GÜNCE (Barış Bebek&Sema Anne Ne Düşünür Ne Yapar)

Başlatan sema_aksu, 08 Mayıs , 2007, 01:00:05

« önceki - sonraki »

sema_aksu

YAZIN GELMESİNİ HER YIL BÜYÜK BİR SABIRSIZLIKLA BEKLERİM. AMA BU YIL BAŞKA. HER ZAMANKİNDEN DAHA HEYECANLA BEKLİYORUM. ÇÜNKÜ OĞLUM 1 YAŞINI DOLDURACAK, DENİZE GİRECEK, TOMBİŞ EL VE AYAKLARINI AÇIKTA BIRAKAN KIYAFETLER GİYECEK... :love7: GEÇENLERDE HAVA HİÇ OLMADIĞI KADAR SICAK OLMUŞTU BU BAHAR İÇİN. SABIRSIZ SEMA HEMEN OĞLUNUN DOLABINI AÇIP, KISA KOLLU-BACAKLI BİR KIYAFETİNİ GİYDİRDİ OĞLUNA. ;D TABİİ SONRA OTURTUP YERE ÇITIR ÇITIR YEDİ. :laughing7: AFFET BENİ OĞLUM, SEN BÖYLE HER CIBIL OLDUĞUNDA DAYANAMIYORUM, DELİ GİBİ ÖPÜP DURUYORUM SENİ.  :k06: AMA SENİN BUNDAN HİÇ ŞİKAYETİNİN OLMADIĞI BELLİ, KAHKAHALAR ATTIĞINA BAKILACAK OLURSA... ;)

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Emine

sema_aksu

EMİNE'CİĞİM HIZIR GİBİ YETİŞTİN VALLA. BEN DE TAM SANA BİR ŞEY SORACAKTIM. FOTOĞRAFLARI COPY-PASTE YÖNTEMİYLE CEVAP ALANINA KOPYALAYAMIYOR MUYUZ? BEN DİĞER FORUMDAKİ SAYFALARIMI WORD DOSYASI OLARAK SAVE ETMİŞTİM. ŞİMDİ ORADAN KOPYALAMAK İSTEDİĞİM YAZI VE RESİMLER VAR, TEKRAR FOTOĞRAF FOLDER'LARI ARASINDA AYNI FOTOĞRAFLARI ARAMAK İSTEMİYORUM. BUNU NASIL YAPABİLİRİM?

SEN BU MESAJIMI OKUR MUSUN Kİ ACABA? ??? :-\

masserati

yaw ben buluşmadan mı kaçıyorum :honk: sanki öyle demişsin :honk: ??? e hadi pazartesi buluşalım ama erken buluşalım sonradan çok kalavbalık oluyomuş niye söylemedin demeyin :-[

masserati

barışşşşşşşşşşşş yaz geldi çiçekler açtı ,kollar bacaklar ortaya çıktı.kollayın kendiniziiiiiiiiiiiiiiii :-[ MAŞALLAH SANA TEYZECİM

sema_aksu

OLUY. PAZARTESİ BANA UYAR. MSN'İ NİYE AÇMIYORSUN Kİ? :dontknow:

masserati

ayçanın sayfada e-bebek demişsin hmn kokusu geldi ve hemen pc yi açıp baktım :tongue3:

mumkule

Alıntı yapılan: sema_aksu - 25 Mayıs , 2007, 11:28:23
YAZIN GELMESİNİ HER YIL BÜYÜK BİR SABIRSIZLIKLA BEKLERİM. AMA BU YIL BAŞKA. HER ZAMANKİNDEN DAHA HEYECANLA BEKLİYORUM. ÇÜNKÜ OĞLUM 1 YAŞINI DOLDURACAK, DENİZE GİRECEK, TOMBİŞ EL VE AYAKLARINI AÇIKTA BIRAKAN KIYAFETLER GİYECEK... :love7: GEÇENLERDE HAVA HİÇ OLMADIĞI KADAR SICAK OLMUŞTU BU BAHAR İÇİN. SABIRSIZ SEMA HEMEN OĞLUNUN DOLABINI AÇIP, KISA KOLLU-BACAKLI BİR KIYAFETİNİ GİYDİRDİ OĞLUNA. ;D TABİİ SONRA OTURTUP YERE ÇITIR ÇITIR YEDİ. :laughing7: AFFET BENİ OĞLUM, SEN BÖYLE HER CIBIL OLDUĞUNDA DAYANAMIYORUM, DELİ GİBİ ÖPÜP DURUYORUM SENİ.  :k06: AMA SENİN BUNDAN HİÇ ŞİKAYETİNİN OLMADIĞI BELLİ, KAHKAHALAR ATTIĞINA BAKILACAK OLURSA... ;)

