28 Nisan , 2024, 04:48:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

düşük

Başlatan fazilet, 22 Ekim , 2008, 19:39:52

« önceki - sonraki »

düşükle ilgili bilgiler

düşük
0 (0%)
düşük
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 0

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

Alıntı yapılan: mami2009 - 06 Kasım , 2008, 13:02:59
Herkese Selam,ben yeniyim burda.Sizinle Hikayemi paylasmak istedim,belki acim biraz hafifler.
Ben 9 gün önce 4,5 Aylik Bebegimi Umudumu sessizce dünyaya getirmek zorunda kaldim.Enfeksiyon dediler,rahim acildi tutamadim oglumu,saramadim kollarima alamadim. :crybaby2:Allaha siginiyorum,insallah en kisa zamanda karnim dolar.
Bir Kizim var 6 yasina gircek,arayi cok actigimiz icin bebek özlemim o kadar cokki,farkinda bile degilmisim.

mamicim lütfen üzülme rabbim inş kollarını boş bırakmaz her zaman saglıklı düşün ve rahat ol şükür etki bir melegin var rabbim onun ömrünüde ona versin canım çok geçmiş olsun
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

mami2009

Amin Arkadaslar,Allah kimseye yasatmasin Allah elimizdekilerin acisini göstermesin.Zaten inancim,ayakta durmami sagliyor.Sabretcez baska caresi yok.
Siz hamissiniz anladigim kadariyla.

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

BANA SORUYORSAN MALESEF DEGİLİM MAMİCİM İNŞ ÇOK KISA SÜREDE OLUCAM TÜP BEBEK TEDAVİSİS GÖRÜYORUM BEN İLK DENEME BAŞARISIZ OLDU ŞİMDİ İKİNCİ İİİÇİN GÜN SAYIYORUM KISMET SE 17 KASIMDA İGNELERIME BAŞLIYCAM
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

mami2009

Okudum Tülincim,Allahim yardimcin olsun,tez zamanda sana bi bebis nasip etsin INSALLAH.Hep böyle umutla bak gelecege!

ceylin eslem

b ende yakın bir zamamda kürtaj olmak zorunda kaldım gerçektende çok kötü bir şeymiş.çabuk atlattım ama tv de falan böyle sahneler izledigimde hemen yaşadıklarım aklıma geliyor bebeğim aklıma gelip ağlıyorum.allah hiç kimseye yaşatmasın

samira

Alıntı yapılan: fazilet - 22 Ekim , 2008, 20:46:12
ben 1.5 sene korunmadığım halde olmamıştı sonunda hamile kaldım ama oda 3 aylıkken düştü belkide o yüzden unutamıyorum
faziletcim benimde sende 1.5 ay daha buyuktu anomalılydı dusukle dogum yaptım.canım bende sonra hayata kustum meslegımı bıraktım. ama gecen ay dr gıttım drklomen basladı. ve sut hormonum yuksektı. onu dusurmek icin doperjın kullandım bu ay 4 hafta 2 gunluk hamileyım bı baktır sut hormonuna yuksek olunca gebelıkten koruyodu.tekrar gecmiş olsun seni cok ıyı anlıyorum ama 2 onu untturuyor allah nasip etsin

ASLII

CEYLİNCİM MERABA BEN ASLI BENDE ARANIZA YENİ KATILDIM BU KONUDA SENİ ÇOK İYİ ANLIYA BİLİYORUM BEN YAKLAŞIK 1,5 AY ÖNCE 8 HAFTALIK BEBĞİMİ ALDIRMAK ZORUNDA KALDIM İNŞ ALLAH İKİMİZEDE VE BÜTÜN İSTEYENLERE TEKRAR BEBİŞLER VERİR

sibel28

Rabbim inşallah hepimize  en kısa zamanda hayırlı evlatlar verir...

