hamilelikten sonra mutlaka karnınızı bağlayın!!!!1

Başlatan tuanam, 11 Mayıs , 2007, 14:03:18

« önceki - sonraki »

tuanam

valla arkadaşlar doğum yaptığınız gibi karnınızı bağlamanızı tavsiye ederim. göbek falan kalmıyomuş arjkadaşımdan duydum.
ben yapamadım ama o yaptı ve şu anda hiç fazlalığı yok eski halina döndü.doğum yapalı 7, 8  ay oluyo ...

Emine

Ben de duydum ama doktorum çok sakıncalı kesinlikle yapmayacaksın dedi .

tuanam

BENDE BAĞLAYAMADIM DOKTORUM ÖYLE SÖYLEDİ BANA DA NE YAZIK Kİ ŞİMDİ GÖBEĞİM KALDI  :laughing7:

jbdun

ben de bağlamadım göbek duruyo :cildir: gider inşallah,yoksa yandım,kıyafetlerim olmuyoo :ehi:

nagihan

tuanam

benimde kilolar duruyo valla sanırım hamilelik boyunca 16 kilo falan aldım. doğuma 70 kilo ile girdim şimdi tahmini kilom 63 falan daha var yani anlıcanız 10 kilo falan kaldı. korse bende giydim.

Almiş'inAnniş'i

bağlatma olayını benim dr. da önerdi. bağlayın mutlaka dedi ama ben hem dikişlerin acısı hem meme ucu yaralarının acısına birde onun acısını ekleyemedim.  :y25:

tuanam

:ehi: karın bağlaması dikişler açısındanda iyi diye biliyorum. sıkı tutuyomuş...

adalet

Alıntı yapılan: safakrazi - 14 Mayıs , 2007, 16:39:04
bağlatma olayını benim dr. da önerdi. bağlayın mutlaka dedi ama ben hem dikişlerin acısı hem meme ucu yaralarının acısına birde onun acısını ekleyemedim.  :y25:

bende razi gibi dikis ve gogus acilarinda baglamadim buyuk oglumda baglamistim faydasini gordum bunda baglamadim 40 cikarsa korse giymeyi dosunuyorum ozamanda ise yararsa :k06:iyi olur

tuanam

:muzz: arkadaşlar 57 kiloya düşmüşümmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm  :D

nagihan

banada doktorum korse önerdi. biri bağla der biri korse der valla kafam karıştı geçende korse giyme çıkartınca efendim deri sarkarmış lafını duydum. ne yapacağımı şaşırdım valla

burcu-emir

salı gününden beri korse giyiyorummmm.karnımda bayağı bir fark var

Almiş'inAnniş'i

nasıl bir korse bu, bende alıcam ama epeyce yüksek olmalı göğüs altına kadar  :-\

tuanam

SAFAKRAZİCİM  DİZ ÜZERİNDEN BAŞLAYAN GÖĞÜS ALTINA KADAR OLAN KORSELER VAR ONLAR İYİ. TAZSİYE EDERİM 15 YTL FALAN

burcu-emir

razicim gögüs altından bacaklara kadar devam eden bişey...biraz zorluyo insanı ama remen göbiş farketti