27 Nisan , 2024, 19:49:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hoşgeldin melek,sefalar getirdin

Başlatan neslihan, 22 Ekim , 2008, 06:35:59

« önceki - sonraki »

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

lalecim çok sagol canım benim inş bizde o güzel haberleri vercez sana
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

selinim

neslihancim adim arzu bebis haberine coooooooook sevindim allahim hayirlisiyla kokusunu duymani nasip etsin darisi once tulin cimin sonrada tum isteyenlerin basina  :amin:  :nazar:  :occasion16:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

arzum çok sagol kuşum canım arakdaşım benım sagolasın bütün dilekleriniz gerçek olsun inş canım benım

bir melek diliyorum

okuyunca çok sevindim neslihan.inşallah rahat ve sorunsuz bir hamilelik geçirirsin.allah senin dualarını kabul etti darısı tüm isteyenlere inşallah.

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

AMİN İNŞ SENIN DEMI BEBEGIN YOK HENUZ BİR MELEK DİLİYORUM ?

servem

neslişimmmmmm çok mutlu oldum Allahım dualarını kabul ettiii inşallah ben de senin gibi en kısa zamanda müjdeli haberimi vercem... Allah ım annalı babalı büyütsün inaşşall hayırlısıylaevladına kavuşmayı nasip etsin canm benm

efsane

Alıntı yapılan: ღ°•.♥.•°ღ∂υуgυѕєℓι ღ°•.♥.•°ღ - 22 Ekim , 2008, 14:37:38
lalecim çok sagol canım benim inş bizde o güzel haberleri vercez sana
inşalaah canım inşallah rabbim yar ve yardımcımız olsun :amin: :amin:

neslihan

Alıntı yapılan: selinim - 22 Ekim , 2008, 14:40:41
neslihancim adim arzu bebis haberine coooooooook sevindim allahim hayirlisiyla kokusunu duymani nasip etsin darisi once tulin cimin sonrada tum isteyenlerin basina  :amin:  :nazar:  :occasion16:
CANIM ÇOK MEMNUN OLDUM.İYİ DİLEKLERİN İÇİN ÇOK SAOL.İNŞALLAH HAYIRLISIYLA YAVRUMA KAVUŞURUM.ALLAH TÜM İSTEYENLERE NASİP ETSİN İNŞALLAH

efsane

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:İYİ HABERLERİNİ BEKLİYOM İNANN SENİN KADAR HEYCANLIYIM ŞKÜRLER OLSUN RABBİME BAŞLIYOZ HAMİŞ KALMAYA AMA NOLUR DİKKAT ET KENDİNE YEMEN İÇMENE OLURMU CANIM BENİM HADİ BAKALIM RABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:

neslihan

Amin canım dikkat edicem cuma günü doktora gidicem.Acaba görünür mü bilmiyorum çünkü en fazla 2-3 haftalık felandır sanırım.O zaman tam olarak içimde meleğimin olduğuna inanıcam Allah ın izniyle.

efsane

nisanur

canım benim hayırlı olsun.fırsat buldukça dinlenmeye çalış özellikle ilk üç ay.Rabbim hayırlısıyla sağlıklı şekilde kucağına aldırır inşaallah, bekleyenlere de tez zamanda nasip eder inşaallah.

munuş

gözün aydın neslihancım allah tamamına erdirsin inşallah sıkıntısız rahat bi hamilelik nasip etsin inşallah canım benim darısı tüm isteyenlerin başına  :opucuk:

selinim

Alıntı yapılan: ღ°•.♥.•°ღ∂υуgυѕєℓι ღ°•.♥.•°ღ - 22 Ekim , 2008, 14:44:31
arzum çok sagol kuşum canım arakdaşım benım sagolasın bütün dilekleriniz gerçek olsun inş canım benım
nedemek canim ya bak gor sen gercekten cok iyi bi anne olcaksin icime oyle doguyor bunu tum kalbimle istiyorum tabi guzel allahimin izniyle  :amin: asla vazgecme  :alkış: sana bir melek gelecek sanki icimede kiz doguyo  :angel12: icimemi dogdu ne aksam aksam  ;D  :hieyt:  :flowers:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

arzucum agzın bal yesin valla sabah sabah inş içine dogan gerçeklerim allahım amin  :amin: :amin: