düşük

Başlatan fazilet, 22 Ekim , 2008, 19:39:52

« önceki - sonraki »

düşükle ilgili bilgiler

düşük
0 (0%)
düşük
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 0

fazilet

arkadaşlar düşük yapmak çok kötü bir durum insanın piskolojisi alt üst oluyor

fazilet

2 ay önce 3 aylık bebişimi düşürdüm çok kötü bir durum Allah kiseye böyle birşey yaşatmasın çok zor bir durum
şuan tekrar hamiş olma çabasındayım ancak psikolojimi böle düzelte bilirim. yoksa aklımdan çıkmayacak o düşük sahneleri

tubis

geçmiş olsun canım.

Allah tekrar nasip eder inş.

düşük sebebi neydi ?

fazilet

düşük sebebini tam olarak bilmiyorum ama hiç rahat durmadım badana boya birde kapıları boyadım
boyanın içine de tiner katmıştım tiner yapabilirmi bilmiyorum bebeğin kalp atışları yoktu kontrole gittiğimde o akşamda düşürdüm zaten

tubis

anladım canım . ever boya kokusu tiner kokusu vede kendini çok hırpladıysan ki öyle olmuşa benziyor olabilir.

inş. 2. si olursa daha dikatli olursun

fazilet

herkez bana dedi ama ben dinlemedim  2. daha dikkat edeceğim

efsane

üzülme canım yiycek ekmegi yokmuş bende 6 haftalık bebegimi düşürdüm 4 ekimde bayramda ne acı bi bayramdı benim için ama hamd olsun rabbime saglıgım olsun rabbim hayırlı saglıklı evlat nasip etsin hepimize.ben unuttum gecti gitti sende unut verende Allah alanda Allah.ayrıca ben dikkat ettim yattım ama işte rabbim yazmmış kaderime ve bebegimin yiycek ekmegi yokmuş olsun kısada olsa hamişliği yaşadık rabbim bidahkine saglılı hayırlı evlat nasip etsin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

fazilet

ben 1.5 sene korunmadığım halde olmamıştı sonunda hamile kaldım ama oda 3 aylıkken düştü belkide o yüzden unutamıyorum

fazilet

yine olmaz diyede çok korkuyorum

selinim

faziletcim cok uzuldum allahim insallah en kisa zamanda 2.sini nasip eder.uzulme yine bebegin olur.ama kendine ilk 3 ay cok dikkat etmen lazim.en tehlikeli aylar.bol bol dinlen dunyanin ne isi biter nede gucu.bebis daha onemli oldumu canim bide herzaman gulumse moralini yuksek tut. :laughing7: tecrube konusuyo  :ehi:

bal küpü

faziletçim öncelikle çok geçmiş olsun canım.çok üzüldüm.bende 2 aylııken düşük yapmıştım hiç korunmadığım halde 1.5sene üstüne hamile kaldım.biraz geç oldu ama herbünye bir değil.senin belki daha tez olur.ama  çok stres yapma ben çok stres yapmıştım olmuyo diye her ay bekelrdim acaba oldumu diye sonra bianda nası moralim bozulurdu olmadı diye bilemezsin.doktorum bile düşünme akışına bırak demişti  bizaman sonra tamamen aklımdan sildim olmasada olmasın dedimki olmuş. :D

starfish

Geçmiş  olsun canım.Çok uzuldum , ama lutfen birdahaki  sefere etrafındakileri biraz dinle
Bu işler hiç şakaya gelmiyor.Tekrar geçmiş olsun.,,yine de her işte bir hayır vardır canım.

bal küpü

SELİNİM SÖYLEMEDEN GEÇEMİYCEM MASALLAH KIZIN ÇOK GÜZEL VALLA GÖZ OLACAK KALDIRSEN ORESMİ

mami2009

Herkese Selam,ben yeniyim burda.Sizinle Hikayemi paylasmak istedim,belki acim biraz hafifler.
Ben 9 gün önce 4,5 Aylik Bebegimi Umudumu sessizce dünyaya getirmek zorunda kaldim.Enfeksiyon dediler,rahim acildi tutamadim oglumu,saramadim kollarima alamadim. :crybaby2:Allaha siginiyorum,insallah en kisa zamanda karnim dolar.
Bir Kizim var 6 yasina gircek,arayi cok actigimiz icin bebek özlemim o kadar cokki,farkinda bile degilmisim.

Angel

mami2009 hosgeldin canim aramiza cok ama cok gecmis olsun ,hayirlisi degilmis canim uzulme Allahim herkesede hayirli saglikli evlatlar versin.    :amin: :amin: