

gülay sen hamilesin değil mi hangi tedavi yöntemlerini kullandım

gülay t.

Sabrcım Allah mı söyletti, ben şu an hamile değilim ama daha önce düşük yaptım. Benim yumurta büyümüyordu Klomen tedavisiyle çözdük çok şükür. Klomenden sonra hamile kaldım ama düştü kısmet değilmiş. Geçen ay da kullandım yumurta güzel büyüdü de doktorun verdiği çatlatma iğnesini bulamadım. Bakalım bu ay ne olacak. Bu ay kendi haline bıraktım doktora gitmedim hayırlısıyla bekliyoruz.

gülay t.

Gültencim doktor gerek duymadıysa demek ki yumurtan kendiliğinden büyüyor. O zaman kullanmana gerek yok doktor onaylamadan kullanma canım.

efsane

:amin: :amin: :amin:gulaycim amin bitanem inseallah rabbimin izniyle olucaksin dualarimiz bosa gitmiycek gitmezde ben iananiyorum inanalar dua edenelr kazanir SEVINC ANAHTARININ KAPISI SABIRDIR CANIM
RABBIME EMANET OL

sibel28

Alıntı yapılan: mitna - 16 Mart , 2009, 18:06:40
merhaba arkadaşlar,eşimin spermiyogram testinde sperm sayısı 24 milyon çıktı.toplam sperm sayısı da 72 milyon.doktorumuz orta seviyede ama çok iyi de değil dedi.iki tane ilaç verdi eşime.bronşit ilacı bir tanesi sıvılaştırıp hareketliklerini hızlandırıyormuş.sizce 24 milyon çok mu düşük?
canım sana tavsiyem keçi boynuzu kürü arkadaşımın 3 yıldır bebegi olmuyordu..sperm sayısı 4 milyondu..önce 2 milyondu sonra keçi boynuzu kürüyle 4 milyon oldu..bu ay ise dogal yoldan hamile..

g_ülten

gülaycıgım benim yarın hasalanmam lazım ama belirti yok belim bide kasıklarımda kasıklı agrı var dün kasıgım agrıyodu elimle kasıklarıma bastırdım acaba hamileysem bebege zararı varmıdır bebek ne kadarlıkken gelişmeye başlar ben zrara vermiş olurmuyum bana blgi verrmisin sen tecrübelisin canım

candayanmaz

arkadaşlar mrb bende yeni üyeyim.Klomen tedavisi görüyorum 3 aydır ama 1 sonuç alamadık bu ayda tedavidende cevap alamasak iğneli tedaviye başlıcağımızı söyledi dr'um  aranızda böyle tedavi gören varmı.Bana cvp verirseniz sevinirim

mitna

ben de 4 aydan beri klomen tedavisi görüyorum.geçen ay 3 yumurta oluşmuştu,doktor da umutlu konuşmuştu ancak olmadı:(şimdi tekrar içtim 4 gün sonra kontrole gidicem.bir de prolaktin hormonu da engelliyormuş gebeliği.benim prolaktin hormonumda 45 çıkmıştı.29 falan olması gerekiyormuş.onun için  de ilaç kullanıyorum.ama klomen kist yapacak diye çok korkuyorum.günde 4 tane içiyorum çünkü.doktorum birşey olmaz dedi ama korkarak içiyorum yine de:(