Ya Allah'ım Ya Rabbim çıldırır insan valla  :hungry:  :nazar: Ben de çok heyecanlanıyorum yaz geldi diye  :hieyt: Aa du aklıma gelmişken şu sualtı fotograf makinalarından bakacaktım netten. Hani şu kullan at olanlardan. Erkin denizdeyken dalıp, aşağıdan ördek ayaklarını  çekmeyi planlıyorum  :hungry: Sonra da oturur yeriz hepberaber  ;D
Bu arada önümüzdeki cuma değil mi diş buğdayınız. Bi mâniniz yoksa biz oğlumla size gelmek istiyoruz da  :flowers:  ;D

masserati

28 Mayıs , 2007, 02:28:05 #53 Son düzenlenme: 28 Mayıs , 2007, 12:54:25 masserati
yarın buluşuyor muyuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :occasion14:

sema_aksu

gul_ılgın06

semoşşşşşşşşşş teyseee semoş teyseee bizim incimiz çıktıııııııııııııııııııııı 26.05.2007 de çıktı artık benimde bi incim var :hieyt: :hello2: :muzz: :occasion5: :occasion14:

bayış ımı hamham yapay annem benimm çok yakışıklı çıkmışşş :opucuk:

semoşum diş buğdayı yapacakmışsın hadi hayırlı olsun canım. bende hemen yapım diyorum hahahaha :ehi: daha yenii çıktı hatta diş  uzamadan yapim diyorum  :laughing7:..
görmemişin dişi olmuş misali :toothy10:

ayy çok güldüm be yaf..

canımcım sende eşine selamlar(bülent'e)..bu arada eşin mehmet okur a ne çok benziyor yahuu..cem söyledi aaa bak semanın eşi bülent e ne kadar benziyor diyor :)..wallahi benziyor.gelirsem tabiki ilk sensin hedefim ;)..çoook öpüyroum seniii çoook..oğluşumuda öp yerime annesi..

sema_aksu

Geçen haftadan beri sayfaya yazmaya niyetliyim ama fotoğraf makinemin azizliğine uğradığımdan bir türlü yazmaya başlamak kısmet olmadı. ???  :laughing7: Ne alaka demeyin çünkü geçen hafta sonu yaptığımız gezinin fotoğraflarını ekleyerek yazmaya başlamak istiyordum, bir türlü kısmet olmadı.  :'(

Fotoğrafsız da olsa anlatmaya başlayayım. Geçen haftasonu oğlumuzla ilk konaklamalı tatil tecrübesini ve keyfini yaşadık.  :D Yapacağımız büyük yaz tatili öncesinde gerçekten önemli bir tecrübeydi. Yanımıza almamız-almamamız gereken şeylerin listesini daha sağlıklı yapabileceğiz artık, veya Barış'ın yeme-içme-uyku düzeninin nasıl değişeceğini daha iyi biliyoruz vs. vs. vs... Abant'a gittik. :) Canım oğlum tertemiz ormanlık alan içinde uyuma, oynama, yeme, içma keyfini tatmış oldu. Yeme-içme demişken, pirzolaları, alabalıkları lüpletti!  :k06: (Maşallah'ları alayım lütfen. ;D) E bir de uyku demiştik değil mi. :'( İlk gün sabah 6:30'da kalkıp gece 22:30'a kadar hiç uyumadı. :cildir: Ve artık uyku uyuyacağından umudumuzu kesmiş bir halde, bangır bangır müzik çalan yemek salonuna gittiğimizde o gürültüde banamısın demeden uyudu! :honk: Her neyse, sonuç olarak yedik, içtik, park alanında oynadık, sallandık, ot yolduk( :honk:) ve tecrübe kazanıp döndük. Şimdi sıra büyük tatilde. :hieyt:

sema_aksu

Ayrıcaaa;

Bu gün bizim için yine çok önemli bir gün.
1-Oğlumun üst dişinin patladığını gördük, bu bizim 3. mısır tanemiz.  :occasion5:
2-Oğlum tahta yap-bozunun parçalarını yerleştirmeye çalışıyor ve bu gün birkaç kez tutturdu.     :basardim:  :aferin:
3-Artık topu attığımızda eliyle bize atıyor ve atarken attıııı diyor.(Daha doğrusu demeye çalışıyor.)  :hieyt:

Veeee,

Sanırım sayfaya yazmamıştım ama oğlum artık ayakta duruyor!( Tabii ki tutunarak.) :love9:

Ben bu oğlanı çok seviyorum yaa! :love7: 

sema_aksu

Gül'cüğüm,

Demek Ilgın da artık mısır taneli oldu. Oley! En sonunda. :hello2:

Canım diş buğdayını henüz yapmadım malesef. :'( Bu gidişle askere giderken ikisini bir arada çıkaracağım. :k06: Valla bence hemen yap, sonra araya türlü bahaneler giriyor, ihmal ediliyor. Hem diş buğdayı dediğin ilk diş çıktığında yapılır hemen.

Bülent'e Cem'in benzetmesini söyledim ağzı kulaklarına vardı. :toothy10: Minyatür Mehmet Okur gerçi ama olsun. :k06: Bülent 1,87'dir aslında ama benzetildiği kişi Mehmet Okur olunca bu boyla bile minyatür kalıyor. :ehi:

Seniiii ve Ilgın'ımııı çooook öpüyorum. :opucuk: Doğum günü planlarını da yazmanı bekliyorum. ;) Düşünmüşsündür sen güzel bir şeyler. :flowers: