hamilelikten sonra mutlaka karnınızı bağlayın!!!!1

Başlatan tuanam, 11 Mayıs , 2007, 14:03:18

« önceki - sonraki »

nagihan

bende ten marka aldım.göğüs altından diz kapaklarına kadar. fitayıda 58 ytl

SEVİNÇ

SEZERYAN kemeri takanınız varmı?
Kızlar korse kaç günden sonra giydiniz?

Almiş'inAnniş'i

hayatım sen ne marka aldın ve nerden aldın? nagişinki biraz tuzlu  :honk:

Alıntı yapılan: tuanam - 21 Mayıs , 2007, 09:39:55
SAFAKRAZİCİM  DİZ ÜZERİNDEN BAŞLAYAN GÖĞÜS ALTINA KADAR OLAN KORSELER VAR ONLAR İYİ. TAZSİYE EDERİM 15 YTL FALAN

nagihan

evet razi fiyat biraz tuzlu. şimdi hatta dün vücudu saranınkinden istiyorum. ama ahmet olmaz dedi. çünkü emziriyorum ya göğüsleride sıkıca sarıyor. ben onu giyemezmişim.
http://www.ten.com.tr/shop/detay.asp?m=2&k=1&k2=Korse&u=112048

tuanam

VALLA PAZRLARDA BİLE VAR O KORSELERDEN 15 YTL SADECE BAYA GÜZEL O KADAR PARA VERMEYİN BENCE

esra_yesiloz

AKRABAM KULLANDI 3DOĞUM YAPTI 3ÜNDEDE KORSE KULLANDI ESKİSİNDEN DAHA ZAYIF Bİ SORUN OLMUYO BİLDİĞİM KADARIYLA SANIRIM BENDE DOĞUMDAN SONRA KORSE KULLANIRIM BOL BOL SU İÇMEK LAZIM

Almiş'inAnniş'i

evet canım sıkı sütyen bile takmak sütün oluşumunu olumsuz etkiliyor giyme bencede

Alıntı yapılan: nagihan82 - 24 Mayıs , 2007, 22:48:02
evet razi fiyat biraz tuzlu. şimdi hatta dün vücudu saranınkinden istiyorum. ama ahmet olmaz dedi. çünkü emziriyorum ya göğüsleride sıkıca sarıyor. ben onu giyemezmişim.
http://www.ten.com.tr/shop/detay.asp?m=2&k=1&k2=Korse&u=112048

tuanam

evet razicim sıkı sütyen sütü azaltıyo sakın kullanmayın kızlar.....

Tebessüm :)

niye sakıncalıymış acaba doğum sonrası korse takmak? bu dr lar iyice aştılar artık. korse takmadım doğumdan sonra çokkkk pişmanım. :BangHead:

desree (Özlem)

Alıntı yapılan: REMZİYE (razi) - 14 Mayıs , 2007, 16:39:04
ben hem dikişlerin acısı hem meme ucu yaralarının acısına birde onun acısını ekleyemedim.  :y25:

aynen o yüzden duruyor yerinde :sad1:

Allahım;değiştirebileceklerim için güç,değiştiremeyeceklerim için sabır, her ikisi arasındaki farkı anlamam için akıl ver

mavili

evet dogru dogumdan sonra korse kullanmak göbek kalmasını engelliyor anneannem her dogumumdan sonra kuşak baglardım derdi eskiler bu işi biliyor ve gerçekten zapzayıftı düşük bel pantolon giymek mesela bel çevresi yaglarının serbest kalmasıyla genişlemesine neden oluyor yani yaglar serbest kalınca gevşiyor sıkı tutmak lazım tüm vücudu saran cinsten olmasına gerek yok sadece göbegi sarsa yeter yada gögüs altından dize kadar uzananlar var oda olabilir şimdiden hazırlayın dogumdan sonra kimsenin aklına gelip alamaz sarkık göbekli olmak istemeyiz degilmi

sevda

Ben takamadım fazla çünkü dikişlerim acıdı normal doğum yaptım ama sanırım bu bünyeylede alakalı şimdi eskiden ayva göbeğim vardı ona yakın göbeğim fazla değil ama korse kullanan arkadaşımda da halen varr malesef dediğim gibi bünyeyle alakalıda olabiliyor arkadaşlar aynı zamanda benim dr tam tersine eğer bağlarsan sarkar dedi ne bilim herkes farklı bişeyler söylüyor yaa... :-\

emosum

ben şimdiden korse aldım sonradan unuturum diye ;D

mavili

bende 1 ay önceden aldım eskiler  bişey biliyodur mutlaka sıkı sıkı tembih ediyor anneannem karnını bagla diye bakalım dogumdan sonra o telaşla aklıma gelecekmi?

emosum