zelis

bende gectigimiz ramazan ayinda 9 haftalik bebegimi dusurdum arkadaslar gercekten cok zor biseymis,
benim 7 yasinda bi oglum var , arayi cok acmisim bebegimi kaybedince anladim bunu ...
dusuk sonrasi strese bagli mide rahatsiligi gecirdim bi haftada 4 kilo verdim  gercekten cok zor , Allah hepimize sabir versin
simdi hala deniyorum artik kismet diyorum ..
her ay gun saymaktan yoruldum , bu kadar bebek istedigimi bilmiyordum ...

efsane

canim rabbim ogluna saglikli uzun omur versin inseallah ikincide gelir pesine uzulme bende ekimde kurtaj olmustum ve beinm ilk gebeligimdi nasil istiodum anlatamm dr bebek rahim agzina gelmis diyince pat dustum bayildim bende 46 kilaya dustum ama hamd olsun toraladim kendimi rabbim hayirlisini nasip etsin inseallah ben artik kafaya takmiyom belki suan korunuyoz die ama napalim kismet

sena

bende 2 kez bebeğimin kalp atışları duyulmadığı için kürtaj olmak zorunda kaldım. ilki normal hamilelikti 9.5 haftalıkken öldü ve  aldırmak zorunda kaldım ikinci gebliğim fsh yüksekliği yüzünden tüp bebek tedavisiyle oluşmuştu ama oda aynı şekilde 2.5 aylıkken öldü ve kürtaj oldum aynı acıyı 2 kez üst üste yaşamak beni çok yıprattı ama 6 ay geçti üzerinden ve artık toparlandım rabbim kimseyi bu şekilde sınamasın dr lar artık anne olamayacağımı yumurtalıklarımın çalışmadığını söylüyor ama ben umudumu yitirmedim rabbim ol der ve olur
yüce allahım hepimizin yüzünü güldürsün  :amin:  :amin:  :amin:

mami2009

Alıntı yapılan: zelis - 19 Ocak , 2009, 21:55:09
bende gectigimiz ramazan ayinda 9 haftalik bebegimi dusurdum arkadaslar gercekten cok zor biseymis,
benim 7 yasinda bi oglum var , arayi cok acmisim bebegimi kaybedince anladim bunu ...
dusuk sonrasi strese bagli mide rahatsiligi gecirdim bi haftada 4 kilo verdim  gercekten cok zor , Allah hepimize sabir versin
simdi hala deniyorum artik kismet diyorum ..
her ay gun saymaktan yoruldum , bu kadar bebek istedigimi bilmiyordum ...

Zeliscim sende benim gibi arayi cok acmissin,bende 6 sene sonra ikinciye hamile kaldim ve 18 haftalikken düstü.
Ümidini yitirme,Allah en kisa zamanda tekrar nasip eder insallah.

zelis

amin mami , hersey kader kismet , biz ne kadar istesekte , ugrassak ta zamani geldimi hepsi olur insallah ,
Artik hic gun falan saymiyorum , gecen iki ay boyunca hesaplayicilardan yumurtlama gununden adet gunune kadar herseyi hesapliyordum ama bosuna  , kismet meselesi olacaksa zaten olur zamani geldimi ....

kendimi bosuna strese sokmusum , galiba dusukten sonra kendimi daha cok cocuga verdim ve psikolojik olarak etkilendim ...

merveli_2008

:hello2:mrb bend eyenı evlıyım 7aylık ve 11subabtta kurtaj oldum  bebegım ıkı aylıktı ve gelısemedı kanamam basladı kurtaj oldum cok zor durum ama bana doktor 3AAY BEKLEMEN EGEREK YOK DEDI BENDE HAYIRLISINI ISTIYORUM HERSEYIN HAYIRLISI RABBIM ISTESIN TEKRAR BIZE BIRERE BEBEK TEKRARA VERSIN INS TEZ ZAMMNDA GEBE OLDUGUMUZU DUYURALIM INS :basardim:

se__vil

acın büyük geçmiş olsun biliyorum ama bide bizi düşün sende yine çocuk var bizde hiç yok 2 kere kürtaj oldum bunu düşün teselli et kendini canım olur inşallah allah gönlüne göre versin herkeze arkadaşlar