Hoşgeldin melek,sefalar getirdin

Başlatan neslihan, 22 Ekim , 2008, 06:35:59

« önceki - sonraki »

neslihan

Güzeller akşam dayanamadım,idrar testi aldım cumartesi idrar testi yapmıştım belli belirsizdi.Dün akşam yaptım gayet belirgindi çok şükür.

Doktora cuma günü gitmeyi düşünüyorum.Annem hemen gitme diyor ama çok da beklememem gerekiyor diye düşünüyorum.

Çok şükür sonunda çift çizgiyi görebildim.Hayırlısıyla bir bebeğim doğar inşallah.

Ben hala inanamadığım için ancak ultrasonda görürsem felan emin olabilirim.

Rabbim hepimize nasip etsin.Hamilelere hayırlı doğumlar,bebişi olmayanlara hayırlısıyla bebişler.İnşallah herhangi bir sorunla karşılaşmam.Rabbim  hepimize yardım etsin.destekleriniz ve yanımda olduğunuz için çok teşekkürler. :flowers: :flowers: :love9:

Angel

:muzz:canim benim yaa cok sevindim Allah hayirlisini verir insallah hayirlisiyla sag salim dogurursun melegini .Allah yardimcin olsun kardesim. :opucuk:

sibel28

çok sevindim canım.inan pc senin için açtım neslihandan bir haber varmı diye düşünüyordum.çok sevindim Rabbim hayırlısıyla kucagına almayı nasip eder.

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

neslihancım bu nasıl güzel bir haberdir sabah sabah allahım sen arkadaşımın kollarını geri çevirme ya rabbim sende kavuştun hayaline melegim canım darısı en kısa sürede benım başıma çok sevindim ama çok inan ki rabbim kucagına almayı hayırlı dogumlar yapmayı nasip etsin canım öpüyorum seni
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

ametist

neslihancım çok sevindim rabbim sağlıklısını hayırlısını nasip etsin.hep inanamıyoruz sabırsız oluyoruz rabbim yardım etsin

neslihan

Canlarım çok teşekkür ediyorum inşallah Rabbim tüm isteyenlere verir.Annem ve kocamdan sonra sizlerle paylaştım.Beklediğinizi benim için dua ettiğinizi çok iyi biliyorum.Allah razı olsun hepinizden

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

neslihancım valla garip oldum ya ne bileyim çok sevındım valla çok güzel bir haber verdın bize allahım

oozge

hayırlı olsun neslıhancım senınle tanısmadık hıc sohbetımız olmadı  ama takıpteydım bende.
öncelıkle adım özge memnun oldumm neslicim. :-* sbah tulınle msn de konusurken soyledı cok sevındımm cok guzel bı haber bu yaaa
Allah ınş. onun tutunmasına ızın verır ve hayırlısıyla 9 ay sonraaaaa kucuk melege kavusursun cnm
sakın stres fln yapma cok ıyı beslen cok dıkkat et kendıne
o melek senın umudundu cunku. ve inş. dha gusel olck artık hrseyyy demiii ?????? ;) ;) ;)
:hello2: :hello2: :hello2:

mavili

neslihan canım nasıl mutlu oldum bilemezsin sonunda sen de kavuştun muradına Allahım sag salim tamamına erdirsin bence doktora gitme konusunda sen bilirsin ama 5-6 haftadan önce kalp atımı duyulmuyor sadece kese görünüyor ve ben gittigimde moralimi bozmuşlardı boş kese deyip ama bekledim 2 hafta sonra yine gittim bebegimin kalbi atıyordu

inşallah hiç bir sorun olmadan rahat ve huzurlu bir gebelik geçirirsin canım kendine çok dikkat et zaten bilirsin az çok dikkat etmen gerekenleri

en başta beslenmene dikkat et unutma sana muhtaç bir canlı taşıyorsun canım hayırlı ugurlu olsunnnnnnnn

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

neslihancım inan çok sevindim canım allah sağlık bir şekilde kucağına almayı nasip etsin...
artık iki canlısın kendine çok dikkat et stres ve üzüntüden uzak durmaya çalış, ev işleri ve ağır işlere dikkat et..

allahım isteyen herkese tülişimede en kısa zamanda versin  :amin: :amin: :amin:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

sagol selom canım arkadaşım benım inş en kısa zamanda hayırlısı rabbımden   :binkybaby: :love9: :k06:

neslihan

Alıntı yapılan: [[[QSq€€]]] - 22 Ekim , 2008, 10:14:20
hayırlı olsun neslıhancım senınle tanısmadık hıc sohbetımız olmadı  ama takıpteydım bende.
öncelıkle adım özge memnun oldumm neslicim. :-* sbah tulınle msn de konusurken soyledı cok sevındımm cok guzel bı haber bu yaaa
Allah ınş. onun tutunmasına ızın verır ve hayırlısıyla 9 ay sonraaaaa kucuk melege kavusursun cnm
sakın stres fln yapma cok ıyı beslen cok dıkkat et kendıne
o melek senın umudundu cunku. ve inş. dha gusel olck artık hrseyyy demiii ?????? ;) ;) ;)
:hello2: :hello2: :hello2:

Çok memnun oldum özgecim bende fotografına bakıp bakıp bu ne tatlı güzel kız diyordum :nazar:
Allah a çok şükür Rabbim yüzümü güldürdü.Dua eden etmeyen tüm arkadaşlarımdan Allah razı olsun.İnşallah kalp seslerini de duyarım bebişimin.

oozge

SAOL CNMMM YAA TEŞK EDERİMM  :flowers: :love9:
İNŞ. ICNDE KI TUM ISTEKLERIN DUALARIN KABUL OLURDA DDGN GBI O MINIGN KALP ATISLARINI DUYARSIN   HAMISLIGINI SORUNSUZ SIKNTISIZ ATLATIRSIN  :amin: :amin: :amin:

efsane

ay canım benim gördünmü rabbim dualarımızı kabul etti allahım sag sagllim kucagına almayı nasip etsin rabbime hamd olsun hadi sıra tülinimde allahım onda hayırlı bi evlat nasip etsin sonra aysun ve ben gelicem peşinize allahın izniyle canım ya valla cok sevindim dualarım seninle  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

neslihan

İnşallah canlarım inşallah herşey gönlünüzce olur.