BUDA BENİM KUZUMUN SAYFASI...

Başlatan sibell&gökhan, 12 Mayıs , 2007, 11:58:53

« önceki - sonraki »

sibell&gökhan

ARKADAŞLAR EN KISA ZAMAN OĞLUM GÖKHAN ÖZEN ANNESİ YANİ BEN DENİZ SİBEL VE BABAMIZ TUNCER KISACASI TÜM SEVDİKLERİMİZİN RESİMLERİNİ SAYFAMIZDA GÖREBİLECEKSİNİZ.İŞALLAH  ::)

YA ASLINDA İŞ YERİMDEKİ BİLGİSAYARIMIZDA RESİMLERİMİZ VAR AMA Bİ TÜRLÜ BECERİPTE KOYAMADIM NEDENİNİ Bİ TÜRLÜ ANLIYAMADIM. :icon_scratch:

DUR BAKALIM TEKRAR DENİYECEM  İYİ ŞANSLAR BANA

sibell&gökhan

OLMADI İŞTE YA  :cildir: :cildir: :cildir:ÜZEREYİM

NEYSE AMCAMIZ VE EYLEM ANNEMİZ BİZİM YERİMİZE (ONLAR DAHA İYİ ANLIYOLARDA BİLGİSAYARDAN)
ONLARA SÖYLİYEYİMDE BİZE YARDIMCI OLSUNLAR.
ARKADAŞLAR DUALARINIZI BEKLİYO  :k06:

estim

sayfanız hayırlı olsun canım. kuzunun  :D fotolarını bekliyoruz  :k06:

estim

:k06: ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN  :flowers:

sibell&gökhan

HEPİMİZİN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN. :flowers: İŞALLAH GÜZEL BİR GÜN GEÇİRMİŞSİNİZDİR.BİZ ÇOK EĞLENDİK SEVDİKLERİMİZLE BERABER MÜKEMMEL BİR GÜN GEÇİRDİK.SENEYE YA NASİP.

mumkule

Biz oğlumal başbaşaydık. Pazara gittik maydonoz aldık  :D
Yavrucuğunla uzun ve sağlıklı seneler dilerim ben de... :nazar:

sibell&gökhan

kuzum benim dün akşam bizi çok korkuttun neden ağladın öyle bi türlü anlayamadık bilmeyerek canınımı yaktım senin. kuzum ben senin iyiliğini istemiştim bir hevesle sebze çorbanı yemeni istedim ama sen durup dururken ağladın.içim parçalandı senin bir damla gözünün yaşına kurban olurum ben.şuan sana bunları yazarken bile yüreğim acıyor.hiç böyle ağlamamıştın daha önce hiç göz yaşlarını görmemiştim.demekki herşeyin bir ilki oluyomuş.
o kadar çok korktumki ne yapacağımı bilemedim o acımla babana kızdım.o bile şok yaşadı canım sevgilim özür dilerim....ama lütfen beni anla çok telaş yaptım çünkü.oğlumuz nefes almakta bile zorlanıyodu.
kuzum işallah böyle bişey birdaha başımıza gelmez.
aşkımızın meyvesi biz seni okadar çok seviyoruzki.
sen hasta olma annem biz sana gelecek bütün hastalıklar bizim olsun.
allah bizim canımızıda sana versin.. :sad1:

sibell&gökhan

canım kuzum az önce baban aradı ve dişinin çıktığı haberini verdi o kadar çok sevindimki akşam iş çıkışımı sabırsızlıkla bekliyorum.kuzum benim bugün tam 144 günlüksün doğumun gibi diş çıkartmanda çok erken oldu.allah bilir damatlığında acele olacak heralde.bi gün kapı çalacak anne ben evlendim işte karım tanıştırayım....

tabi benim kalbim ona dayanırmı bilmem.

kuzum benim incilerimiz hayırlı olsun

sibell&gökhan

canım kuzum hergünümün 9 saati senden ayrı olmak o kadar çok zor geliyoki seni çok özlüyorum ama herşey senin iyiliğin için  :binkybaby: benim
annesinin kuzusu napıyon kimbilir şimdi.
babanla iyi vakit geçirmişsiniz gezdirmiş baban seni kıskandım sizi keşke bende sizinle beraber olabilseydim.ama malesef olmuyo işte.
pazar günü işallah tüm gün bizim doyasıya vakit geçirecez gerçi sana doyum olmazda cennet kokulu kuzum benim seni kocaman  :opucuk:
annen seni çokk seviyor...

Almiş'inAnniş'i

sayfanız hayırlı olsun, en güzel ilklerle dolsun sibelcim  :flowers:
resim bekliyoruuuuuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz  :hello2:

sibell&gökhan

sağol razicim.iyidileklerin için teşekkürler.
işallah ya bende çok istiyorum resimlerini eklemek ama bakalım kısmet
yapıyorum yapıyorum olmuyo  :cildir: :cildir:

esra_yesiloz

sayfanız hayırlı olsun sibelcim. çok duygulandım yaa yazdıklarını okuyunca annelik böyle bişi olsa gerek yakında bende bu günleri görücem inşallah allah bebişini nazardan korusun cnm  :nazar:

Almiş'inAnniş'i

niye olmuyo  :icon_scratch: ne hatası veriyo  ???

Alıntı yapılan: sibell - 23 Mayıs , 2007, 17:16:11
sağol razicim.iyidileklerin için teşekkürler.
işallah ya bende çok istiyorum resimlerini eklemek ama bakalım kısmet
yapıyorum yapıyorum olmuyo  :cildir: :cildir:

sibell&gökhan

razicim  sanırım boyut büyük geliyo eklemek istediğiniz resimler ayarlara uymuyo falan gibi bişeyler yazıyo
o kadar güzel resimlerimiz varki
sinirden çatlıyacam ya  :crybaby2:

sibell&gökhan

esracım teşekkür ederiz iyi dileklerin için. :flowers:
allah sanada yaşatsın işallah o kadar güzel bir duyguymuş ki tarifi hiçbir şekilde mümkün değil.allah bütün çocuk isteyenlerin yüzlerini güldürsün.
allah bütün meleklerimizi nazarlardan korusun
amin amin amin