28 Nisan , 2024, 15:21:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BUDA BENİM KUZUMUN SAYFASI...

Başlatan sibell&gökhan, 12 Mayıs , 2007, 11:58:53

« önceki - sonraki »

sibell&gökhan

kuzum benim türker amcan sana yeni bir internet sitesi kurmuş.burdan amcana çok teşekkür ediyoruz ellerine kollarına sağlık  :flowers:
www.gökhansibel.blogspot.com
harika olmuşşşşşşşşşşşşşş   mis missssssssss

Almiş'inAnniş'i

aaaaaaahhhhhhhhhhh bir türker amcamız olamadı   :-\

sibell&gökhan

kıyamam kıyamam aşk olsun söyliyeyim sizede yapsın canım nedemek  ;)
almira herşeye değer annesi  :love9:

estim

canım yeni siteniz hayırlı olsun   :icon_thumright: güle güle eskitsin kuzucuk  :laughing7:

sibell&gökhan

SAĞOL CANIM ÇOK TEŞEKKÜE EDERİZ  :icon_thumright:

esra_yesiloz

yeni siteniz hayırlı olsun sibelcim yakışıklımızın  güzel güzel resimlerini koy emi oraya gören kızlar bayılsınnn  :hello2:

sibell&gökhan

ESRACIM SAĞOL CANIM  ;) Nİ DİMİK KOYARIM TABİYKİ    :tongue3:

jbdun

sibelcim amcanızın ellerine sağlık, sayfası hayırlı olsun gökhan beyin :hello2:

ღ°cerenay.♥.

siteniz hayırlı olsun canım,  alpercik uyumaya devamederse inşallah sitenizide gezeriz  :D

sibell&gökhan

JBDUN teşekkür ederiz canım gerçektende ellerine sağlık oğlumu okadar çok seviyolarki bi bilsen varya eltim 10 yıllık evliler ama malesef çocukları olmuyo hiç bir sorunda yok ama ALLAH tan işte işallah onlarında tez zamanda rabbim yüzlerini güldürür.gökhanımızı kendi çocukları gibi seviyolar.

sibell&gökhan

CERANAYCIM sanada çok teşekkür ederim alper paşa yeterki uyusunda sen girmesende olur canım benim sitemize nasıl iyidir işallah alper ?

hadi alper eeeee eee pişşşşşşş pişşş pişşşşşşşş annenin bak çok işi var  :binkybaby: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:

jbdun

Alıntı yapılan: sibell - 09 Haziran , 2007, 15:57:06
JBDUN teşekkür ederiz canım gerçektende ellerine sağlık oğlumu okadar çok seviyolarki bi bilsen varya eltim 10 yıllık evliler ama malesef çocukları olmuyo hiç bir sorunda yok ama ALLAH tan işte işallah onlarında tez zamanda rabbim yüzlerini güldürür.gökhanımızı kendi çocukları gibi seviyolar.

amin canım inşallah :amin:

ღ°cerenay.♥.

uyuyor hala paşam ama acıkmış bi yandanda elini emiyor, hem acıyorum alıp emzireyim diyorum ,
hemde ,rahat rahat yaz kızım  sonra alırsın diyorum... :k06:

sibell&gökhan

:ehi:  beni  cerenay oldu canım kesin yazmıştır biyere bir ara sana hatırlatır sen hiç merak etme
:hungry: :hungry: acıktım anneeeeeeeeeeeee  :k06:

ღ°cerenay.♥.

ensonunda dediği oldu ,tek elle nasıl yazcaz artık bakalım ::)