GÜNCE (Barış Bebek&Sema Anne Ne Düşünür Ne Yapar)

Başlatan sema_aksu, 08 Mayıs , 2007, 01:00:05

« önceki - sonraki »

sema_aksu

Merhaba...

Aslında daha önceden başka bir sitede açmış olduğum sayfamızı yavaş yavaş buraya taşımaya karar verdim. Aslında eğer mümkünse, diğer sitede oluşturduğum 100 sayfayı buraya kopyalamak istiyorum, yarım işleri sevmem çünkü. Hem bir de burada da tekrardan tanıtım yapmak durumunda kalmak istemiyorum. Sanki her şey kaldığı yerden devam ediyormuş gibi olsun isterim. Ama bunu mod'a sormak lazım. Sevgili mod'um, geç gelen misafirinizi pılı-pırtısıyla bu siteye kabul eder misiniz? :'( :-[

Efendim, tanımayanlarınız için tanıştırayım; güleç oğlum Barış Tuna

[eklenti yönetici tarafından silindi]

sema_aksu

AAA, BURADA FOTOĞRAFLAR ÇOK KÜÇÜK GÖZÜKÜYORMUŞ. :-\

adalet

semacim hosgeldin sayfaniz hayrli olsun :nazar: cok sevindim barisimin sayfasini gorunce ay bak simidi heycan yaptim
resimlerin ostune basinca tam buyuyor
adalet teyzesi kocaman opuyor

sema_aksu

ANAAA ADALET SEN DAHA DOĞURMADIN MI? ???
TEŞEKKÜR EDERİZ, SAYFAMIZI TAŞIYACAĞIZ BURAYA İNŞALLAH. İYİ SENİ KAYBETMEYECEĞİM DEMEK Kİ. :)

adalet

yok semacim daha dogurmadim ne iyi etin burdada sayfa actin ben devamli bu foruma giriyom artik bayisimin sayfasinda cikmam
diyer forumdada devam etcekmi bayisimin sayfasi :dontknow:

sema_aksu

DENEME:icon_scratch:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

jbdun

sayfanız hayırlı olsun :flowers:
barış bebeğe de maaşallah :nazar: tombiş yanaklar tam yemelik annesi :hungry: :k06:

sema_aksu

TEŞEKKÜR EDERİZ, AMA BURANIN SAKİN ORTAMINA ALIŞMAK BİRAZ ZAMAN ALACAK HERHALDE. :)
ECRİN'E SEVGİLER. :love9:

estim

hoşgeldiniz

mahşallah barış'a  :nazar: ay o ne yanaklar ısırasım geldi. annesi sen benim yerime kocaman bi parça alıver lütfen  :hungry:

Tebessüm :)

hoşgeldiniz sema. :flowers: barış beyimize de maşallah :nazar: tontiş yanaklarından bir makas alıyım bari ben de :suclu:

mumkule

jbdun

sema_aksu

Estim, Ayşegül, Ayça ve Jbdun hepinize teşekkür ederiz.

Biraz da oğlumun son günlerinden bahsedeyim.
Bu foruma geçmemiz hayırlı mı oldu nedir, uyku sevmez oğlum 2-3 gündür akşamları 9'da uyumaya başladı.  :sleepy1: Tabii ki ben son derece şaşkınım. Benim meleğimin gece 11-12'den önce uyumak istediği zamanlar yok denecek kadar azdı.

Yaz kış demeden onu hemen hemen her gün dışarı çıkardım, parklarda bahçelerde temiz hava aldırdım. Aslında bunu yaparken en büyük ümidim belki ciğerlerine çektiği temiz hava onun daha huzurlu bir uyku uyumasını sağlar diyeydi. Açıkçası çok etkilemedi. Ama nasıl olduysa son 2-3 gündür, yazın kendini iyice hissettirmeye başlamasıyla gündüz gezilerimizde daha çok güneş almasını sağladım. Hatta dün balkonumuzun yaz sezonu açılışını yaptık(bahçeyle bitişik büyükçe bir balkon olduğu için kışın genelde kullanmayız) ve oğlum orada uzunca bir süre çıplak el-ayaklarıyla güneş yedi. :) Umarım yaz sezonunu böyle rahat geçirir ve en sonunda uyku düzenimizi oturtmuş oluruz. :)

Şimdi yine uyuyor ve uyanınca çevrede uzuuun bir yürüyüş yapacağız. Belki sahile iner size oradan taze deniz havası getiririm. ;)

gul_ılgın06

semoşummm buldum seni :opucuk:

arıyorum arıyorum yok sayfannnnnnnnn :(
öğrendimki burdaymışsın hemen damladım..
nasılsın canım????
barışım nasıl?

:k06:

sevcan53